انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 3:20am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

در مدار من ولتاژ در نقطه کلکتور ترانزیستور 4 در حدود 2.5 ولت هستش. و بنا به گفته فرانکو تا حدود 5 ولت قابل قبوله.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

یکشنبه 5 تیر1395 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چند صفحه قبل دوستمون mahan2000 راجع به چگونگی اتصال آنتنها سوال کرد منم طبق گفته آقا محسن تو صفحه57 گفتم انتهای آنتنها رو باید بهم وصل کنی و بعد هر کدوم به محل آنتن تو پی سی بی اتصال بدی.
امروز به آنتن تلویزیونی که داشتم دقت کردم دیدم هر کدوم جدا جدا به سوکت آنتن متصل میشه.یه آنتن به مغزی و دیگری به قسمت بیرونی سوکت متصل میشه.و به همین صورت به داخل تلویزیون میره یعنی جدا جدا و انتهای این آنتنها به هم متصل نمیشن.نمیدونم محسن درست آنتها رو اتصال داده یا نه ،از جوابی که به دوستمون دادم پشیمونم،شاید جواب من اشتباه باشه و انتهای آنتها نباید بهم وصل بشه و شاید هم درست باشه.بهر حال تصاویر آنتن تلویزیون و چگونگی اتصالشون رو قرار میدم تا ببینید انتهای آنتها بهم وصل نمیشه.
متاسفانه هرچی سعی کردم تو انجمن نشد بزارم.
http://s6.picofile.com/file/8257475234/ ... 232501.jpg

یکشنبه 6 تیر1395 - 11:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان دوست عزیزی که این شماتیک را گذاشتند اول ازشون تشکر میکنم و دوم
اون قسمت ورودی اپ امپها اشتباهی رخ داداه اونجا را اصلاح بفرمایند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 6 تیر1395 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

erfan نوشته است:
چند صفحه قبل دوستمون mahan2000 راجع به چگونگی اتصال آنتنها سوال کرد منم طبق گفته آقا محسن تو صفحه57 گفتم انتهای آنتنها رو باید بهم وصل کنی و بعد هر کدوم به محل آنتن تو پی سی بی اتصال بدی.
امروز به آنتن تلویزیونی که داشتم دقت کردم دیدم هر کدوم جدا جدا به سوکت آنتن متصل میشه.یه آنتن به مغزی و دیگری به قسمت بیرونی سوکت متصل میشه.و به همین صورت به داخل تلویزیون میره یعنی جدا جدا و انتهای این آنتنها به هم متصل نمیشن.نمیدونم محسن درست آنتها رو اتصال داده یا نه ،از جوابی که به دوستمون دادم پشیمونم،شاید جواب من اشتباه باشه و انتهای آنتها نباید بهم وصل بشه و شاید هم درست باشه.بهر حال تصاویر آنتن تلویزیون و چگونگی اتصالشون رو قرار میدم تا ببینید انتهای آنتها بهم وصل نمیشه.

عرفان جان دوتا انتن ازته بهم متصل میشن توسط یک سیم وسردیگه ی همون سیم ب محلی ک اقا محسن تو پی سی بی مشخص کردن وصل میشه ب همین راحتی

یکشنبه 6 تیر1395 - 2:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مجید1 نوشته است:

بفرمایید

یکشنبه 6 تیر1395 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
erfan نوشته است:

عرفان جان دوتا انتن ازته بهم متصل میشن توسط یک سیم وسردیگه ی همون سیم ب محلی ک اقا محسن تو پی سی بی مشخص کردن وصل میشه ب همین راحتی

فدات شم داداش.آره متوجه شده بودم ولی ولی آنتن خود تلویزیون دیدم اینجوری نبود.هر آنتن مجزا به تلویزیون رفته.صفحه اول انجمن خارجی رو هم نگاه کنی انگار فرانکو هم انتهای آنتن ها رو بهم وصل نکرده.یه نگاه بکن شاید من اشتباه میکنم.

یکشنبه 6 تیر1395 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dream_man نوشته است:
مجید1 نوشته است:

بفرمایید

دوست عزیز ممنونم از تلاش شما برای ارایه شماتیک.
به امید خدا این طرح به نتیجه میرسونیم. :YMPRAY:

یکشنبه 6 تیر1395 - 8:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
dream_man نوشته است:
مجید1 نوشته است:

بفرمایید

دوست عزیز ممنونم از تلاش شما برای ارایه شماتیک.
به امید خدا این طرح به نتیجه میرسونیم. :YMPRAY:

خواهش میکنم عرفان جان.

دوشنبه 6 تیر1395 - 12:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان. اینجا دو شماتیک نهایی این طرح رو با تایید فرانکو قرار میدم. یک شماتیک مربوط به قسمت سنسور و آشکار سازی با 3 LED میشه و اون یکی فقط قسمت هشدار کاهش باتری بهش اضافه شده. امیدوارم به کارتون بیاد.
فایل های نهایی شماتیک:

دوشنبه 6 تیر1395 - 12:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست عزیز

دوشنبه 6 تیر1395 - 1:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure