انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 5:55pm

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 Mineoro FG90 
نویسنده پیغام

سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم
من یک دستگاه mineoro fg90 تهیه کردم و میخواستم ازتجربیاتتون در مورد این ردیاب استفاده کنم
ممنون میشم اگه کمکم کنید

سه شنبه 24 آذر1394 - 5:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه اصل باشه سیستم خیلی خوبی بین یون یابها هست البته بدون خطا هم نیست .یک کلیپ کوتاه از کار کردش دارم اما برای جستجو نه تنظیم کردن سیستم که فکر میکنم دیدنش خالی از لطف نباشه. میتونم بپرسم با چه قیمتی واز کجا تهیه کردین
این هم لینک دانلود. http://s3.picofile.com/file/8228229650/ ... 0.zip.html

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 24 آذر1394 - 6:15pm

ممنون ازتون
حدودا ۳۵ میلیون تموم شد یکی از رفقام از خود شرکت گرفت اورد ایران

سه شنبه 24 آذر1394 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rasol6272 نوشته است:
ممنون ازتون

دوست عزیز، #-o #-o #-o #-o مبارکه.
انشاء الله که بتونی باهاش موفق بشی ولی خیلی خیلی بعید میدونم. چون :
1- تقریباً مطمئنم که صرفاً با این سیستم (تازه اگر اصلیش باشه) نمیتونید بار بزنید. چراکه اگر خیلی خیلی هنر کنه و 101 نکته و شرایط درست کار باهاشو رعایت کنی و ووووووووو..... میتونی فقط تعیین کنی جایی بار داره یا نه ولی نقطشو نمیتونی. در واقع فقط با درد مونیتورینگ میخوره. در کنارش حتماً یک یا بیشتر نقطه زن خوب نیاز دارید.

2- تا اونجاییکه یادمه FG90 رو خود شرکت مینه اورو حدود 19000 دلار میداد. یعنی اونجا میفته حدود 60 میلیون چطور میتونه 35 میلیون بشه؟ :-? حدس قویم اینه که این یک کپی تقلّبیه. شرکت گرفت دیگه کدوم شرکته؟ کجاست؟ اگر دبی باشه همووووون؛ 99% تقلّبیه.
خود بنده درهمین تهران اجازه یافتم وارد یک کارگاهی بشم که باور نکردنی بود؛ همه جور دستگاه معروف رو داشتن کپی میکردن از انواع لورنز بگیر تا محصولات OKM و.... همین FG90 مینه اورو خیلی شکیل که با اصلشون مو نمیزدن. دود از کلّم بلند شد.........

سه شنبه 24 آذر1394 - 7:48pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله واقعا برای تقلب کردن نیاز به کارخانه یا کارگاه بزرگ نیست و بعضیها اینجوری نون میخورن . یه مدل دستگاه میارن و با آرامش یکی یا چند تا ازش کپی میزنن و یکی یکی میفروشن . واسه نون حروم یه مدتشون کفایت میکنه .
دوستان توجه کنن که دو نوع تقلبی ساخته میشه :
نوع اول توسط شرکت یا کارگاه نسبتا بزرگی ساخته میشه و هم ظاهر و باکس و اتصالات دستگاه به اصلی شباهت دارد و هم برد و قطعات داخلی ، به اصلش شباهت دارد . و از نظر کارکرد نسبت به مدل اصلی مقداری افت برد و کمبود کارایی در منو های انتخابی دارد . یعنی منوهای اصلی را دارد اما کارایی گزینه ها مثل اصلش نیست چون فقط برنامه شبیه سازی شده . ( مانند دستگاههای کپی گرفته ساخت چین ) بهترین راه تشخیص این نوع دستگاهها تست عملی در خاک و مقایسه ی تست با کارایی مدل اصلی هست . همچنین به تاثیر کارکرد منوها نیز توجه کنید .
نوع دوم توسط گروه یا فرد خاصی ساخته میشه و از نظر باکس و اتصالات ظاهری ، به مدل اصلی شباهت دارد . اما برخلاف نوع قبلی ، در داخل دستگاه خبری از برد اصلی نیست و برد فلزیاب دیگری مورد استفاده قرار گرفته و کلا سرکاری هستند . این مدلها بیشتر در فلزیابهای آنالوگ دیده میشوند . تقلبی بودن این نوع مدلها بغیر از تست عملی ، با دیدن داخل باکس و مدارشان ، براحتی مشخص میشود .

برای اصل بودن این یونیاب نیز کافی است چند تست زیرکانه انجام شود که کارکردش معلوم بشه :ymhug:

لا اله الا هو

سه شنبه 24 آذر1394 - 8:37pm

ممنون از نظرتون
ولی قیمتش چبزی که شما گفتین نیست حدود ده تا دوازده هزار دلاره ولی از اصل بودنش مطمعنم اینم نمیدونم دوستم چطوری و از کجا گرفته ولی ازش میپرسم
در کنارش یه gpx5000 هم دارم که تو فکر یه اسکنر هم هستم
ولی فعلا نمیتونم بیرون تستش کنم چون آب و هوا بد جور خرابه

سه شنبه 24 آذر1394 - 8:48pm

سنه دژ نوشته است:
بله واقعا برای تقلب کردن نیاز به کارخانه یا کارگاه بزرگ نیست و بعضیها اینجوری نون میخورن . یه مدل دستگاه میارن و با آرامش یکی یا چند تا ازش کپی میزنن و یکی یکی میفروشن . واسه نون حروم یه مدتشون کفایت میکنه .
دوستان توجه کنن که دو نوع تقلبی ساخته میشه :
نوع اول توسط شرکت یا کارگاه نسبتا بزرگی ساخته میشه و هم ظاهر و باکس و اتصالات دستگاه به اصلی شباهت دارد و هم برد و قطعات داخلی ، به اصلش شباهت دارد . و از نظر کارکرد نسبت به مدل اصلی مقداری افت برد و کمبود کارایی در منو های انتخابی دارد . یعنی منوهای اصلی را دارد اما کارایی گزینه ها مثل اصلش نیست چون فقط برنامه شبیه سازی شده . ( مانند دستگاههای کپی گرفته ساخت چین ) بهترین راه تشخیص این نوع دستگاهها تست عملی در خاک و مقایسه ی تست با کارایی مدل اصلی هست . همچنین به تاثیر کارکرد منوها نیز توجه کنید .
نوع دوم توسط گروه یا فرد خاصی ساخته میشه و از نظر باکس و اتصالات ظاهری ، به مدل اصلی شباهت دارد . اما برخلاف نوع قبلی ، در داخل دستگاه خبری از برد اصلی نیست و برد فلزیاب دیگری مورد استفاده قرار گرفته و کلا سرکاری هستند . این مدلها بیشتر در فلزیابهای آنالوگ دیده میشوند . تقلبی بودن این نوع مدلها بغیر از تست عملی ، با دیدن داخل باکس و مدارشان ، براحتی مشخص میشود .

برای اصل بودن این یونیاب نیز کافی است چند تست زیرکانه انجام شود که کارکردش معلوم بشه :ymhug:

میشه بپرسم چه نوع تستی

سه شنبه 24 آذر1394 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
rasol6272 نوشته است:
ممنون ازتون

1- تقریباً مطمئنم که صرفاً با این سیستم (تازه اگر اصلیش باشه) نمیتونید بار بزنید. چراکه اگر خیلی خیلی هنر کنه و 101 نکته و شرایط درست کار باهاشو رعایت کنی و ووووووووو..... میتونی فقط تعیین کنی جایی بار داره یا نه ولی نقطشو نمیتونی. در واقع فقط با درد مونیتورینگ میخوره. در کنارش حتماً یک یا بیشتر نقطه زن خوب نیاز دارید.

2- تا اونجاییکه یادمه FG90 رو خود شرکت مینه اورو حدود 19000 دلار میداد. یعنی اونجا میفته حدود 60 میلیون چطور میتونه 35 میلیون بشه؟ :-? حدس قویم اینه که این یک کپی تقلّبیه. شرکت گرفت دیگه کدوم شرکته؟ کجاست؟ اگر دبی باشه همووووون؛ 99% تقلّبیه.
خود بنده درهمین تهران اجازه یافتم وارد یک کارگاهی بشم که باور نکردنی بود؛ همه جور دستگاه معروف رو داشتن کپی میکردن از انواع لورنز بگیر تا محصولات OKM و.... همین FG90 مینه اورو خیلی شکیل که با اصلشون مو نمیزدن. دود از کلّم بلند شد.........

محمود جان این یون یاب یکی از برترین یونیابهای دنیاست که تاحالا ساخته شده وکارکردش برای همه مشخصه با استفاده از توب وانتن مگنت زن این سیستم میتونه تا چندصد متر رو بزنه البته باید دید خطاش چطور یاست اگه اقا رسول توی شهر تست کنن مشخص میشه :D تو فیلم اموزشی که بالا گذاشتم طریقه نقطه یابی رو هم نشو ن میده نمیدونم دیدین یا نه اما کلا اسمش مشخصه یون یاب یون هم 45 تا برو اینو انور مهم اینه بارو بزنه که این سیستم میزنه من هم اگه مانی داشتم بدون شک یدونه از این سیستمها میردیفیدم :(( :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 24 آذر1394 - 10:01pm

یه چند روز دیگه که هوا خوب شه تستش میکنم ونتیجشو اینجا میزارم
تو کلیپایی که تو یوتیوب دیدم با این ردیاب هم میشه نقطه کرد هم عمق رو مشخص کرد ،حالا ببینم واقا کار میکنه

سه شنبه 24 آذر1394 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
rasol6272 نوشته است:
ممنون ازتون

محمود جان این یون یاب یکی از برترین یونیابهای دنیاست که تاحالا ساخته شده وکارکردش برای همه مشخصه با استفاده از توب وانتن مگنت زن این سیستم میتونه تا چندصد متر رو بزنه البته باید دید خطاش چطور یاست اگه اقا رسول توی شهر تست کنن مشخص میشه :D تو فیلم اموزشی که بالا گذاشتم طریقه نقطه یابی رو هم نشو ن میده نمیدونم دیدین یا نه اما کلا اسمش مشخصه یون یاب یون هم 45 تا برو اینو انور مهم اینه بارو بزنه که این سیستم میزنه من هم اگه مانی داشتم بدون شک یدونه از این سیستمها میردیفیدم :(( :D

نمیشه گفت بهرام جان. بنده عمری با FG80 کار کردم. اصلاً اونطوری نیست که در فیلما و.... تبلیغ میکنن. FG90 هم به گفته کاربراش فرق چندانی با 80 نداره. چند صد متر و اینا هم داستانی بیش نیست. شما چرا این حرفو میزنی؟؟!!!!!! فرق 90 با 80 رو میگن در فیلتر بیشترشه که سیگنالو شارپتر میده.
آقا بنده برای محل 100% قطعی بار که خیلی بزرگ هم هست تست کردم ماکزیمم از 50 متری تک سیگنالاش شروع میشه. منظورتون از ” توب وانتن مگنت زن" رو متوجه نشدم.!!!!! آیا اینیه که عکسشو گذاشتم؟

پیوست:
CED2.GIF

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 24 آذر1394 - 11:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure