انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:52am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
pashaof نوشته است:
استاد عزیز من هیچگونه دشمنی با شما ندارم اما بازم صداقت خوبه به نظر من یا نباید حرفی در عموم بزنی اگر هم زدی باید پاش وایسی @};- @};-

عزیز دشمنی چی ، من که حرف خاصی نزدم که پاش وایسم، کلا میگم که طراحی مدار اینه ، حال کسی باب میلشه می‌تونه کار کنه ، بهترین نوع باکس همینه ، اینکه دیگه بحثی درش نیست ، خوبه باش من نیازی ندارم دیگه ، ممنون از همه عزیزانی که دلخور میشن ، با احترام

شنبه 14 فروردین1400 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به قول عمو کیوان سریال ن خ :آی دروووود به اون شرفت درررود به اون بی نیازیت
اول:هیچ کس نمیتونه بگه که این طرح یا باکسش بهترین نوع حتی خود خود فرانکو هم تا حالا هزار بار طرحشو ویرایش کرده.
دوم :کار تو باعث شده که از فردا فروشنده گان محترم کلی فرانکو طو باکس مینیرو و به اسامی گوناگون قالب این ملت بیچاره بکنن.
سوم:شما نیازی نبود با نقاشی طرحتون رو اراعه بدین دوتا عکس هم ازش مینداختی البته نه از داخل باکس بیرون نشم مینداختی برامون بس بود یعنی باور میکردیم خودتم اینو ساختی
چهارم :دوتا تصویر نقاشی کردی که هر دوشون با هم در تناقض بودن و این اینو میرسونه که شما صادق نیستید
پنجم: طرح شما پنج مشکل اساسی داره که این حرفها و ادعا هاتونو رد میکنه .
ششم :اگه طرح شما کار میکرد اول خودتون به نون و نوایی میرسیدین بعدشم نیازی به فروشش نداشتین عقل سلیم اینو میگه (پس بی نیاز نیستین).

شنبه 14 فروردین1400 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
کاربر جهانبین استادم شدی
از نگاه بنده وقتی سیستمی سالهاس داری براش تلاش میکنی نباید بفروشی کمااینکه کمکهای فرد خاصی ب شما هم زیر سوال خواهد رفت :D

شنبه 14 فروردین1400 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آی دروووود بر اون شرفت ببرستان عزیز نکته ای که فرمودین بند هفتم
پیام قبلیم بود که ذکر نکردم که نگوییند این پاشا خودشو خیلی جدی میگیره و علا منم میدونم که جریان از چه قراره

شنبه 14 فروردین1400 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من همتون رو بازی دادم ، کلا همینکه اخلاق مدار می‌شید خوبه ، آقا من از کدوم کاربر انجمن پول گرفتم بیاد بگه ، میخواستم اینو بهتون هدیه بدم
حال بگو من بد :D حالا هم اگه ناراحت نمیشی تمام اسرار سیستمهای سنس دور رو فاش کنم :-\ نظرتون ~O)

شنبه 14 فروردین1400 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
کاربر جهانبین استادم شدی
از نگاه بنده وقتی سیستمی سالهاس داری براش تلاش میکنی نباید بفروشی کمااینکه کمکهای فرد خاصی ب شما هم زیر سوال خواهد رفت :D

شما هم لطف داشتید تو خصوصی بارها ازم درخواست کمک کردی که آقا راز pd رو بگو جای دوری نمیره ، حال طرف کی رو میگیری نمی‌دونم ، اما کلا همینکه ماها تکلیفمون با خودمون مشخص نیست جالبه ، آقا همه راز مدار در فرم کلی خیلی خیلی ساده هست .. فقط چون به مغزمون اجازه نمی‌دهیم که ممکنه پدیده ازبحث ارسال و دریافت خارج باشه ، نمیتونیم درک کنیم

وگرنه سیم القایی کنار فریت و شکاف قاب لوپ که واضحه

شنبه 14 فروردین1400 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به قول عمو کاوووس : (آخه درست) جای شما بودم دیگه حرف نمیزدم نه اینکه دست پیش بگیری که پس نیوفتی خوبه که اون حرفای قلمبه و سلمبه خودت هنوز یه صفحه قبل موجوده خجالت هم خوب چیزیه که بعدش بخوای منت سر بقیه بزاری اون فرمول‌های قلمبه سلمبتو نگهدار واسه خودت که نیاز به فروش مدارت نداشته باشی از وقتی که پستتو گذاشتی من تا ته مدارتو خوندم . خیلی ها می‌خوان مدار بیرون بدن و بفروشن به نظر من آخر نفر بپرس تا نوبتتون برسه اینجاشم بقول سلمانخان ن خ. هااااااا هااااااا هااااااااا

شنبه 14 فروردین1400 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از استاد حمید یا استادمجتبی درخواست دارم که دو صفحه آخر این تایپینگ رو حذف کنن @};- @};- @};- @};-

شنبه 14 فروردین1400 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
جهان بین نوشته است:
babrestan نوشته است:
کاربر جهانبین استادم شدی

شما هم لطف داشتید تو خصوصی بارها ازم درخواست کمک کردی که آقا راز pd رو بگو جای دوری نمیره ، حال طرف کی رو میگیری نمی‌دونم ، اما کلا همینکه ماها تکلیفمون با خودمون مشخص نیست جالبه ، آقا همه راز مدار در فرم کلی خیلی خیلی ساده هست .. فقط چون به مغزمون اجازه نمی‌دهیم که ممکنه پدیده ازبحث ارسال و دریافت خارج باشه ، نمیتونیم درک کنیم

وگرنه سیم القایی کنار فریت و شکاف قاب لوپ که واضحه

همونه تا الان به جایی نرسیدی دیگه من گفتم راز پیدیو بگو؟من گفتم بیا با کمک هم مشورت کنیم هم تو تلاش کردی هم من دو تا شما خطا داشتی دو تا من
اگر غیر اینه پیامهامو پاک نکردم اسکرین بگیر نزنی زیر حرفت
تو خودت دوساله به جناب سنه دژ داری پیام میدی کمکت کنه بعد میخوای بمن یاد بدی؟
حرفم همکاری بود کسی ک سیستمش رراه نیفتاده چطوری میتونه ب یکی دیگ کمک کنه!درمورد حرف بعدیتون شوخی کردمو فلان اگر ب مدارت رسیده باشی از این حرفا نمیزنی این حرفها درحد شوخیه
تازه دوتا پیام دادم انقد جو گرفته بودتت ندونستی چیکار کنی ادای جناب سنه دژ رو درمیاوردی متاسفانه تلگرام ندارم؛ فک میکنی شاگرد به مکتب نرفته استاد شد!حالا فهمیدم جناب سنه دژ چرا هر چیزو نمیگه به صد دلیل مختلف ک یکیش همین صحبتاس
درمورد فرانکو به استاد هم گفتم همه و همه فقط فکرشون هست یه قابلمه بزنن جلوی مدارشون هر چقد قابلمه بزرگتر بهتر :-ss اما راههای بهتری هم هست
استاد سنه دژ میدونه من به جواب رسیدم از حرفامم فهمید چون تمرکزم یکجا بود و توکلم از خدا

شنبه 14 فروردین1400 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره فروشنده منم - بد عالم منم --- ---- دوستانی که ارزش کار میفهمنمن در خدمتشونم --- ----- مطمن باشید همه جوره منصف هستم و رضایت مشتری برام مهمه ---- اصلا تو باغ نیستین برخی که در صورت میگم فقط کسی که میخواد بیاد در خدمتشم --- نه کسی که براش یکی دو میلیون پول زیادیه و فشار میاد بهش و دوستانی که از سر اینکه خوب عالم هستن میخوان با خار کردن فعالیت من خودی نشون بدن -- والا زمانی میفهمین که دیگه فعالیتی در پیشرفت پروژه نیست و با همین مدار دست و پنجه نرم میکنید ----- دیگه اینجا زیاد فعالیت نمیکنم که شما در صلح زندگی کنید ---- خوبه نگفتیم 100 میلیون .... دیگه عمری هزینه کنید که عبرت بشه --- فرصت یکباره ----تمام

هر کسی فرانکو ادیت شده موبایلی بخواهد میتونه بهم دایرکت بده ===== پیج اینستا بنده = n...r فقط نفرات محدود چون فعالیتم کاسبی نیست و همه لیاقت ندارن شاید به 10 نفر بدم ... قیمت توافقی که فشار به کسی نیاد فقط قدر دان باشه

آخرین پستی که میزارم --- اینم برای آدمایی که وقت صرف میکنن و میتونن هزینه کنن --- ماها هم نونی رو فروش نمیخوریم چندتا دوستان راه بندازیم خدا نگا ما هم بکنه --- فقط بحثه انصافه که بدرد یکی دیگم بخوریم اما نه مجانی - چون ارزش کار طرف باید درک بکنه ----موفق باشید

عکس زیر اینم قطعات زرد که تو مدار با تغییرش میتونید موفق به ارتقا سیستم بشید --- اینم هدیه کسایی که میخوان خوشون زحمت بکشن

یه نرم افزارم هست ....

دیگه نمیدونم اگه خلاف قانونه فعالیتم برای همیشه از انجمن برم ....آخرین پست ..... بدرود

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 18 فروردین1400 - 12:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure