انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 2:52am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 , 561 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
درود اقا سروش همه جا ک جنس تپل نیس ماها از بس سیستم درست کردیم از محیط باستانی غافل شدیم بنده دو ساله ساختو گزاشتم کنار باید ب خودت قول بدی این سیستمارو میسازم بعد دیگ کاوش برای موفقیت!بیشتر جنسها داخل غارها صخره ها داخل سنگ هستن خیلی کم پیش میاد جنس ساده تو خاک قرار گرفته باشه باید شانست بزنه دیگ
بنده طبق تجربه بیرونی ک داشتم اسنادی ک مقایسه کردم و تحقیق کردم خیلی جاها واقعا فرمول پیچیده ای برای جنس بکار برده شده و میتونم بگم اکثر جاهایی ک حفاری شده هنوز جنس سر جاشه!و ب نظرم خیلی جاها باید اسناد داشته باشی و باستانشناسیت قوی باشع ک بتونی کمک بگیری
امیددارم موفقیت دوستانی ک لیاقتشو دارن هر چه زودتر پیروز بشن

یکشنبه 16 آذر1399 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
درود اقا سروش همه جا ک جنس تپل نیس ماها از بس سیستم درست کردیم از محیط باستانی غافل شدیم بنده دو ساله ساختو گزاشتم کنار باید ب خودت قول بدی این سیستمارو میسازم بعد دیگ کاوش برای موفقیت!بیشتر جنسها داخل غارها صخره ها داخل سنگ هستن خیلی کم پیش میاد جنس ساده تو خاک قرار گرفته باشه باید شانست بزنه دیگ
بنده طبق تجربه بیرونی ک داشتم اسنادی ک مقایسه کردم و تحقیق کردم خیلی جاها واقعا فرمول پیچیده ای برای جنس بکار برده شده و میتونم بگم اکثر جاهایی ک حفاری شده هنوز جنس سر جاشه!و ب نظرم خیلی جاها باید اسناد داشته باشی و باستانشناسیت قوی باشع ک بتونی کمک بگیری
امیددارم موفقیت دوستانی ک لیاقتشو دارن هر چه زودتر پیروز بشن

زنده باشی . بله درست میفرمایین . ولی هنوز خیلی جاها هست که کند و کاو نشده‌ و جنسهای خوب و درشتی داره . ایران از سالیان دور گنجهای زیادی رو در خودش جا داده که هنوز کسی پیداشون نکرده . به هر حال یه بخشی از این قضیه بر میگرده به شانس و بخت و اقبال . و یه بخش دیگه هم بر میگرده به دستگاه و تجهیزات و تلاش برای رسیدن به هدف . به هر حال این رو بهت قول میدم که هنوز خیلی از جاها هست که بکر و دست نخورده باقی مونده و نباید ناامید شد . فقط کافیه که یکی از اونها رو پیدا کنی مثلا همون پایه میز مفرقی رو که عکسش رو چند صفحه قبل گذاشتم نمیدونم دیدی یا نه . خب اگر همین به جای پایه
میتونست یک مجسمه باشه . همون مجسمه مفرقی هم اگه بود باز میلیارد ارزش داشت . من اون رو با همین فرانکو و با شعاع خوبی ره گیری و نقطه کردم .منظورم اینه که اگه کمی بخت و اقبال داشتم الان اینجا نبودم . از همین جا قول میدم که اگر یه روزی به جنسی رسیدم که از این فلاکت نجاتم بده
دستگاه خودم را تقدیم یکی از دوستان همین تاپیک خواهم کرد . این نیت منه و قول میدم که انجامش بدم و این کار را برای همیشه میبوسم و میذارم کنار . فقط یک بار برای همیشه \:d/ @};- @};- @};-

یکشنبه 16 آذر1399 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی طلسمو قبول داره یکی نداره اگر قبول داشته باشی کلا نباید بری دست بزنی چون من هر چی سند میخونم بالغ بر ۹۸ درصدشون طلسم دارن اگه این برگه هارو نخونی همینطوری بری ک شانست خیلی کمتره!کتاب دستت باشه فکری ک توسیستم گزاشتی میتونی محیطو رازشو پی ببری با سیتمتم کشفش کنی البته بعضی موارد خیلی از جاها از کنار جنس رد میشی
ادم ی بعدیو میبینه بعضی وقتا ک قبلا نمیدید قطعا تجربه خیلی بالایی با خوندن اینا عایدم شد که درک میخواد که باعث میشه سالی یبار شاید بیرون برم

یکشنبه 16 آذر1399 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Sooorooosh نوشته است:
استاد بهرام عزیز .ظاهرا ایشون منظورش بنده هستم . اینجور آدمها فقط اونور گود ایستادن و نگاه میکنن و تو عمرشون همه چی رو مفت و مجانی میخواهن به دست بیارن . خدا حفظتون کنه این تاپیک رو ۴ تا ۵ سال پیش خودتون گذاشتید و تا الان این همه نکات ارایه شده و معلوم شده و چیزی نیست که گفته نشده‌ . خلاصه همه جوره ازت توقع دارن و ایراد میگیرن . یه زمانی بود میگفتن اینهایی که میسازن چرا غیب میشن و کسی نمیاد از موفقیتش بگه . بنده در چند پست های اخیرم اومدم و از موفقیت‌هام گفتم از اینکه رفتار فرانکو در قبال فلزات چجوریه و به عنوان نمونه ، عکس اجسامی رو که با فرانکو کشف کردم اینجا گذاشتم تا بقیه هم استفاده کنن و امیدوار باشن که بلاخره میشه با این دستگاه به نتایجی رسید . در کل هر جور رفتار کنی بلاخره حرف و حدیث و نارضایتی پشت سرت هست . اگر ببینن که کسی در کارش موفق شده حسادت میکنن و اگر کسی نیاد از موفقیتش چیزی بگه و سکوت کنه میگن آها فلانی چرا چیزی نمیگه .
این آقا نه مشارکت علمی داشته و نه فعالیتی داشته و حالا ناراحته اینه که من چیزهایی میدونم که نمی‌خواهم بگم . اولا که تو این چند سال همه چی از دستگاه گفته شده و ماهیت و طرز کار دستگاه هم که برای همه مشخص شده پس دیگه چرا داری حرس میخوری الکی جوش میزنی. اگه راست میگی و چیزی تو چنته داری بیان کن و بذار اینجا تا بقیه ببینن تا کجا پیش رفتی و گره کارت کجاست که تا به حال نتیجه نگرفتی نه اینجور طلبکارانه و با این ادبیات زشت و در خور خودت بیای و هارت و پورت کنی . توری که انگار کسی اموال تو رو خورده و دزدیده . همین خود تو تا به حال چند بار تو این انجمن به دیگران کمک کردی . امسال شما فروشنده ها هستید که هیچ سطح سوادی ندارید و همیشه بی سر و صدا و خاموش مثل یک کرم به صورت ناشناس به عنوان کاربر مهمان در خفا منتظر یه لقمه مفت میگردین میدونی چرا ؟ چون اصلا خودتون سواد و درکی از کار کرد مدار ندارید . ۴ سال بیشتره کا خیلی از این مطالب گفته شده و تکرار شده ولی حتی به خودتون زحمت نمیدین که بروید و یک بار از اول تاپیک رو بخونید . مت خودم ۵ بار این تاپیک را از اول تا آخر خوندم و نکات مهم را نکته برداری و یادداشت میکردم و بعد شروع کردم یه ساخت مدار . حتی یک بار هم نشد که بخوام از کسی سوال تکراری کنم . درسته که این دستگاه رو از اول و ابتدا فرانکو عمومی کرده ولی رفته رفته و کم کم دوستان با تجارب خودشون اون رو ارتقا دادن تا به اینجا رسید . شما فروشنده ها همیشه عادت کردین به مفت خوری به دزدی اطلاعات و بدون اجازه گرفتن از منبع اصلی اون رو به نام خودتون میزنید و با قیمتهای کلان به مردم بیچاره میفروشید .
تا اینجای کار که همه چی از این دستگاه گفته شده و چیز نگفته و پنهانی وجود نداره که بیان نشده . حال اگر راست میگی با همین اطلاعاتی که هست یه دستگاه بساز و بزار اینجا تا دوستان کمکت کنن و به قول خودت اون نا گفته ها رو هم بهت بگن شما هنوز دستگاهی نداری و نساختی و اونوقت توقع داری که به مطالب بالاتر و با ارزش تری دست پیدا کنی حاضرم قسم بخورم هنوز تا به عمرت یک بار هم کاوش نرفتی که بدونی اصلا کارکرد این دستگاه چجوریه .درسته که فرانکو سازنده این مدار بوده ولی آیا تو این دستگاه رو ساختی که ببینی در چه حدی هست .
بله من این رو میگم که هر کسی که به جایی میرسه حاصل زحمت و تلاش و بیخوابی خودشه وقت گذاشته تلاش کرده و یک شبه به این موفقیتا نرسیده .و اگر دوست داشت میتونه به دیگران هم بگه و اگر نخواست نگه . مال خودشه و اختیارش رو داره که بگه یا نه . مثل این باشه که من دوست داشته باشم که مهندس حمید در مورد تریشر، حاصل تمام زحمات و تلاشش رو در اختیار همه قرار بده تا بقیه هم از روش بسازن . آخه این چه انتظاریه که من دارم . ایشون محبت کردن و فلزجو رو به صورت محدود در اختیار همه قرار دادن . دیدی که چی شد خیلی ها راجع بهش حرفهای زشتی زدند که ایشون کلاه برداره ولی همون آدمها بعدا با هر طرفندی که بود تونستند از روی طرح فلز جو کپی بزنن و برنامه میکرو هم از محدودیت در بیارن و همین دستگاهی که به قول خودشون یه آدم کم سواد و کلاه بردار ساخته رو با قیمتهای خیلی بالاتر و با تبلیغات پر زرق و برق به فروش برسانند. آخه این انصافه و آیا مهندس راضیه از این نونی که دارید میخورید ؟
به هر حال تا اینجا همه چی از دستگاه گفته شده‌ و چیزی برای کتمان وجود نداره. مک بارها و بارها گفتم و میگم که دستگاه جواب میده و حتی چند نمونه از یافته هایم رو اینجا گذاشتم تا باور کنید به نیت اینکه شما هم بسازید شما هم بتوانی جنس با ارزشی شکار کنی و بفروشی و از این فلاکت و بدبختی در بیای ولی باید تلاش کنی نه اینکه کنار بایستی و قیافه حق به جانبی بگیری که انگار ارث بابات رو خوردن . مرد حسابی خب تو هم اگه راست میگی بساز و برو باهاش بیرون و بگرد و کاوش کن و نتایج کارت رو بگو ببینیم چه کار کردی .

من هم همین جا اعلام میکنم که بله ممکنه خیلی نکات ریز دیگری وجود داشته باشه که با فکر و درایت خودم کشف کردم و لزومی نمیبینم که بخوام اونها رو اینجا بیام بگم تا ۴ تا افرادی مثل تو از روی همین ایده ها کپی برداری کنن و به اسم خودشون دستگاهی بسازن و بفروشن.
اینجا خیلی ها هستند که من رو می‌شناسند و میدونن که حتی یک بار هم تبليغ کار دستگاه به منزله فروش اون به کسی رو نداشتم. هدف من فقط کاوشه . و پیدا کردن یه جنس خوب و تپل و سپس کنار گذاشتن این کار برای همیشه است

کارت درست مهندس :-BD

یکشنبه 16 آذر1399 - 9:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

babrestan نوشته است:
یکی طلسمو قبول داره یکی نداره اگر قبول داشته باشی کلا نباید بری دست بزنی چون من هر چی سند میخونم بالغ بر ۹۸ درصدشون طلسم دارن اگه این برگه هارو نخونی همینطوری بری ک شانست خیلی کمتره!کتاب دستت باشه فکری ک توسیستم گزاشتی میتونی محیطو رازشو پی ببری با سیتمتم کشفش کنی البته بعضی موارد خیلی از جاها از کنار جنس رد میشی
ادم ی بعدیو میبینه بعضی وقتا ک قبلا نمیدید قطعا تجربه خیلی بالایی با خوندن اینا عایدم شد که درک میخواد که باعث میشه سالی یبار شاید بیرون برم

طلسم با افکار ما کار میکنه یه نوع تلقین هست من خودم به شخصه دیدم اولش یه نور مثلثی رو تپه روبروی افتاد بعد همه جا تاریک شد یعنی شب بود اما ستاره ها دیده میشد روبروی ما شهر چراغهاش قشنگ دیده میشد اما تاریک شد بیخیال شدیم دویست سیصد متر که دور شدیم همه چی طبیعی بود بنظرم همه اینها بخاطر این بود که یکی از دوستام از اول راه شروع کرده بود به بحث طلسم و انجا طلسم داره و از اینجور حرفها بعد اون قضیه هم یه بنده خدایی که رمال تشریف داشتن دعایی دادن بعد اون دیگه چیزی ندیدیم جنسی هم نبود اونم بخاطر این بود که دلمون به دعا قرص بود همش تلقین بسته به شرایط ظهور میکنه

یکشنبه 16 آذر1399 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیخواستم درمورد چیز دیگه صحبت کنم اینجا هم جاش نیس
خدمت شما بگم ک شما ۷ بار ساختی اما این سیستم باید راحتتر بسازیش مگه پیدیه انقد زیاد ساختیش نتیجه نگرفتی روش کار کن ک تمومش کنی

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:D سروش عزیز قسم نخور من بالای ۵ ۶ بار فرانکو رو ساختم کاوش هم زیاد رفتم برادر ، فروشنده هم نبودم و نیستم یه دانشجوی علاقه مند به الکترونیک هستم ، رشته تحصیلی من معماری هست .ولی با علاقه رفتم دنبالش تا حدودی یاد گرفتم ، و انتظار کمک داشتم از اساتیدی چون شما :D عب نداره شمارم عصبانی کردیم ، من از شما معذرت میخوام ، ولی دزد و فروشندگی و آدم فروشی نکردم :ymsmug:

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ماشالله به رکوردداران عرصه هنر من فکر کردم فقط منم ک انقد سیستم ساختم ضرر کردم هر کاری میکنی قبل تو یکی کرده :-?

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

=)) =)) نمونه آخریه اثر آسمان رو تو زاویه ۶۰ درجه میگیره =((

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رویا نوشته است:
:D سروش عزیز قسم نخور من بالای ۵ ۶ بار فرانکو رو ساختم کاوش هم زیاد رفتم برادر ، فروشنده هم نبودم و نیستم یه دانشجوی علاقه مند به الکترونیک هستم ، رشته تحصیلی من معماری هست .ولی با علاقه رفتم دنبالش تا حدودی یاد گرفتم ، و انتظار کمک داشتم از اساتیدی چون شما :D عب نداره شمارم عصبانی کردیم ، من از شما معذرت میخوام ، ولی دزد و فروشندگی و آدم فروشی نکردم :ymsmug:

خب برادر من شما هم مثل خیلی از دوستان که اینجا هستند و هر کس به نوعی در این تاپیک حضور داره . حالا یکی پایین و یکی بالا تر . کاری ندارم من تا حالا نه خودم رو عالم و دانشمند دونستم و نه منتی سر کسی گذاشتم . خالصانه نتایج کارم رو برای دوستان گفتم و به اشتراک گذاشتم فقط به نیت اینکه اونها هم دل گرم بشن و تلاش کنن و یه حرکتی کنن تا شاید خدا خواست و به چیزی رسیدن . شما هم بیا بگو که تا کجا پیش رفتی الان وضعیت سنس دستگاهت به چه صورته و بعد از دوستانی که با تجربه تر هستند بخواه که بهت کمک کنن و یا ببین کجای مدارت ایراد داره و کم کم نواقص مدارت رو برطرف کن . تا بعد برسیم به اون نکات و تجارب شخصی که هرکسی برای خودش میتونه داشته باشه و اختیارش رو داره که بگه یا نگه . اگه شما یه آدم فنی بودید باید درک میکردی که برای یافتن یک راه حل ساده شاید ساعتها وقت و زمان صرف کرد و آزمون خطا انجام داد تا به نتیجه رسید . اون وقت همین خود شما حاضر بودی اون رو به همه بگی ؟ برادر من اینجا خیلیها فروشنده هستند و زیرک . فقط کافیه که به چیزی اشاره ای کنی مخصوصا اگر از جانب بزرگان و با تجربه ها باشه خیلی سریع از روی اون فکر و ایده شما سو استفاده میکنن . خوبه ما هم مثل بقیه ساکت باشیم و فقط نظاره گر باشيم ؟ حداقل اجازه بدهید یه تعدادی از دوستان از همین لابلای حرفها و صحبتهای دوستانه و آموزشی شاید مشکلشون حل بشه و به جواب سوالشون برسن . اجازه بدهید تاپیک به همین صورت نرم و آهسته جلو بره و خدایی ناکرده دل کسی را با حرفها و نیش و کنایه از خودمان نرنجانیم

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 , 561 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: miladkd , VAHID2210 و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure