انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:05pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام محسن جان لطفا ادامه بده و فیلم مربوطه رو هم بزار اینجا نه برای اثبات حرفهات بلکه برای ادامه همکاری منم دارم روی این مدار کار میکنم و دوست دارم همه عزیزان هم به جای فاز منفی دادن همکاری کنن

خدايا مددی کن

جمعه 21 خرداد1395 - 10:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenlrl نوشته است:
دوستان چند نفر به بنده پیام خصوصی دادن و فرموذند من قبلا گفتم چند سکه گذاشتم تو زمین و الان گفتم یه انگشتر و از این جنبه به صداقت بنده مشکوک شدن.لازمه عرض کنم اولا بنده به اطمینان این عزیزان نیازی ندارم و لازم نیست کسی به کسی اعتماد کنه.ثانیا همه می دونن بنده چند بار عرض کردم خودم آپارتمان نشینم و شهرستان یه نفر برام طلا چال کرده،حالا اون یه نفر کی بوده؟مادر بیچاره بنده بوده،با ایشون تماس گرفتم و گفتم چند سکه طلا بذاره زمین،وقتی برگشتم دیدم انگشترشون رو چال کردن حیاط خونه،تهدید هم کردن انگشترشون خراب بشه باید یه دونه نو بخرم. من که عرض کردم فیلم می ذارم،سخت بود 24 ساعت صبر کنید و تهمت نزنید؟.در سایت لاتین 33 صفحه بحث شد و تنها شاهدیم یک ایرانی بی فرهنگ به فرانک تهمت و افترا زدن،واقعیت وجود ما همینه،دروغ و تهمت.آخه عزیزان مگه من این مدار رو طراحی کردم؟مگه یه مدار محرمانست؟چرا باید دروغ بگم؟مگه بیمارم؟تا حالا 100 دفعه گفتم تست کنید،کی اومده تست کرده باشه و حرف بنده رو رد کرده باشه؟خوب دو نفر دیگه تست کنن ببینن من بیمارم یا دوستان بدبین.

سلام محسن جان این داستان جدیدی نیس شما فیلمم بذاری ی عده باز ی بهونه دیگه میارن..شما کارتو بکن وب این حرفا توج نکن..در ضمن بنده خودم ک قبلن فک میکردم فقط یکی از ال ای دی ها روشن میشه با تستای موبایل ک انجام دادم متوجه شدم ک روشن شدن ال ای دی ها رابطه مستقیم ب ضعیف یا قوی بودن سیگنال دریافتی داره ودسگاه با قوت ب ودرستی کار میکنه.. واشکالی نداره...ب جای انرژی منفی وخاله زنک بازی یسریا بهتره این دسگاهو بسازن وتست کنن تا متوجه بشن من ودوستانی ک این دسگاهو ساختیم چی میگیم..

جمعه 21 خرداد1395 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جای خوشحالیه که اغلب نتایج خوب و امیدوار کننده بوده.اما دوست عزیزchalak فرموده بودن که با این یونیاب یه جا رو که سکه های امروزی چال کرده بودن تست کرده و یونیاب اونها رو آشکار کرده.نمیدونیم منظور این دوستمون از سکه های رایج و امروزی سکه های طلای امروزی هست یا سکه های 200 تونی یا 500 تومنی.
سکه های 500 و 200 تومنی آهنی هستن یا غیر آهنی؟
اگه آهنی هستن قایدتا نباید یونیاب آشکارشون میکرد.طبق اطلاعاتمون ازین ردیاب بایذ فقط به فلزات غیر آهنی واکنش داشته باشه.از دوستمون chalak میخوام یه توضیحی در مورد تستشون بدن.متشکرم
از محسن عزیز هم میخوام صبور باشن.

جمعه 21 خرداد1395 - 3:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
اقا محسن اگر ممکنه فایل های این مدار رو با اخرین تغییرات اپ کنید تا دوستانی که میخوان بسازن مشکلی نداشته باشن
با تشکر از شما دوست عزیز.

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 21 خرداد1395 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
منم همونطوریکه قبلا گفتم مقدار حدود چهل گرم طلای 18 عیار امروزی رو یک هفته قبل در باغچه کوچک حیاطمون دفن کردم .فعلا باید دوماه صبر کنیم تا بتونم تست کنم.
یه جایی هم هست که سال 90 یه دیگ مسی قطر 40 سانت و وزن حدود 5 کیلو رو که خودم با فلزیاب پیدا کرده بودم و قدیمی هست در عمق سه متری دفن کردم اما به دلیل دور بودن اون نقطه فعلا نتونستنم برای تست برم .اما تو این چند روز باید حتما تستش کنم.نمیدونم به این مس جواب بده یا نه.

جمعه 21 خرداد1395 - 4:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من میخوام این مدار درست کنم ولی هییییییییییییییییییچی از الکترونیک نمیدونم.یعنی در حد تعطیل رسمی هستم.نمیخوام فیبر خودم درست کنم چون بلد نیستم میخوام بدم برام شرکتی درست کنن.ولی نمیدونم چی رو باید بهشون بدم و چه اطلاعاتی باید بهشون سفارش بدم.لطفا بگید از کجا باید شروع کنم.اطلاعات و تصاویر از صفحه 56 گرفتم و اینجا قرار دادم.این آخرین اطلاعاتی هست که قرار بوده طبق این مدار درست بشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 21 خرداد1395 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان راهنمایی هاتون رو دریغ نکنید

جمعه 21 خرداد1395 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان. ببخشید امروز فرصت نشد فیلم بگیرم و.فردا می ذارم.مدار بدون تغییر همون مداری هست که قبلا گذاشتم.دوستانی که تجربه ساخت ندارن عجله نکنن،اجازه بدن ما به نتایج نهایی برسیم،دوستان دیگم آزمایش کنن ببینیم کدوم ترانزیستور بهتره و... انشالله یه فکری برای دوستانی که قادر به ساخت نیستن می کنیم،یکم صبور باشید.دوستی که در مورد مس سوال کردن،یک نفر در سایت لاتین از مس نتیجه نگرفته بود،فرانکو گفته بود احتمالا زمان زیادی می خواد،شما طلا چال کنید،به مرور زمان و با صبر همه ابهامات رفع میشه انشالله

شنبه 21 خرداد1395 - 12:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام محسن جان دستت درد نکنه که این قدر زحمت میکشی .این فیلم رو ردیف کن تا نحوه ی کار این مدار رو هم ببینیم.

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

شنبه 21 خرداد1395 - 1:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

erfan نوشته است:
جای خوشحالیه که اغلب نتایج خوب و امیدوار کننده بوده.اما دوست عزیزchalak فرموده بودن که با این یونیاب یه جا رو که سکه های امروزی چال کرده بودن تست کرده و یونیاب اونها رو آشکار کرده.نمیدونیم منظور این دوستمون از سکه های رایج و امروزی سکه های طلای امروزی هست یا سکه های 200 تونی یا 500 تومنی.
سکه های 500 و 200 تومنی آهنی هستن یا غیر آهنی؟
اگه آهنی هستن قایدتا نباید یونیاب آشکارشون میکرد.طبق اطلاعاتمون ازین ردیاب بایذ فقط به فلزات غیر آهنی واکنش داشته باشه.از دوستمون chalak میخوام یه توضیحی در مورد تستشون بدن.متشکرم
از محسن عزیز هم میخوام صبور باشن.

خوب جنس سکه های امروزی که کمتر اهن درش بکار رفته،
این لینک رو ببینید.
http://sekemashini.blogfa.com/cat-4.aspx?p=2
یک پیشنهادی که دارم اینه ،دوستان بنظرم روی فیلتر کار کنند.چون فاصله جزیی در سیم پیچ فیلتر تفاوت خیلی زیادی در نتایج داره .
یا اینکه اماده اگه داشته باشه ،بخریم با یک خازن استاندارد و جنس مرغوب.

یا الله

شنبه 21 خرداد1395 - 3:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: iran zamin , Kürşat و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure