انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 7:25am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

در مدولاسیون کریر رو فرکانس بالا و دیتا رو فرکانس پایین طراحی میکنند در صورتیکه در این مدار از اسیلاتور با فرکانس پایین نسبت به دیتا استفاده شده.

اگر بنا باشد که اصل مدار رو فرانکو نگفته باید تغییری یا در فرکانس دیتا یا اسیلاتور انجام بگیره.

در جایی هم فرانکو با فرکانس 59 کیلوهرتز تست کرده که جواب نگرفته.

من شرایط تست با هدف مدفون رو ندارم. ولی تا اونجایی که از دستم بربیاد کوتاهی نمیکنم.

چون من مطمئن هستم که این اثر طبیعی رو که جناب فرانکو ازش میگن یون هستش بخاطر این همش با یون تست میگیرم.

شما میتونین با الکتریسیته ساکن هم نسبت به حساسیت مدارتون پی ببرید.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

سه شنبه 8 تیر1395 - 5:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چه دلیلی داره فرانکو میگه ولتاژ خروجی بخش سنسور باید 2 تا 6 ولت باشه ؟
این ولتاز خروجی بی ربط به فرکانس های مورد نظر نیست .

سه شنبه 8 تیر1395 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی مگنت نوشته است:
در مدولاسیون کریر رو فرکانس بالا و دیتا رو فرکانس پایین طراحی میکنند در صورتیکه در این مدار از اسیلاتور با فرکانس پایین نسبت به دیتا استفاده شده.

اگر بنا باشد که اصل مدار رو فرانکو نگفته باید تغییری یا در فرکانس دیتا یا اسیلاتور انجام بگیره.

در جایی هم فرانکو با فرکانس 59 کیلوهرتز تست کرده که جواب نگرفته.

من شرایط تست با هدف مدفون رو ندارم. ولی تا اونجایی که از دستم بربیاد کوتاهی نمیکنم.

چون من مطمئن هستم که این اثر طبیعی رو که جناب فرانکو ازش میگن یون هستش بخاطر این همش با یون تست میگیرم.

شما میتونین با الکتریسیته ساکن هم نسبت به حساسیت مدارتون پی ببرید.

هادی عزیز شما که از bc517 با بتای 700 استفاده میکنید ولتاز خروجیتون چقدر هست؟

سه شنبه 8 تیر1395 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:
دوستانی که این دستگاه رو ساختن و طلا یا نقره دفن کردن و مشکلی برای تست ندارن اعلام آمادگی کنن که یک گروه تشکیل بدیم و روش های مختلف برای فیلتر رو تست کنیم بلکه گره کار باز بشه
بسم الله...

این مدار با تست به این شکلی که تابحال فکر میکردیم جواب نمیده.یا باید طلا یا نقره رو چال کنیم و وایسیم مدت زیادی ازش بگذره تا شاید تست جواب بده یا باید بریم سر نقاط اصلی و واقعی که اونم باید مطمین 1000درصد باشیم که چیزی هست که جواب تست ها قابل اعتماد بشه.غیر از این بعیده تست دیگه ای جواب بده

سه شنبه 8 تیر1395 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
خوب با این اوصاف بعد از ساخت چطور تستش کنیم که بدونیم سر جای اصلی کم نمیاره ؟!هیچ راهی بغیر از دفن کردن وصبر نیست برای تست

سه شنبه 8 تیر1395 - 8:49pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
1426539 نوشته است:
دوستانی که این دستگاه رو ساختن و طلا یا نقره دفن کردن و مشکلی برای تست ندارن اعلام آمادگی کنن که یک گروه تشکیل بدیم و روش های مختلف برای فیلتر رو تست کنیم بلکه گره کار باز بشه
بسم الله...

این مدار با تست به این شکلی که تابحال فکر میکردیم جواب نمیده.یا باید طلا یا نقره رو چال کنیم و وایسیم مدت زیادی ازش بگذره تا شاید تست جواب بده یا باید بریم سر نقاط اصلی و واقعی که اونم باید مطمین 1000درصد باشیم که چیزی هست که جواب تست ها قابل اعتماد بشه.غیر از این بعیده تست دیگه ای جواب بده

حالا من خودم چون فلز مدفون کردم آزمون خطا و تغییرات رو شروع کردم و دارم تست میکنم. تو تستی که امروز کردم سیم پیچ رو از سه دور به دو دور کم که یه مقدار قدرت دستگاه بیشتر شد. بازم باید ببینم با تغییر خازن 22 پیکو چه تغییراتی توش بوجود میاد. خلاصه باید از یه جایی شروع کنیم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

سه شنبه 8 تیر1395 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان. محض راهنمایی و نه دلسردی خدمتتون عرض میکنم عزبزان. کسانی که پی سی بی آقا محسن که توسط مصطفی ابرام کشیده شده, یا هر پی سی بی دیگه ای که بیس اون از مدار مصطفی ابرام هست اشتباه داره هم تو سنس و هم تو آشکار سازی.درست پیش برید. خودتون برید دقیق چک کنید متوجه میشید. بله همشون دست میزنی به آنتن ال ای دی خاموش میشه و به موبایل واکنش داره. یه رادیو اف ام هم شاید این واکنش رو بده. اما شما دنبال دست میخوای بگردی یا موبایل؟ .... دوستان از یک پی سی بی درست استفاده کنید که مایوس نشید. من مدار ابرام رو ساختم. ولتاژ درسته و واکنش هم داره. اما میدونم که اشتباست. اگه نمیزنه چیزی رو که طراح گفته به این خاطره که طرح اشتباهی رو داریم پیاده سازی میکنیم. فقط پی سی بی درست. منم فکر میکردم درسته اینی که ساختم تا اینکه دوستمون عرفان و دوستمون 1426539 منو راقب کردن که مدار رو با شماتیک تطبیق بدم و دیدم که بله ایرادات اساسی داره.

سه شنبه 8 تیر1395 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dream_man نوشته است:
سلام دوستان. محض راهنمایی و نه دلسردی خدمتتون عرض میکنم عزبزان. کسانی که پی سی بی آقا محسن که توسط مصطفی ابرام کشیده شده, یا هر پی سی بی دیگه ای که بیس اون از مدار مصطفی ابرام هست اشتباه داره هم تو سنس و هم تو آشکار سازی.درست پیش برید. خودتون برید دقیق چک کنید متوجه میشید. بله همشون دست میزنی به آنتن ال ای دی خاموش میشه و به موبایل واکنش داره. یه رادیو اف ام هم شاید این واکنش رو بده. اما شما دنبال دست میخوای بگردی یا موبایل؟ .... دوستان از یک پی سی بی درست استفاده کنید که مایوس نشید. من مدار ابرام رو ساختم. ولتاژ درسته و واکنش هم داره. اما میدونم که اشتباست. اگه نمیزنه چیزی رو که طراح گفته به این خاطره که طرح اشتباهی رو داریم پیاده سازی میکنیم. فقط پی سی بی درست. منم فکر میکردم درسته اینی که ساختم تا اینکه دوستمون عرفان و دوستمون 1426539 منو راقب کردن که مدار رو با شماتیک تطبیق بدم و دیدم که بله ایرادات اساسی داره.

دوست من اگه اینقد مطمعنی ک این پی سی بی ایراد داره بی زحمت ی پیسی بی درس طراحی کن و بذار در اختیار دوستان تا گام ب گام پیش بریم خدا خیرت بده..

سه شنبه 8 تیر1395 - 10:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:
dream_man نوشته است:

دوست من اگه اینقد مطمعنی ک این پی سی بی ایراد داره بی زحمت ی پیسی بی درس طراحی کن و بذار در اختیار دوستان تا گام ب گام پیش بریم خدا خیرت بده..

بفرما... اینو بررسی کنید دقیق ببینید ایرادی نداره ؟ آی سی 3 مربوط به ال ای دی کاهش باتری اضافه شده .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 تیر1395 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بفرما... اینو بررسی کنید دقیق ببینید و با شماتیک تطبیق بدید ببینید ایرادی نداره ؟ آی سی 3 مربوط به ال ای دی کاهش باتری اضافه شده .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 تیر1395 - 11:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure