انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:09pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

یک مطلبی رو عرض کنم و در مورد فرکانس دیتا اصلاحیه ای انجام بدم. فیلترهای بکار رفته در مدار تا فرکانس حدود 480 هرتز رو عبور میده و بیشتر از اون رو کات آف میکنه این بدان معنی هستش که دیتای دریافتی رو با فرکانس اسیلاتور 8 مگاهرتز مدوله میکنه سپس تا 480 هرتز رو در خروجی عبور میده.

آنتن مورد استفاده حداقل باید 75 سانتیمتر باشه.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

سه شنبه 8 تیر1395 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه سوال.
مقدار خازن 22 پیکو که همراه L ،فیلتر رو تشکیل میده،هر چه کمتر باشه فیلتر شدن کمتره؟
میخوام بدونم این مقدار رو 18 یا 16 یا مثلا 14 قرار بدیم فیلتر ضعیف تر میشه یا قویتر؟

سه شنبه 8 تیر1395 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dream_man نوشته است:
بفرما... اینو بررسی کنید دقیق ببینید و با شماتیک تطبیق بدید ببینید ایرادی نداره ؟ آی سی 3 مربوط به ال ای دی کاهش باتری اضافه شده .

دستت درد نکنه.
امیدوارم حاصل این این تلاشها مثبت باشه.

سه شنبه 8 تیر1395 - 11:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

dream_man نوشته است:
سلام دوستان. محض راهنمایی و نه دلسردی خدمتتون عرض میکنم عزبزان. کسانی که پی سی بی آقا محسن که توسط مصطفی ابرام کشیده شده, یا هر پی سی بی دیگه ای که بیس اون از مدار مصطفی ابرام هست اشتباه داره هم تو سنس و هم تو آشکار سازی.درست پیش برید. خودتون برید دقیق چک کنید متوجه میشید. بله همشون دست میزنی به آنتن ال ای دی خاموش میشه و به موبایل واکنش داره. یه رادیو اف ام هم شاید این واکنش رو بده. اما شما دنبال دست میخوای بگردی یا موبایل؟ .... دوستان از یک پی سی بی درست استفاده کنید که مایوس نشید. من مدار ابرام رو ساختم. ولتاژ درسته و واکنش هم داره. اما میدونم که اشتباست. اگه نمیزنه چیزی رو که طراح گفته به این خاطره که طرح اشتباهی رو داریم پیاده سازی میکنیم. فقط پی سی بی درست. منم فکر میکردم درسته اینی که ساختم تا اینکه دوستمون عرفان و دوستمون 1426539 منو راقب کردن که مدار رو با شماتیک تطبیق بدم و دیدم که بله ایرادات اساسی داره.

سلام دوستان در این مورد باید اقا محسن جواب بدهند ببینیم که این پیسیبی غلط بوده یا درست

چهارشنبه 8 تیر1395 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dream_man نوشته است:
بفرما... اینو بررسی کنید دقیق ببینید و با شماتیک تطبیق بدید ببینید ایرادی نداره ؟ آی سی 3 مربوط به ال ای دی کاهش باتری اضافه شده .

ممنون دوست من..
خودتون این پی سی بی روساختید وتست کردید؟؟

چهارشنبه 8 تیر1395 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
dream_man نوشته است:

سلام
دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدی.
اگه ممکنه فایل پی سی بی رو هم بصورت پی دی اف در اندازه واقعی جهت چاپ به روش اتو قرار بدین .

چهارشنبه 8 تیر1395 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

dream_man نوشته است:

سلام دوست عزیز ممنون که زحمت میکشی . میشه لطف کنید و از روی pcb آقا محسن یا مصطفی ابرام دقیقا محل ایراد رو نشون بدید . @};-

To be willing is to be able

چهارشنبه 8 تیر1395 - 1:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

من pcb هادی رو چک کردم بدون مشگل بود و چاپ کردم و مدار رو منتاژ کردم بدون مورد کار میکنه فقط هادی خان جای پیزو رو اشتباهی گذاشتند که اونم موردی نداره .

چهارشنبه 8 تیر1395 - 1:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عزیزان. من نظر خودم رو گفتم و ایرادات رو هم در 2 قسمت اجمالا بیان کردم. شماتیک و Overview رو هم قرار دادم واستون. انقدر دنبال لقمه حاضر و آماده نباشید لطفا. شما باید مطابقت بدید هر پی سی بی رو با شماتیک و ایرادات رو پیدا کنید و بعد بسازید.

چهارشنبه 8 تیر1395 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
dream_man نوشته است:
عزیزان. من نظر خودم رو گفتم و ایرادات رو هم در 2 قسمت اجمالا بیان کردم. شماتیک و Overview رو هم قرار دادم واستون. انقدر دنبال لقمه حاضر و آماده نباشید لطفا. شما باید مطابقت بدید هر پی سی بی رو با شماتیک و ایرادات رو پیدا کنید و بعد بسازید.

ممنون دوست عزیز
اما واقعیتش اینه که اینجا اکثر دوستان کاوشگر هستن و از ابتدایی ترین مسائل الکترونیک مانند طراحی یه پی سی بی هم سررشته ای ندارن،وگرنه بحث دنبال لقمه حاضر بودن نیست.اگه ممکنه شما زحمت پی سی بی رو در قالب فایل پی دی اف بکشید .
باتشکر

چهارشنبه 9 تیر1395 - 9:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majid ghorbani و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure