انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:43pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و درود استاد فن و ابتکار @};-

او کی @};- نودیوم ;;)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 14 آذر1399 - 2:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عجب بابا عجب !!! خدا حفظ کنه مهندس حمید عزیز رو که علمش رو بی هیچ منتی برای استفاده عموم قرار داده ، این یونیاب فرانکو هم داستان شده برا خیلیا ، حرفام شاید برا بعضیا نیش دار باشه ، نفس انجمن فلزیاب برای اینه که بالاخره از دانش اساتید و عالمان و عالم نما ها :) استفاده بشه و با هم فکری به نتیجه کلی برسیم ، وگر نه اگه بعضیا بجای فرانکو بودن ادعای خدایی میکردن میگفتن این یافته من است و به هیچ کس اطلاعاتی نخواهم داد ، (با تغییراتی که ایجاد کردم مدارم عالی شده ، خب چه کنیم مدارت عالی شده ، برو استفاده کن ،_^^ دلیلی نداره اگه کمکی به سایرین نمیکنی بیای بگی . من هسته اتم را شکافته ام ، من دستگاهم خیلی شعاع میزند خخخ من خیلی خوبم ،

شنبه 15 آذر1399 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
دوست عزیز طبق پیسیبی عرفان بسازش یسری از تجربه هارو ک گفتن رعایت کن ولتاژتو چک کن تستای لامپ و کنترل تلویزیون رو بگیر ی سطحی برای اینکه امواجو بهش جذب کنی اضافه کن سعی کن اون سطح هیچ چیزی جلوش نزاری حتی پلاستیک خود قاب!مثل ال ان بی ک فرکانس رو دریافت میکنه اگر شما اون درپوش پلاستیکیشو برداری چند درصدی توی گرفتن امواج موفق تری!کسی نمیاد کمک اصولی کنه همه مطالبی که میشنوی تقریبا میشه گفت قبل از رد کردن خر از پله خر از پل ک بگذره خودتم چیزی نمیگی

یکشنبه 15 آذر1399 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
تقریبا میشه گفت قبل از رد کردن خر از پله خر از پل ک بگذره خودتم چیزی نمیگی

=)) =)) =)) =))

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

یکشنبه 15 آذر1399 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رویا نوشته است:
عجب بابا عجب !!! خدا حفظ کنه مهندس حمید عزیز رو که علمش رو بی هیچ منتی برای استفاده عموم قرار داده ، این یونیاب فرانکو هم داستان شده برا خیلیا ، حرفام شاید برا بعضیا نیش دار باشه ، نفس انجمن فلزیاب برای اینه که بالاخره از دانش اساتید و عالمان و عالم نما ها :) استفاده بشه و با هم فکری به نتیجه کلی برسیم ، وگر نه اگه بعضیا بجای فرانکو بودن ادعای خدایی میکردن میگفتن این یافته من است و به هیچ کس اطلاعاتی نخواهم داد ، (با تغییراتی که ایجاد کردم مدارم عالی شده ، خب چه کنیم مدارت عالی شده ، برو استفاده کن ،_^^ دلیلی نداره اگه کمکی به سایرین نمیکنی بیای بگی . من هسته اتم را شکافته ام ، من دستگاهم خیلی شعاع میزند خخخ من خیلی
خوبم ،

با عرض ادب واحترام ;;) نمیدونستم یک پیشنهاد ساده دل بعضی دوستان به درد میاره :D
دوست عزیز اگه سر صحبتتون بنده هستم باید بگم جوری صحبت میکنین که انگار هیچ اطلاعت فنی از این مدار عمومی نشده وشما دوستانتون آخر موندین وهیچی بدست نیاوردین.تمام و کمال این مدار با تمام جزییات ساختش اعم از اپراتوری ونحوه تنظیم و استفاد صحیح از مدار بارها توسط مهندس حمید واساتید دیگه مطرح شده دیگه مشکل کجاست که هر از گاهی سرو کله یکیتون پیدا میشه به اصلاح همین آقا دنبال خر مرده میگردین تا دیروز قسمش میدادیم بابا جون من این مدار در حد خودش بهترینه نمیتونه راش بندازه چسبیده به یک مدار با ده برابر پیچیدگی .بعدش خیلی عذر میخوام کدوم همفکریی اصلا شما چندتا پست مفید تو این تاپیک گذاشتین که حالا دنبال یک مدار بدون نقص میگردین گفتن انجمن فلزیاب و ردیاب نگفتن هر طرحی رو مفتی تقدیمتون کنن که . شما هم زحمت بکش .چندبار هزینه کن چندبار بیابون کاوش انجام بده اعلام نتیجه کن تا مشخص بشه اصلا دنبال کاوش هستین یا نه .فقط همین بیاین اینجا بگین فرانکو فلان کرد خب دمش هم گرم من هم به خاطر طرح جالبش این تاپیک زدم که استفاده کنین اگه هم همفکری کردن بلد هستین و دنبال بهینه کردن و کم کردن محدودیتهاش هستین پس چرا حضور ندارین.بله چرا خوب نباشیم دوستانی که اینجا فعالیت کردن وساختن ونتیجه گرفتن و حاصل تلاششون رو هم به نمایش گذاشتن و راهکار ارائه دادن بهترین هستن شما هم میتونی باش حتی در حد درست کردن یک انتن ساده هم نه وقت گزاشتین نه میتونین بزارین چون مشخصه اینکاره نیستین.که اگه بودین الان شمکتون مثل دماغتون پر از باد نبود و جوش نمیزدین چرا فلانی گفته من بهترم که اصلا مشخص نیست منظورتون کی هست. :-? کار هر کی بوده خودش بگه :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 16 آذر1399 - 5:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
عجب بابا عجب!من اگ نمیتونستم را بندازم چطور پیدیو را انداختم؟من اصلا نمیسازمش!محض اطلاعتون من فکر میکردم سیستم خودم باید برد خیلی بالایی بزنه که جناب سنه دژ روشنم کرد که نه بردش در این حده!نیازی به فرانکو ندارم

یکشنبه 16 آذر1399 - 8:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ادعا * معلومات = مقدار ثابت :D
روی سخنم با شما نبود \:d/ ،ولی قشنگ به خودت گرفتی بهرام عزیز
اینکه میگن نهد شاخ پر بار سر بر زمین ، حقیقته نمونه استاد حمید عزیز خیلی احتمالش کمه اینگونه برخورد بکنه در برابر یه اعتراض ساده
شما اینکاره ای کمک کن !! اگر کمکی از دستت برنمیاد ، تعریف از خود شکر خوردن است :ymsmug:

یکشنبه 16 آذر1399 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دقت کردین تمام بحث های انجمن به بحث الکی و دلخوری اساتید ختم میشه همیشه یکی پیدا میشه دیگری متهم میشه اون چند نفری هم که فعالند بیخیال موضوع میشن بیخیال بشید بزارید بحث اصلی ادامه داشته باشه من بیش از هفت مرتبه این مدار رو از صفر تا صد ساختم الان که به بعضی از تست ها نتیجه مثبت داده اجازه بدین از حضور دوستان نهایت استفاده رو ببریم به جای بحث های بی مورد

یکشنبه 16 آذر1399 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
رویا نوشته است:
عجب بابا عجب !!! خدا حفظ کنه مهندس حمید عزیز رو که علمش رو بی هیچ منتی برای استفاده عموم قرار داده ، این یونیاب فرانکو هم داستان شده برا خیلیا ، حرفام شاید برا بعضیا نیش دار باشه ، نفس انجمن فلزیاب برای اینه که بالاخره از دانش اساتید و عالمان و عالم نما ها :) استفاده بشه و با هم فکری به نتیجه کلی برسیم ، وگر نه اگه بعضیا بجای فرانکو بودن ادعای خدایی میکردن میگفتن این یافته من است و به هیچ کس اطلاعاتی نخواهم داد ، (با تغییراتی که ایجاد کردم مدارم عالی شده ، خب چه کنیم مدارت عالی شده ، برو استفاده کن ،_^^ دلیلی نداره اگه کمکی به سایرین نمیکنی بیای بگی . من هسته اتم را شکافته ام ، من دستگاهم خیلی شعاع میزند خخخ من خیلی
خوبم ،

با عرض ادب واحترام ;;) نمیدونستم یک پیشنهاد ساده دل بعضی دوستان به درد میاره :D
دوست عزیز اگه سر صحبتتون بنده هستم باید بگم جوری صحبت میکنین که انگار هیچ اطلاعت فنی از این مدار عمومی نشده وشما دوستانتون آخر موندین وهیچی بدست نیاوردین.تمام و کمال این مدار با تمام جزییات ساختش اعم از اپراتوری ونحوه تنظیم و استفاد صحیح از مدار بارها توسط مهندس حمید واساتید دیگه مطرح شده دیگه مشکل کجاست که هر از گاهی سرو کله یکیتون پیدا میشه به اصلاح همین آقا دنبال خر مرده میگردین تا دیروز قسمش میدادیم بابا جون من این مدار در حد خودش بهترینه نمیتونه راش بندازه چسبیده به یک مدار با ده برابر پیچیدگی .بعدش خیلی عذر میخوام کدوم همفکریی اصلا شما چندتا پست مفید تو این تاپیک گذاشتین که حالا دنبال یک مدار بدون نقص میگردین گفتن انجمن فلزیاب و ردیاب نگفتن هر طرحی رو مفتی تقدیمتون کنن که . شما هم زحمت بکش .چندبار هزینه کن چندبار بیابون کاوش انجام بده اعلام نتیجه کن تا مشخص بشه اصلا دنبال کاوش هستین یا نه .فقط همین بیاین اینجا بگین فرانکو فلان کرد خب دمش هم گرم من هم به خاطر طرح جالبش این تاپیک زدم که استفاده کنین اگه هم همفکری کردن بلد هستین و دنبال بهینه کردن و کم کردن محدودیتهاش هستین پس چرا حضور ندارین.بله چرا خوب نباشیم دوستانی که اینجا فعالیت کردن وساختن ونتیجه گرفتن و حاصل تلاششون رو هم به نمایش گذاشتن و راهکار ارائه دادن بهترین هستن شما هم میتونی باش حتی در حد درست کردن یک انتن ساده هم نه وقت گزاشتین نه میتونین بزارین چون مشخصه اینکاره نیستین.که اگه بودین الان شمکتون مثل دماغتون پر از باد نبود و جوش نمیزدین چرا فلانی گفته من بهترم که اصلا مشخص نیست منظورتون کی هست. :-? کار هر کی بوده خودش بگه :D

مهندس بهرام عزیز . ظاهرا ایشون منظورش بنده هستم
شما اصلا ناراحت نباش و قرص و محکم به راحت ادامه بده . در طول این تاپیک از این قبیل آدمها زیاد اومدن و رفتن و جز اختلال در تاپیک قصد دیگری ندارن . بهرام جان برای افزایش گیرندگی امواج در مورد رفلکتور اگه ممکنه توضیح بیشتری بدی جنس رفلکتور از چی باشه ؟ اینکه ابعاد رفلکتور چقدر باشه ؟و در چه سمت و سویی
نسبت به فرانکو قرار بگیره ؟ و اون نفری که قراره کمک‌ کنه به چه صورت باید در محل حضور داشته باشه. ممنون @};- @};- @};-

یکشنبه 16 آذر1399 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد بهرام عزیز .ظاهرا ایشون منظورش بنده هستم . اینجور آدمها فقط اونور گود ایستادن و نگاه میکنن و تو عمرشون همه چی رو مفت و مجانی میخواهن به دست بیارن . خدا حفظتون کنه این تاپیک رو ۴ تا ۵ سال پیش خودتون گذاشتید و تا الان این همه نکات ارایه شده و معلوم شده و چیزی نیست که گفته نشده‌ . خلاصه همه جوره ازت توقع دارن و ایراد میگیرن . یه زمانی بود میگفتن اینهایی که میسازن چرا غیب میشن و کسی نمیاد از موفقیتش بگه . بنده در چند پست های اخیرم اومدم و از موفقیت‌هام گفتم از اینکه رفتار فرانکو در قبال فلزات چجوریه و به عنوان نمونه ، عکس اجسامی رو که با فرانکو کشف کردم اینجا گذاشتم تا بقیه هم استفاده کنن و امیدوار باشن که بلاخره میشه با این دستگاه به نتایجی رسید . در کل هر جور رفتار کنی بلاخره حرف و حدیث و نارضایتی پشت سرت هست . اگر ببینن که کسی در کارش موفق شده حسادت میکنن و اگر کسی نیاد از موفقیتش چیزی بگه و سکوت کنه میگن آها فلانی چرا چیزی نمیگه .
این آقا نه مشارکت علمی داشته و نه فعالیتی داشته و حالا ناراحته اینه که من چیزهایی میدونم که نمی‌خواهم بگم . اولا که تو این چند سال همه چی از دستگاه گفته شده و ماهیت و طرز کار دستگاه هم که برای همه مشخص شده پس دیگه چرا داری حرس میخوری الکی جوش میزنی. اگه راست میگی و چیزی تو چنته داری بیان کن و بذار اینجا تا بقیه ببینن تا کجا پیش رفتی و گره کارت کجاست که تا به حال نتیجه نگرفتی نه اینجور طلبکارانه و با این ادبیات زشت و در خور خودت بیای و هارت و پورت کنی . توری که انگار کسی اموال تو رو خورده و دزدیده . همین خود تو تا به حال چند بار تو این انجمن به دیگران کمک کردی . امسال شما فروشنده ها هستید که هیچ سطح سوادی ندارید و همیشه بی سر و صدا و خاموش مثل یک کرم به صورت ناشناس به عنوان کاربر مهمان در خفا منتظر یه لقمه مفت میگردین میدونی چرا ؟ چون اصلا خودتون سواد و درکی از کار کرد مدار ندارید . ۴ سال بیشتره کا خیلی از این مطالب گفته شده و تکرار شده ولی حتی به خودتون زحمت نمیدین که بروید و یک بار از اول تاپیک رو بخونید . مت خودم ۵ بار این تاپیک را از اول تا آخر خوندم و نکات مهم را نکته برداری و یادداشت میکردم و بعد شروع کردم یه ساخت مدار . حتی یک بار هم نشد که بخوام از کسی سوال تکراری کنم . درسته که این دستگاه رو از اول و ابتدا فرانکو عمومی کرده ولی رفته رفته و کم کم دوستان با تجارب خودشون اون رو ارتقا دادن تا به اینجا رسید . شما فروشنده ها همیشه عادت کردین به مفت خوری به دزدی اطلاعات و بدون اجازه گرفتن از منبع اصلی اون رو به نام خودتون میزنید و با قیمتهای کلان به مردم بیچاره میفروشید .
تا اینجای کار که همه چی از این دستگاه گفته شده و چیز نگفته و پنهانی وجود نداره که بیان نشده . حال اگر راست میگی با همین اطلاعاتی که هست یه دستگاه بساز و بزار اینجا تا دوستان کمکت کنن و به قول خودت اون نا گفته ها رو هم بهت بگن شما هنوز دستگاهی نداری و نساختی و اونوقت توقع داری که به مطالب بالاتر و با ارزش تری دست پیدا کنی حاضرم قسم بخورم هنوز تا به عمرت یک بار هم کاوش نرفتی که بدونی اصلا کارکرد این دستگاه چجوریه .درسته که فرانکو سازنده این مدار بوده ولی آیا تو این دستگاه رو ساختی که ببینی در چه حدی هست .
بله من این رو میگم که هر کسی که به جایی میرسه حاصل زحمت و تلاش و بیخوابی خودشه وقت گذاشته تلاش کرده و یک شبه به این موفقیتا نرسیده .و اگر دوست داشت میتونه به دیگران هم بگه و اگر نخواست نگه . مال خودشه و اختیارش رو داره که بگه یا نه . مثل این باشه که من دوست داشته باشم که مهندس حمید در مورد تریشر، حاصل تمام زحمات و تلاشش رو در اختیار همه قرار بده تا بقیه هم از روش بسازن . آخه این چه انتظاریه که من دارم . ایشون محبت کردن و فلزجو رو به صورت محدود در اختیار همه قرار دادن . دیدی که چی شد خیلی ها راجع بهش حرفهای زشتی زدند که ایشون کلاه برداره ولی همون آدمها بعدا با هر طرفندی که بود تونستند از روی طرح فلز جو کپی بزنن و برنامه میکرو هم از محدودیت در بیارن و همین دستگاهی که به قول خودشون یه آدم کم سواد و کلاه بردار ساخته رو با قیمتهای خیلی بالاتر و با تبلیغات پر زرق و برق به فروش برسانند. آخه این انصافه و آیا مهندس راضیه از این نونی که دارید میخورید ؟
به هر حال تا اینجا همه چی از دستگاه گفته شده‌ و چیزی برای کتمان وجود نداره. مک بارها و بارها گفتم و میگم که دستگاه جواب میده و حتی چند نمونه از یافته هایم رو اینجا گذاشتم تا باور کنید به نیت اینکه شما هم بسازید شما هم بتوانی جنس با ارزشی شکار کنی و بفروشی و از این فلاکت و بدبختی در بیای ولی باید تلاش کنی نه اینکه کنار بایستی و قیافه حق به جانبی بگیری که انگار ارث بابات رو خوردن . مرد حسابی خب تو هم اگه راست میگی بساز و برو باهاش بیرون و بگرد و کاوش کن و نتایج کارت رو بگو ببینیم چه کار کردی .

من هم همین جا اعلام میکنم که بله ممکنه خیلی نکات ریز دیگری وجود داشته باشه که با فکر و درایت خودم کشف کردم و لزومی نمیبینم که بخوام اونها رو اینجا بیام بگم تا ۴ تا افرادی مثل تو از روی همین ایده ها کپی برداری کنن و به اسم خودشون دستگاهی بسازن و بفروشن.
اینجا خیلی ها هستند که من رو می‌شناسند و میدونن که حتی یک بار هم تبليغ کار دستگاه به منزله فروش اون به کسی رو نداشتم. هدف من فقط کاوشه . و پیدا کردن یه جنس خوب و تپل و سپس کنار گذاشتن این کار برای همیشه است

یکشنبه 16 آذر1399 - 4:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure