انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:15pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانيکه اين مدار رو ساختن نتايج رو بگن و اگه زحمتی نيست بگيد روش ساخت آنتن به چه صورت هست و سوال مهمتر اينکه اگه قراره دستگاه فلز خيلى قديمى رو بزنه چطورى بعداز ساخت مدار عمل تست رو انجام بديم؟

خدايا مددی کن

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
mohsenlrl نوشته است:
دوست عزیز من این مسئله فطعات بعد از led ها رو شرح دادم و آقا بهرامم توضیح داد.اون قطعات (شامل lm7812 و 3 عدد خازن) جزء مدار اصلی نیستند، بلکه برای تثبیت ولتاژ 12 ولت به مدار مورد استفاده قرار گرفتن.بی زحمت آقا بهرام مقدار اون 3 تا خازن رو بگید بی زحمت.

آقا محسن ممنون که توضیح دادید.والله من زیاد سردرنمیارم.به همین علت سوالات بی مورد میپرسم.به بزرگواری خودتون ببخشید
فردا میدم فیبرش رو واسم بزنن

اولین خازن 100 نانو و دوتا خازن کنار هم 100 نانو و 100میکرو فاراد 16 ولت هست اگه خواستین میتونین بیرون مدار متصل کنین

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
دوستانيکه اين مدار رو ساختن نتايج رو بگن و اگه زحمتی نيست بگيد روش ساخت آنتن به چه صورت هست و سوال مهمتر اينکه اگه قراره دستگاه فلز خيلى قديمى رو بزنه چطورى بعداز ساخت مدار عمل تست رو انجام بديم؟

غضنفر جان ساخت سیمپیچ سخت نیست شما سه دور سیم یک میل یا 080رو دور یک جسم یک سانتی بدون هسته میتونی بسازی.البته در مورد قطر سیم چیزی گفته نشده که از 050 تا 1 باید تست بشه وفکر نکنم فرق زیادی بکنه یکی از دوستان همون سایت گفته تا 7 دور هم تست شده حالا جواب داده یا نه نمیدونم بیشتر تستها بعد ساخت روی این قسمت باید انجام بگیره وطبقه یکسو کننده اخر که ولتاز دی سی رو میده
عمل تست هم اگه همه چیز دزست باشه وقطعه ایی احتیاج به تغییر نداشته باشه بعد از متصل کردن یک انتن تلسکوپی به مدار یک گوشی رو برمیدارین به سیستم نزدیک میکنین به ترتیب ال ای دی ها روشن میشن وبا فاصله دادن خاموش میشن در اونصورت میشه گفت سیستم اماده سرچ کردنه غیر این بود یعنی مشکل داره

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس تنها راه تستش اينه آقا بهرام ؟
آيا دليل علمى براى تست با گوشى هست؟

خدايا مددی کن

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
میگم تو سایت همسایه ظاهرا آقای فرانکو 2روز پیش یه تغییراتی تو مقدار خازن ها و ...داده.
یکیم اینکه آیا این مدار مصطفی آبرام دقیقا عین فرانکو هست یا نه؟ چون ظاهرا مال مصطفی کار نکرده ، چرا دقیقا مدار فرانکو رو نسازیم.خلاصه مال فرانکو اونطوری که خودش میگه صدردرصد به هاله واکنش داره

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه نظر من رو بخواهيد اينطور خدمت شما عرض کنم که بايد يک پى سى بى جمع و جور رو يکى از دوستان زحمتش رو بکشه و يک پارت ليست دقيق ارائة بشه و يک فايل توضيحات و همه روی اون کار کنن و بسازنش وگرنه الان تايپيک داره با گنگی جلو ميره اگه اينجوری بره جلو واقعا تايپيک جلو نميره همش شد ديدم ديدى ديد ،ديديم ديديد ديدند
والسلام

خدايا مددی کن

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

=)) اقا غضنفر خیلی باحالی @};-

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک پسی سی بی زدم که واسه خود فرانکو هست.اما کمی فشرده کردم با زمین منفی اگه بتونیم خوب در بیاریم قطعا بهتر از پی سی بی اونا هست که زمین نداره.اگه میپسندین لیست قطعات رو اماده کنم در غیر این صورت باید دید کی بهتر شو میزنه اقا محسن که گفتن مشغول ساخت هستن :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آ بهرام من میدم پی سی بی رو کامپیوتری دربیارن هر چقدرم سخت باشه خوب درمیاد.اگر صلاح میدونید و فکر میکنید عینا مال فرانکو هست بدم درش بیارن.
چون مال مصطفی کار نمیکنه فکر کنم

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خودم پست رو ویرایش میکنم یک اشتباه سهوی بوجود اومده رفع میکنم وپی سی بی رو کامل خدمتتون میزارم.پی سی بی یک مشکل کوچیک داره :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط بهرام در سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 3:01pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure