انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:27pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. این تایپک یک سالی بود غیر فعال بود و مدار آقا بهارم مربوط به خیلی وفت قبله، من جدیدا مدار رو گذاشتم و مدار رو تو فایل pdf گذاشتم، دیگه نمی دونم مال آقا بهارم چی بوده. چند صفجه قبل رو نگا کنید

سه شنبه 7 اردیبهشت1395 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ...
دوستا ن ولوم دهدور ۵۰۰کیلو واسعوه این مدارو ازکجا بگیرم هرچی گشتم پیدا نکردم

سه شنبه 7 اردیبهشت1395 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohsenlrl نوشته است:
سلام. این تایپک یک سالی بود غیر فعال بود و مدار آقا بهارم مربوط به خیلی وفت قبله، من جدیدا مدار رو گذاشتم و مدار رو تو فایل pdf گذاشتم، دیگه نمی دونم مال آقا بهارم چی بوده. چند صفجه قبل رو نگا کنید

سلام
و تشکر از شما @};- دوست من لطفا فایلی که خودتون ساختید رو دوباره بزارید با تشکر فراوان :ymhug:

سه شنبه 7 اردیبهشت1395 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان طرحی که آقا محسن کار کرده تو صفحه 56 دومین پست هست که بهمراهش 4تا pdf هم پیوست کرده.
شما از صفحه 56 به بعد همه صفحات باید بخونید بعضی نکات مهم رو هم دقت باید بکنید و اون سه تا شرط کلیدی رو باید مدارتون داشته باشه تا اونچیزی بشه که انتظار داریم.

سه شنبه 7 اردیبهشت1395 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آقا محسن
آیا ولومهای این مدارو باید از نوع مولتی ترن یا ده دور استفاده کنیم یا همون ولوم های معمولی کفایت میکنه؟
در چند پست قبل بنده اندازه دقیق پی سی بی رو از شما خواستم اگه ممکنه ابعاد دقیق اونو بفرمایید.

برای تغذیه مدار از باتری چند ولت باید استفاده بشه
باتشکر

سه شنبه 7 اردیبهشت1395 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
اقا محسن میشه واسه اتصال انتنا از اسپیسر استفاده کرد؟ فاصله بین انتنا چقدباید باشه؟؟ممنون

چهارشنبه 8 اردیبهشت1395 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو این مدار به ولوم 10 دور نیاز نیست، از ولوم معمولی استفاده کنید. یه ولوم 20 کیلو و یه 500 کیلو. به جای ولوم 500 کیلو بهتره مولتی ترین بذارید، چون یک برای تنظیم حسایت هستش و یک بار تنظیم میشه، جوری باید حساسیت رو تنظیم کنید که اثر زمین رو نزنه (یعنی رو به زمین گرفتید زمین بدون روش نویز نندازه). من فعلا 500 کیلو هم ولوم گذاشتم تا بعدا اگه آزمایشهام به اتمام رسید با مولتی ترین عوض کنم. در مورد آنتن هم بنده نمی دونم اسیپسر چی هست، خودم دو تا آنتن 70 سانت داشتم، دو تا سوراخ تو جعبه (به فاصله تقریبا 5 سانت) ایجاد کردم، 5 سانت از آنتن رو (قسمت پهنش) رو بردم تو سوراخ و از داخل جعبه با چسب به جعبه چسبوندم. اون دو سری که داخل جعبه هست رو با یک سیم بهم هم لحیم کردم و زدن به قسمت آنتن تو مدار. کار راحتیه، یکم سلیقه می خواد. موازب باشید داخل جعبه اتصالات و سیم ها و ولم با آنتن برخورد نداشته باشه

چهارشنبه 8 اردیبهشت1395 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محسن جان اسپیسر همونایی هست ک واسه ایجاد فاصله بین برد وکف باکس ب کار میبرن ویکطرفش نری هست ویک طرفش مادگی ک من طرف نریشو باکسو سوراخ کردم وازتو سیمو بهش,لحیم کردم و انتنم ب قسمت مادگیش پیچ میشه..

چهارشنبه 8 اردیبهشت1395 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورم اینجوریه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 8 اردیبهشت1395 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا محسن میشه لطف کنید توضیحات کافی رو واسه اپراتوری وتنظیمات دسگاه چ بعد مونتاژ وچ سر جای واقعی رو.اراعه بدید..سپاسگذارم.

پنج شنبه 8 اردیبهشت1395 - 12:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure