انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 6:53pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 577 , 578 , 579 , 580 , 581 , 582 , 583 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستش سمت ما برفه محیط تستم ندارم فرانکو من خیلی وقته حاضره منتظر هوای خوبم که برم برای تست من اصلا به شعاع زنیش اهمیت نمیدم یکی دو متر شعاع هم خوبه بشرطی که نقطه زنیش دقیق باشه

سه شنبه 8 دی1399 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس به امید یه هوای تازه تر :-BD

سه شنبه 8 دی1399 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رویا نوشته است:
اینکه دلت بشکنه بهتره تا اتفاق دیگه ای برات بیفته بهرام جان
مطمئنم شما خودت که این همه به همه میگی فروشنده، تا حالا کاوش درست حسابی نرفتی و فقط از فروشندگی ارتزاق میکنی، و خمره طلا از نزدیک ندیدی =)) . کسی باید این حرفو بزنه که خودش اینکارو کرده
بعضی از دوستان که فقط پای میز نشستن و لحیم کاری میکنن دائم ، تنها کار خلافی که تو عمرشون انجام دادن لیوان یبار مصرفو دو بار مصرف کردن :D
در هر صورت به لحیم کاری ادامه بدید به امید اینکه فرانکویی که روش یه میتر دیجیتال سوار کردید رو به خلق الله با قیمت نجومی قالب کنید .
که مطمئن باشید وقتی یونیاب خوبی مثل تریشر هست ، و طراح وسازندش آدم معتبری هستند ، کسی طرح شمارو نمی خره . البته شاید جذب اون بشقاب پرنده که روش نصب کردید بشن :D .
امید است که دلگیر نشده باشی بهرام جان برادر عزیزم

مثلا چه اتفاقی میخواد بیافته برام :D :))
بابت کاوش تا دلت بخواد با انواع آدمهای عجیب وغریب کار کردم کاوش هم اصلا فکرشو نمیکنی فکر کردی هر طرحی ساختیم وایستادیم نگاه کردیم خب معلومه بردیم کاوش کردیم دیگه بازم میگم عجب هوش سرشاریی داریی :D .حالا خمره طلا که ندیدم از نزدیک اما گمون نکنم شما هم دیده باشی چون اگه دیده بودی که الان اینجا نبودی بیای واسه اینکه طرح بهتری گیرت نیومده دیگران تهدید کنی ;)
خب فروشنده که زیادن این که نمیشه انکار کرد من هم تا الان طرح زیادی ساختم که آخرین طرحی که موفق بودم طرح ردیاب جفت انتن بود که به خوبی فرانکو کار میکنه اگه گفتم فرانکو چون یک چیزهایی بینشون مشترکه البته ردیاب جفت انتن برد بیشتری داره تو فکر اون هم هستم هر کسی طرح فرانکوی جدیدم رو بخواد بخره یک نمونه ردیاب چند کاره نصیبش میشه چون میخوام دوتا ردیاب با هم ادغام کنم یک چیز فضایی درست کنم.بحث تریشر مهندس هم اصلا ربطی به ردیاب من نداره چون واقعا نمیدونم ردیاب تریشر به چه شیوه ایی سنس میکنه این که چند نفر بیان بگن تریشر شبیه فرانکو دلیل نمیشه در ضمن اگه پولشو داریی
ردیاب خوبیه میتونی تهیه کنی .دیگه اینجا اومدن تهدید کردن دیگران چه نفعی واست داره با بیل زدن الکی و سوراخ سوراخ کردن زمین هم کسی پولدار نشده دیگه اون وقت بهت نمیگن کاوشگر میگن چاه کن حالا خود دانی :D
در هر صورت من به کارم ادامه میدم حالا یا ردیابمو بفروشم یا نفروشم ربطی به کسی نداره قیمتی هم که مد نظرم هست بین 20 میلیون تا 50 میلیون هست میخوای در خدمتیم نمیخوای چرا شما نگران فروش سیستم من هستی:D بشقاب هم اسمش دیشه عزیزم به هر حال اون دیش تو خیلی ردیابها استفاده شده هر چند که میدونم ندیدی البته دلیل هم نیست تو هر ردیابی کار کنه چون دلیل هم داره..
من هم امید است دلگیر نشده باشی رویا جان در رویاهات به خمره طلا برسی برادر عزیزم :ymhug:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 9 دی1399 - 4:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک مسئله دیگه هم به عنوان نصیحت از من داشته باش اینجا تو این دنیای مجازی نه گول ظاهر کسی رو بخور نه از کسی بپرس که تا الان خمره طلا دیده یا درآورده چون هر کسی هم دیده باشه یا در اورده باشه مطمئنن نمیاد به شما بگه چیزی یافتم با این سوالی که کردی شک دارم مبتدی بیشتر نیستی چون این صحبت یک حرفه ایی وخاک خورده این کار نیست از من دلگیر نشی به هر حال همه بر اساس مستنداتی که میزاریم قضاوتمون میکنن نه چیز دیگه...در مورد قیمت سیستم هم اغراق کردم من همچین قیمتی نخواهم فروخت اما هر قیمتی هم که بخوام بفروشم مطمئنم شما توان خریدش رو نخواهید داشت دوست عزیز پس مسئله رو نه شخصی کنید نه تبلیغاتی.چون تا الان من تبلیغ هیچ دستگاهی رو نکردم ونخواهم کرد صرفا یک پیشنهاد دادم که هنوز هم روشن نیست که در آخر چی میشه
امیدوارم در کار کاوش موفقیتهایی نصیبتون بشه ~O)

سه شنبه 9 دی1399 - 5:26am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بعله کاملا مشخصه هدف شما با سایر دوستان فرق داره ، میگن یه دوره ای همه دنبال گنج بودن یکی با فروختن بیل و کلنگ پول دار میشه
بزار ۱۰۰ تومن شاید بهتر خریدن ، هر چی قیمت بالاتر دستگاه بهتر =))
:ymapplause:
شما بساز اگه خوب بود ما هم می خریم :D .تهدید نکردم بهرام عزیز؛ تو فضای مجازی تهدید معنی نداره . :-w .
من مبتدی هستم قبول ، حرفی نیست ،شما که کاربر حرفه ای هستی ماه عسل کارت تا حالا چیا بوده ؟ یه طرحی نام ببر که خودت طراحی کردی عمومیش کردی؟ [-(
اگر نه . پس مدعی نباش ، غرور کاذب مرد رو خراب میکنه ، مغرور نباش مرررد :D .
دوستدار شما :x

سه شنبه 9 دی1399 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وهمچنان در گیری بر سر قره باغ ادامه دارد این روسیه کجا مونده بیاد پا در میونی کنه

سه شنبه 9 دی1399 - 2:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فروشنده ها باهم دعوا ميكنند دودش ميره تو چشم كاوشگراي بدبخت
همين كارها رو ميكنيد اساتيد واقعي كه واقعا ميخواهند به كاوشگران كمك كنند فراري ميشن ديگه

سه شنبه 9 دی1399 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
حالا میفهمم چرا رو اون سیستم وقت نزاشتید و میتوپید به ما چون نمیتونید بسازید و بفروشید
و ما اون سیستم رو برای خودمون میخوایم وگرنه از این سیستمای معمولی که تا الان ده تا ساخته بودیم فرقمون اینه ما میخوام موفق شیم شما میخواید بفروشید

چهارشنبه 9 دی1399 - 1:15am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
متاسفانه این همه در مورد آداب کمک کردن و کمک گرفتن، توضیح دادیم اما چه فایده #-o

لا اله الا هو

چهارشنبه 9 دی1399 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رویا نوشته است:
بعله کاملا مشخصه هدف شما با سایر دوستان فرق داره ، میگن یه دوره ای همه دنبال گنج بودن یکی با فروختن بیل و کلنگ پول دار میشه
بزار ۱۰۰ تومن شاید بهتر خریدن ، هر چی قیمت بالاتر دستگاه بهتر =))
:ymapplause:
شما بساز اگه خوب بود ما هم می خریم :D .تهدید نکردم بهرام عزیز؛ تو فضای مجازی تهدید معنی نداره . :-w .
من مبتدی هستم قبول ، حرفی نیست ،شما که کاربر حرفه ای هستی ماه عسل کارت تا حالا چیا بوده ؟ یه طرحی نام ببر که خودت طراحی کردی عمومیش کردی؟ [-(
اگر نه . پس مدعی نباش ، غرور کاذب مرد رو خراب میکنه ، مغرور نباش مرررد :D .
دوستدار شما :x

رویا جان من از اول هم هدفم عمومی کردن طرح خودم بود بعد کلی از اساتید به من پیشنهاد دادن این کارو نکنم.وگرنه اصلا فروش این حرفا در کار نبوده ونیست.من کلا ادمی نیستم که تو کار فروش خوب بوده باشه.تا الان که با هزار جور آدم سروکار داشتم حتی یک خازن به کسی نفروختم.حتی تو همین سایت به من پیشنهاد شد براشون تبلیغ فلزیاب کنم.واسه چند ساله پیش بود نمیدونم بگردم پیامشون هست یانه.در کل میخوام بگم کل مطالب من تو این انجمن مستند شده و وجود داره میشه بر اساس فعالیت طرف مقابل در موردش قضاوت کرد.
نه اون قیمت که کلا شوخی بود .اولا که هنوز روی طرح کار میکنم و تا اخر مشخص نیست چی میشه.بهار باید تست کنم اگه نتیجه خوب بود شاید عمومی کردم اگر نه هم بایک قیمت مناسب در حد یکی دو میلیون بیشتر نمیخوام بفروشم چون وضیعت الان بقدری خرابه که همه تحت فشارن مخصوصا که قشر کارگر خیلی بیشتر شده و همه رو آوردن به این کار اگه یکم انصاف تو کار باشه قیمت تموم شده یک سیستم زیر یک میلیون هم نمیشه.بعد بیایم 20 میلیون بفروشیم که اصلا اون نون خوردن هم نداره..
در ثانی اگه یک سیستم موفق باشه اصلا نیازی به فروشش هم نیست..
خواهش میکنم.کاربر حرفه ایی توی سایت خودش نشون میده مرد عمل تو کار. من زیاد کاوش رفتم البته این چند سال با جفت انتنیها زیاد کار کردیم چندتا شرکتی هم آورده بودیم فایده نداشت هیچی که هیچی تا اینکه طرح ردیاب جفت انتنی خودم طراحی کردم اینجا ورق یکم برگشت البته خدا هم باید بخواد من خودم میشناسم یک بابایی20 سال بیشتره تو این کاره هزار جور تجهیزات هم داشته اما تا الان حتی رنگ یک سکه رو هم ندیده..
ما هم موفقیتهایی داشتیم خلاصه اینطور هم نیست که بگیم هیچی اما از گفتن جزییات معذورم.
من مدعی چیزی نبوده و نیستم فقط تو سایت داریم کار خودمون میکنیم.هنوز هم میگم چیزی تا موفقیت نمونده چون طرحی که روش کار میکنم آپشنهای مورد نیاز واسه بر طرف کردن ضعفهای فراکو رو داره حالا اسمش میخواین ادعا بزارین خب بزارین مشکلی نیست.به هر حال یک سیستم که ضعف هاش برطرف بشه تا حدودی مدعی هم زیاد پیدا میکنه.الان خودتون یک سیستم خوب اگه بشناسن سعی نمیکنین تهیه کنین.تو این کار نیازه کاره وگرنه وقت تلف کردنه @};-

چهارشنبه 10 دی1399 - 3:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 577 , 578 , 579 , 580 , 581 , 582 , 583 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure