انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:04pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان. محسن جان منم اینو ساختم و مثل شما از bc237b با hfe 430 استفاده کردم به موبایل در حالت استندبای اصلا حساسیت نشون نمیده ولی موقع زنگ از تقریبا 20 سانتی حساسیت نشون میده ولی در مورد دست زدن به آنتن وقتی که آنتن رو کامل لمس میکنم ال ای دی اول روشن میشه و اگه آستانه رو یه کم ببرم بالا که در حالت عادی ال ای دی اول روشن بمونه موقع دست زدن به آنتن ال ای دی دوم هم روشن میشه در صورتی که شما میگی موقع دست زدن ال ای دی باید خاموش بشه! به نظرت مشکل از کجاست

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 1 خرداد1395 - 7:13am
آواتار کاربر

مداره خوبیه /:) :-? کار میکنه از ما گفتن

شنبه 1 خرداد1395 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز دستگاه شما کامله و هیچ مشکلی نداره. خوشحالم که دوشتان از این طرح جدیدی که گذاشتم دارن نتیجه می گیرن. در سایت لاتین تعداد کمی تونستن به این مرحله برسن. اینکه می فرمائید led روشن میشه مشکلی نداره، من به تجربه به این نتیجه رسیدم ساعات مختلف روز و شرایط مکانی در نحوه عکس العمل تأثیر داره. مثلا شما یه دفعه ساعت 7 صبح هم تست کن احتمالا نتایج جالبی می گیری. م.بایل هم درسته. شما چند سکه طلا رو در عمق 20 سانت تو حیاط خونتون چال کن تا 2 ماه بمونه. سعی کن نزدیک تیر چراغ برق نباشه. این دستگاه یک ردیابه، فقط به جای آنتن led عکس العمل نشون می ده و از این جنبه خیلی جالبه. ما باید تست کنیم، در نتیجه زود با این دستگاه نباید زیاد عجول باشیم، باید با حوصله کار کنیم، من بعد از ساخت گذاشتم یه گوشه تا 2 ماه بگذره. اگر دستگاه کار کنه حتما فیلم می ذارم. از دوستان انتظار دارم در تست ها همکاری کنن. انشالله بتونیم به یه نتیجه خوب برسیم. یه نکتم خدمتتون عرض کنم، این آقا ناصر در سایت همسایه اومده از طرح این ردیاب در قسمت گیرنده ردیابش استفاده کرده، ایده بدی نیست، ولی من به شخصه قبولش ندارم، این دستگاه یه دستگاه اکتیو نیست، وگرنه فرستادن فرکانس فلزات کاری نداشت.

شنبه 1 خرداد1395 - 9:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
سوالی داشتم دوستان محبت کنند پاسخ بدهند:
آیا این مدار به همه فلزات مدفون عکس العمل نشان میدهد یا فقط برای طلا یابی مناسب است؟
با احترام

شنبه 1 خرداد1395 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ahamraj نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
سوالی داشتم دوستان محبت کنند پاسخ بدهند:
آیا این مدار به همه فلزات مدفون عکس العمل نشان میدهد یا فقط برای طلا یابی مناسب است؟
با احترام

سلام
دوست من این مدار همه فلزاتو سنس میکنه
دوست من اگر فلزیابی میشناسید که فقط طلا رو سنس کنه معرفی کنید YMWHISTLE

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 1 خرداد1395 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز خواهشن اطلاعات غلط ندید. این دستگاه فلزات غیر مغناطیسی رو می زنه

شنبه 1 خرداد1395 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohsenlrl نوشته است:
دوست عزیز خواهشن اطلاعات غلط ندید. این دستگاه فلزات غیر مغناطیسی رو می زنه

محسن جان میشه بیشتر توضیح بدی یعنی چی غیر مغناطیسی؟

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

یکشنبه 1 خرداد1395 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی فلزات غیر آهنی

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

یکشنبه 2 خرداد1395 - 8:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان واقا محسن بالاخره تونستم دیشب مدارو ببرم.واسه تست ک ب نتایج جالب رسیدم ی جا بود ک ی قبر زیر دکل بود دسگاه دقیقا رو ی قبر عکس العمل ضعیفی نشون داد ک نقطه زن هم تاییدش کرد وی جای دیگه ی تپه کوچیکو نقلی بود ک افتاب طلوعش رو و وسط در وسط پیشونی تپه رو ب حجم ۱در۱دسگاه عکس العمل نشون داد بطوری ک وسط حجم نور یکسره میشدودر گوشه ها چشمک میزد ولی متایفانه الان نمیشه کارکرد..ی چندتا نکته واسم سواله اقا محسن این دسگاه چرافقط یک ال ای دیش روشن میشه ومن انتنام۶۰سانتیه وحس میکنم دسگاه شعاع کمی میزنه در حد۳متر بیشتر شعاع نمیزنه واینکه دسگاه ب کوچکترین وزش بادی حساسه واصلا کارنمیکنه..

یکشنبه 2 خرداد1395 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم بگم دوستان این دسگاه اصلن ب خاک حساسیت نداره وب کانی ها و سلیس حساس نیس فقط یکم واکنشش کنده یعنی باید دست رو خیلی اروم رو منطقه مشکوک تکون بدی و ب نظر من تمام موارد خیلی اگاهانه در این مدار لحاظ شده..تومنطقه ی کوهستانی ک عالی جواب داد..مهمتر از همه با این دسگاه با کمی تبحر براحتی میشه نقطه زنی هم کرد

یکشنبه 2 خرداد1395 - 11:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure