انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 4:35pm

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shekastkhorde نوشته است:
متاسفانه نمیدونم آقا محسن چرا تشریف میارند انجمن ولی هیچ پاسخی و هیپ پستی در این تاپیک نمیزارند !!!

چاره ای نیست باید خودمون تلاش کنیم.بچه ها راهی جز تست و آزمایش نیست.
ناامید نشید.

سه شنبه 1 تیر1395 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بچه ها به شیلد دقت داشته باشید.
این تصاویر ردیاب خود فرانکو هست مسلما اینی که داریم روش کار میکنیم نیست یا اینکه ورزن قدیمی ترشه.هدف توجه به شیلده باکس و دسته هست.به چگونگی شیلد دقت کنید.شیلد از بیرونه.نمیدونم از داخل هم شیلد بشه بهتره یا نه.شیلد به زمین مدار متصل میشه.مواظب باشید به قطعات خصوص آنتن اتصال پیدا نکنه.فرانکو گفته برای کسب نتیجه بهتر در کاوش دسته رو دو دستی بگیرید(!!!!!).قطر دسته 4 یا 5 سانت باشه.از آنتن کشویی استفاده کنید 80 تا 100 سانتی خوبه و زمانی که جمع میکنید حدود 30 سانتی میشه.این توضیحات خوده فرانکو
The coil L1 is better if it consists of 2 turns and for greater sensitivity you must shield the entire box with aluminum adhesive except the cover of the input stage, as seen from the photos. The shielding must be connected to the ground of the input circuit. The handle must be at least 20 cm long with a diameter of 4 cm or 5cm, also to have maximum sensitivity you must hold the handle with both hands. The best antenna is a stylus 80cm-100cm. With 30cm it has the minimum sensitivity, the greater the length the greater the sensitivity. With these changes, it is possible to detect targets that were previously ignored, such as, for example, short time metals buried (1 month or more) in your test field.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 تیر1395 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
baran94 نوشته است:
سلام دوستان این مدار 2 تا ولوم داره یکیش 470k هستش ولی اون یکی رو نمی دونم دوستان و اساتید راهنمایی کنند. درضمن اگر به جای 470k از 500k استفاده کنم ایرادی داره یا نه.؟

baran94 نوشته است:
سلام دوستان این مدار 2 تا ولوم داره یکیش 470k هستش ولی اون یکی رو نمی دونم دوستان و اساتید راهنمایی کنند. درضمن اگر به جای 470k از 500k استفاده کنم ایرادی داره یا نه.؟

اون یکی تو شماتیک فرانکو 22 کیلو هست که بچه ها میگن 20 کیلو هم میتونی بزاری.و نیز میگن 500 کیلو رو جای 470 کیلو بزاری مشکلی نیست.

عرفان جان ممنون
فقط اینکه از ولوم معمولی باید استفاده بشه یا از این 10 دور ها؟

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

سه شنبه 1 تیر1395 - 3:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عرفان جان شما از چه ترانزیستور استفاده کردی با چه پسوندی و hfe ترانزیستور شما چنده؟

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

سه شنبه 1 تیر1395 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باور کن من هیچیییییی از الکترونیک بلد نیستم.و هنوز این مدار دست نگرفتم.فقط خیلی انجمن خودمون و انجمن خارجی رو مرور کردم تا اطلاعات در مورد ساخت زیاد بشه هم واسه بقیه هم خودم که بتونم مطمین تر بسازم.هنوز استارت ساخت نزدم.
یکی از بچه ها همین سوال شما رو کرده بود و محسن جواب داده بود برای 20 کیلو ولوم معمولی بگیرید و برای 500 کیلو مولتی ترن بگیرید.
من یه توصیه ای دارم هر کس میخواد این ردیاب بسازه اول و اول و اول پی سی بی هارو قشنگ مو به مو چک کنه.تمام اتصالات نگاه کنه بعد ...... .

سه شنبه 1 تیر1395 - 7:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان اهل فن اینو لطفا با شماتیک مقایسه کنید اگه ایرادی میبینید بگید که تغییر بدم. از آقا عرفان و دوست عزیز 1426539هم ممنونیم که موشکافانه این مدار رو دنبال میکنن که سودش برای همه ماست.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 تیر1395 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dream_man عزیز ممنونم از تلاش شما.چشم حتما

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم قابل نداشت. با این حال فردا طراحی فیبر یکرو که خودم کردم میذارم فکر میکنم از این طرح بهتر باشه دوستان اگه خواستن استفاده کنن

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.آقا من ولوم آستانه م رو عوض کردم و 20 کیلو مولتی ترن گذاشتم الآن خیلی عالی شد.راحت در آستانه قرار میگیره.
ولتاژم5.8
با دست زدن به آنتن موقعی که یک ال ای دی در حالت روشن هست خاموش میشه.و به موبایل در حال زنگ زدن از حدودا7سانت واکنش نشون میده.فکر کنم همون آیتم هایی است که آقا محسن گفتن.
ببینیم رو طلایی که دفن کردم چه جوابی میده.

سه شنبه 1 تیر1395 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام به همه دوستان و مخصوصا اقا محسن و ساير دوستاني که صادقانه و بي هيچ چشمداشتي در اين تايپيک جهت رسيدن به موفقيت نهايي تلاش ميکنند, دوستان و همکاران خوبم و علي الخصوص اقا محسن که اين تايپيک مرده را پس از مدتهاي مديد دوباره زنده کردند عرض کنم خدمتتون که همتون ميدونيد توي نظام قانوني هست که ميگن تشويق براي يک نفر و تنبيه براي همه! خوب اقا محسن هم گويا همين قانون رو اينجا دارن اجرا ميکنن, چرا که بخاطر ياوه گوييهاي عده اي ادم مريض و مغرض دارن همه رو مجازات ميکنن و بقيه دوستان رو از اطلاعات و راهنماييها و نتيجه تستهاشون محروم ميکنن, به قول معروف تر هم داره به آتيش خشک ميسوزه! خوب برادر من اقا محسن شما که اينهمه زحمت کشيدي و کارو تا اينجا اينطور عالي به سرانجام رسوندي حالا چرا بخاطر پرت و پلاهاي يک عده ادم مغرض که دوست ندارن اين تايپيک پيش بره و به نتيجه برسه والبته به نتیجه رسيدن اين مدار مساوي ورشکست شدنشونه تايپيک رو رها کردي به حال خودش و رفتي, که اين افراد مغرض و معلوم الحال هم همينو ميخوان و تا حالا هم به هدفشون رسيدن, اميدوارم براي شما مشکلي ايجاد نشده باشه و دوباره برگرديد و سکان اين تايپيک رو تا رسيدن به مرحله نهايي بدست بگيريد.

سه شنبه 1 تیر1395 - 11:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure