انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 10:21am

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته دوست عزیز.ولی از جهت ساخت مدار دیگه ناگفته ای نمونده.آقا محسن کلا ریز و درشت ساخت مدار و تست درستش رو کلا گفتن.من طبق همون گفته ها و بدون اینکه چیزی رو کم و زیاد کنم به خواسته های طراح رسیدم.حالا مونده طلایی رو که خودم دفن کردم رو چه جوری سنس کنه.
همونطور که آقا محسن هم فرمودن مهمترین بخشش همون چال کردن طلاست.دوستانی هم که ساختن اگر امکانش هست طلا رو چال کنن.
ولی ایکاش آقا محسن هم رنجیده خاطر نشن و به تاپیک برگردن
موفق باشید

چهارشنبه 1 تیر1395 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

lrl نوشته است:
سلام.آقا من ولوم آستانه م رو عوض کردم و 20 کیلو مولتی ترن گذاشتم الآن خیلی عالی شد.راحت در آستانه قرار میگیره.
ولتاژم5.8
با دست زدن به آنتن موقعی که یک ال ای دی در حالت روشن هست خاموش میشه.و به موبایل در حال زنگ زدن از حدودا7سانت واکنش نشون میده.فکر کنم همون آیتم هایی است که آقا محسن گفتن.
ببینیم رو طلایی که دفن کردم چه جوابی میده.

تبریک میگم برای نتیجه مثبت تست هات.
دوست عزیز شما کدوم pcb رو درست کردی؟
کدوم ترانزیستور گذاشتی؟بتای ترانزیستورت چنده؟

چهارشنبه 1 تیر1395 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

afshin نوشته است:
با سلام به همه دوستان و مخصوصا اقا محسن و ساير دوستاني که صادقانه و بي هيچ چشمداشتي در اين تايپيک جهت رسيدن به موفقيت نهايي تلاش ميکنند, دوستان و همکاران خوبم و علي الخصوص اقا محسن که اين تايپيک مرده را پس از مدتهاي مديد دوباره زنده کردند عرض کنم خدمتتون که همتون ميدونيد توي نظام قانوني هست که ميگن تشويق براي يک نفر و تنبيه براي همه! خوب اقا محسن هم گويا همين قانون رو اينجا دارن اجرا ميکنن, چرا که بخاطر ياوه گوييهاي عده اي ادم مريض و مغرض دارن همه رو مجازات ميکنن و بقيه دوستان رو از اطلاعات و راهنماييها و نتيجه تستهاشون محروم ميکنن, به قول معروف تر هم داره به آتيش خشک ميسوزه! خوب برادر من اقا محسن شما که اينهمه زحمت کشيدي و کارو تا اينجا اينطور عالي به سرانجام رسوندي حالا چرا بخاطر پرت و پلاهاي يک عده ادم مغرض که دوست ندارن اين تايپيک پيش بره و به نتيجه برسه والبته به نتیجه رسيدن اين مدار مساوي ورشکست شدنشونه تايپيک رو رها کردي به حال خودش و رفتي, که اين افراد مغرض و معلوم الحال هم همينو ميخوان و تا حالا هم به هدفشون رسيدن, اميدوارم براي شما مشکلي ايجاد نشده باشه و دوباره برگرديد و سکان اين تايپيک رو تا رسيدن به مرحله نهايي بدست بگيريد.

محسن برمیگرده داداش دلخور نباش.
تا بحال دو سه دفه از اول شروع تایپیک یمدت یدفه بیخبر میزاره میره ولی دوباره پیداش میشه.مطمین باش داره با همین مدار و تست ها سر وکله میزنه.و میاد و اطلاعات جدید میده.اگر چه هر چی لازم بوده گفته و دیگه به همت و تلاش خودمون بستگی داره.

چهارشنبه 1 تیر1395 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

erfan نوشته است:
lrl نوشته است:
سلام.آقا من ولوم آستانه م رو عوض کردم و 20 کیلو مولتی ترن گذاشتم الآن خیلی عالی شد.راحت در آستانه قرار میگیره.
ولتاژم5.8
با دست زدن به آنتن موقعی که یک ال ای دی در حالت روشن هست خاموش میشه.و به موبایل در حال زنگ زدن از حدودا7سانت واکنش نشون میده.فکر کنم همون آیتم هایی است که آقا محسن گفتن.

ممنون.من دقیقا پی سی بی محسن رو ساختم.ترانزیستور bc183cهست با بتای 490حدودا

چهارشنبه 2 تیر1395 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان خوبید؟ب نظرتون استفاده از اسپیسر واسه اتصال انتنا ک بشه راحت بازو بسته بشه تو کار کرد انتنا اثر منفی نداره؟؟

چهارشنبه 2 تیر1395 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من استفاده کردم و تستهایی که اقا محسن گفته بودن رو انجام دادم و هیچ مشکلی نداشت و فکر نمیکنم مشکلی هم پیش بیاد

چهارشنبه 2 تیر1395 - 5:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که ساختند تست کنند ببینند مدار به تلویزون حساسه
من نزدیک تلویزون پلاسما میبرم از 20 سانتی میزنه و روی تلویزیون یدونه ال دی دی کامل روشن میشه /

ولتاژ خروجی من 5.5 ولته حدودا.

چهارشنبه 2 تیر1395 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
erfan نوشته است:
lrl نوشته است:
ولتاژم5.8

ممنون.من دقیقا پی سی بی محسن رو ساختم.ترانزیستور bc183cهست با بتای 490حدودا

جناب lrl
شما ترانزیستور bc183c رو از کدوم فروشگاه تهیه کردید?

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

چهارشنبه 2 تیر1395 - 7:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز من حضوری از شهرستان خریدم.

چهارشنبه 2 تیر1395 - 8:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ترانزیستور های تیپ c بتای بالا / تیپ b بتای متوسط / تیپ a بتای پایین هستند . و تو ایران جدیدا همه سری ها از نوع بی هستند و سری سی خیلی کم پیدا هست.

چهارشنبه 2 تیر1395 - 9:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure