انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:00pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 549 , 550 , 551 , 552 , 553 , 554 , 555 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من نمیدونم چرا همش بحث و کشمکش اینجاست فقط اینو میتونم بگم همکاری در جهت پیشترفت خوبه این مدار هر چی هست نیاز به اصلاح داره که از این حالت پیچیدگی در بیاد البته نه راحت الحقوم پیش نیاز هر سیستمی بد از اصلاح هر سیستمی تست و همفکریه مثل فلزجو که همه ساختن و تست کردن و یادمه اولین ورژنش رو هم دایی بنده آرش ۹۹ ساختن و تست کردن برای هر چیزی راه حلی وجود داره که واسه سواستفاده نشدن از همین سیستم محدودیت دفعات به کار گرفته شد من به شخصه از خیلی ها قول همکاری گرفتم ولی خبری نشد ازشون ما هم گفتیم مهم نیست ولی نا امید نشدم به نتایج خوبی هم رسیدم که منجر به خرید یه جی پی ایکس شد و باز هم با همین وسیله یکی دو موفقیت کوچیک که توی اخریشم محل کار توسط یه آشنا لو رفت و همه چیز به فنا رفت و آب خنک خوردیم ۳ نفره سرتونو درد نیارم من آدم پولکی نیستم و هر کاری رو هم به وقتش انجام دادم و از زندگی و تعهدم به زندگی و زن و بچه رو هم نشسکستم اما اما اما دارم میبینم که همه چی شده پول و منفعت نمیخوام زحمات کسی رو زیر سوال ببرم و منکر این بشم که هر کسی حاصل زحمات خودشو رایگان در اختیار کسی بزاره چون سودجو زیاده و تنها کسی که در این بین ضرر میکنه به خاطرهمین افراد سودجو همین امثال منو من هایی هستن که عشقشون کاووشه نه فروش زحمات دیگران استاد بهرام عزیز هم مختاره طرحشو بزاره با محدودیت یا بدونه محدودیت یا اصلا کاری صورت نده و طرحشو اختصاصی و تجاری کنه یه مورد دیگه رو هم بگم دوست هم ندارم کسی از من دلخور بشه خیلی دویدم دنبال یه موفقیقت خوب که اینکارو بزارم کنار و نشد و میتونم بگم هر وسیله ای اون چیزی نیست که داره دیده میشه از قدیم گفتن نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم از فلزجوی حمید جان تا تریشرش تا کلی مدار و دستگاه های دست ساز و شرکتی تو دست بهترینها و بدترینها من خودم یه دوستی دارم که از طریق همین دایی آرشم باهاش آشنا شدم (وقتی میگم کسی دلخور نشه اینجاست) ایشون فلزج.ی بدون محدودیت و تریشر رو دارن به گفته خودشون و دایی عزیزم از موفقیت فلزجو گفتن و ناکارامدیه تریشر البته نا کارآمد که میگم به معنای این نیست که کار نمیکنه نه منظور اینه که اون چیزی نیست که باید باشه چه ساخته دست حمید جان باشه یا ساخته هر مهندس دیگه این نظر ایشونه که با کلی تجربه کار در بهترین مکانهاست ، تست زمانی تسته واقعی و درسته و وسیله زمانی وسیله درستیه که توی محیط بکر و دست نخورده و نه در مکان تاریخی بگه اون زیر چیه لااقل چیزی در بیاد ازش مثل این باشه که یکی بگه من یه دستگاه فلزیاب ساختم و تموم تست هاشو پس داده میشه بگین چطوری پس داده تستهاشو ؟ چرا میگم فلزجو رو قبول دارم چون دیدم چون کار کردم و خاک بیابون خوردم و با همین فلزجو آخرین کارمو زدم به هدف نچندان خوب و اب خنکم خوردم نه تنها حمید عزیزطرف حرفم با همه دوستان هست که فکر میکنن دستی بر آتش دارن اگه قراره تجاری هم بشه هر وسیله ای خواهشن فقط حرف نباشه لااقل مثل همین فلزجو با محدودیت و این همه تست و همفکری بشه فلزجو،،، که بنده به شخصه حروم میدونم وسیله ای رو روی فلزجو وسیله بدونم اما تریشر رو نمیتونم قبول کنم نه اینکه کار نکردم باهاش .کار هم کردم با وسیله همین دوستم خلاصه که هر کسی هم از دستم ناراحت میشه بشه ، استاد بهرام عزیز و حمید عزیز هم دلخور نشن از من منظورم این بود که خواهشا یا کاری نکنید یا اگه میکنید طوری نباشه که در ظاهر یه چیزی باشه در عمل یه چیز دیگه اونیکه میخره وسیله رو آواره کوه بیابون نشه واسه چندتا میخ و چندتا پیچ و مهره خشت کشاورزی والسلام

خدايا مددی کن

یکشنبه 9 آذر1399 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
babrestan نوشته است:
من چیزی درخواست نکردم
کلا بجای اینکه بخونیو جواب بدی بخونو فکر کن

چشم #-o شرمنده داداش - دیگه تو این تاپیک کارم تمومه =((

ممنون از همگی i-)

یکشنبه 9 آذر1399 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
منکه قصد ناراحت کردن کسیو ندارم کسی بخاطر چهارتا حرف قهر کنه من فرانکو نخواستم هیچ مداری نخواستم تو یوتیوب قبلا به اقا بهرام توضیحدادم که نمیخوام و سالها پیش ساختمش چند ورژن مختلف دلیل ساختمم بازم میگم یجاهایی ک امواج نباشه نمیگیره !فک کن صخره باشه یونیاب نمیگیره امواجم نباشه نگیره پس شانست از صدمیشه ۵۰!من مدارامو ساختم دونه دونه گزاشتم کنار کلا دیگ مدار نمیسازم
هممون قدیمیهای این سایت هستیم من پیج قبلیم رمزشو ندارم وگرنه از سال ۹۲ اینجا هستم مثل قدیمیای دیگ
فقط پیدیو گلچین کردم گزاشتم کنار بلکه یروزی ی رازی ازش بفهمم زحمت و هزینه زیادیم پاش کردم الانم سنس دارم شاید بالا شاید پایین نمیدونم
بنده گفتم اقا بهرام وقتی به دوستان قول میدی یکم بحث حساس میشه نزن زیر حرفت درسته بعضی سو استفاده میکنن خوب اون قول دادنت چیه پس
شما مثل جناب سنه دژ یاد گرفتین چون زیاد زحمت میکشین باید هیشکی هیچی نفهمه باید فقط خودت ازمونو خطا کنی اینو قانون کردین برای خودتون!یعنی یکی که تو کار مکانیکیه اوستاش نباید یادش بده باید خودش ازمونو خطا بده !البته از جناب سنه دژ تشکر ویژه دارم باتجربه و کار بلد هستن خدا هم بهش داده
من این اعتقادو ندارم اگر بحث سو استفاده نباشه چیزی بلد باشم به ادمش توضیح میدم البته که هیچکی بغیر خود انسان ب خودش کمک نمیکنه ولی باید دست گرفت

یکشنبه 9 آذر1399 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه پیشنهاد دارم . میشه یه گروه تلگرامی رو تشکیل داد و نفرات رو بر اساس بیشینه اونها در انجمن عضو گیری کرد و یه نفر مدیر گروه باشه . که بتوان با خیال راحت تری اونجا کار کرد . و درصد سرقت اطلاعات خیلی پایین میاد .

یکشنبه 9 آذر1399 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
آقا بهرام بنده خدا چیزی نگفته که.
گفت شاید عمومی کنه شایدم نکنه.
البته من نظرم اینه اگه عمومی بشه با محدودیت باشه تا مصرف کننده واقعی جوابشو بگیره.
در هر حال تلاش و طرح خودشه و میتونه هر کاری دلش خواست انجام بده
مطمعن باشین اونی که نمیخواد کمک کنه نمیاد در عموم حرفی از طرحش بزنه ;)

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 9 آذر1399 - 11:38pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام
خوب مثال مکانیک و استاد ، زیاد جالب نبود همخوانی نداره . مکانیک که شاگرد قبول میکنه ، کم کم کارو یادش میده ، یاد هم نده بازم شاگرد دستشو نگا کنه چیزایی یاد میگیره
بنده نیز گرچه استاد نیستم اما اگر کسی پیشم بوده یا دوست بوده یا فرد لایقی بوده ، خدایی تقریبا بیشتر دانسته هامو حضوری بهش یاد دادم و حتی در مسائل باستانشناسی و ماورایی بیشتر از صد در صد آموزش دادم، کسی باهام یه کوه اومده باشه ، تجربیات و دانش یه عمرمو یه روزه براش توضیح دادم ، نمیخوام که با خودم به گور ببرم که . هرکی لایق بوده و علاقه داشته بهش یاد دادم .
اما همه ی دوستان خودشون بهتر میدونن که اینجا فضای مجازی هست نه واقعی ، اینجا هر حرفی بزنی ، یعنی تمام دنیا دارن گوش میدن و ثبت میشه . به نظر شما درصد آدمهای بد دنیا نسبت به خوبا چند به چنده؟
پس اینجا فقط تا همین حد میشه راهنمایی کرد برادر ، والا اگه بیشتر باشه یا چیز مهمی ارائه بشه ، تا یه نفر فقیر و لایق بیاد از این نکته استفاده بکنه ، از دهها نفر فقیر و بیچاره توسط همین نکته ، سواستفاده میشه .
حتی اگر این نکته یه سیستم نباشه یا یک ایده نباشه ، حتی از یک کلمه هم میتونن سواستفاده بکنن و سر خیلیها رو کلاه بزارن مثل کلمه ی ماهواره ای . هنوز هم سالانه میلیونها نفر دارن پول میدن بابت یک کلمه ، که هیچ سیستمی یا وسیله ای هم نمیخواد ، فقط یک حرفه و تماس تلفنی و واریز پول و ارسال تصاویر قبلی و دیگر هیچ . طرف هزار تومان هم خرج کلاهبرداریش نکرده

تا استاد گفت دفینه یون داره ، هزاران مدل یون یاب ناکارآمد روانه بازار شد
تا استاد گفت جیوه ، اینقدر جیوه فروختن ،جیوه قحطی شد در کشور
تا استاد گفت هاله ، دوربین پ تو کلکسیونا جمع شد
و...
حتی نمیشه ایده یا لفظ جدیدی مطرح کرد ، قبل از اینکه اجرای درست بشه ، محصول ناکارامدش وارد بازار میشه

بنده هزار و خرده ای پست دارم ، بیشتر پستام آموزش بوده ، شکلک و علامت تعجب نزاشتم برا دوستان
در بخش علائم قدیمی و درک مفهوم آنها هم هرچی بلد بودم دریغ نکردم . اگه به پستهای باستانشناسی بنده توجه کرده باشید با جواب استادای عزیز دیگر ، جوابام فرق داره و توام با آموزش هست . نگفتم به راست حرکت کن و به چپ توجه کن ، بلکه گفتم که چرا به راست باید حرکت کرد چرا فلان سنگ نمیتونه پلمپ باشه و کجا دنبالش باش یا دنبالش نباش

خلاصه فضای مجازی جای هر چیزی هست اما جای هر مهمی نیست . وگرنه از دوستان حضوری فقط افرادی رو در زمینه ی ماورا دارم که خودشون استادی هستن برای خودشون اما در فضای مجاز از حقیقت چه میتوان گفت؟ یه کلمه از ماورا بگو ، صد نفر میان میگن جن رو به ما نشون بده ببینیم ، انگار خودمون تا حال ندیدیم و داریم داستان میگیم
وقتی عرض میکنم که خود انسان ، بهترین و قویترین و دقیق ترین وسیله ی تصویری زنده ست که عمق و شرایط جوی براش مهم نیست ، شعر که نمیگم ، اما انسان کو و ،انسانیت به کجا رفت
خوب ببخشید بازم حرف زیاد شد و تایپیک فرانکو به حاشیه رفت ، اما گاهی لازمه و عاملش بنده نیستم

استاد بهرام نیز آدم دلسوزی هستن اما همین مشکلات پیش روشه . اینا میتونه جلو ارائه ی کامل هر طرحی رو در فضای مجازی بگیره . شاید اگه هر کدام از اعضا نیز روزی جای ایشون بودن ، نظرشون با الان فرق بکنه . بنده خصوصی نیز با ایشان صحبت کردم و پیشنهاداتی دادم که نه سیخ بسوزه نه کباب ، اما دیگه تصمیم با خودشون هست و به حقش احترام میذارم
در پناه حق باشید

لا اله الا هو

یکشنبه 9 آذر1399 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
سلام
خوب مثال مکانیک و استاد ، زیاد جالب نبود همخوانی نداره . مکانیک که شاگرد قبول میکنه ، کم کم کارو یادش میده ، یاد هم نده بازم شاگرد دستشو نگا کنه چیزایی یاد میگیره
بنده نیز گرچه استاد نیستم اما اگر کسی پیشم بوده یا دوست بوده یا فرد لایقی بوده ، خدایی تقریبا بیشتر دانسته هامو حضوری بهش یاد دادم و حتی در مسائل باستانشناسی و ماورایی بیشتر از صد در صد آموزش دادم، کسی باهام یه کوه اومده باشه ، تجربیات و دانش یه عمرمو یه روزه براش توضیح دادم ، نمیخوام که با خودم به گور ببرم که . هرکی لایق بوده و علاقه داشته بهش یاد دادم .
اما همه ی دوستان خودشون بهتر میدونن که اینجا فضای مجازی هست نه واقعی ، اینجا هر حرفی بزنی ، یعنی تمام دنیا دارن گوش میدن و ثبت میشه . به نظر شما درصد آدمهای بد دنیا نسبت به خوبا چند به چنده؟
پس اینجا فقط تا همین حد میشه راهنمایی کرد برادر ، والا اگه بیشتر باشه یا چیز مهمی ارائه بشه ، تا یه نفر فقیر و لایق بیاد از این نکته استفاده بکنه ، از دهها نفر فقیر و بیچاره توسط همین نکته ، سواستفاده میشه .
حتی اگر این نکته یه سیستم نباشه یا یک ایده نباشه ، حتی از یک کلمه هم میتونن سواستفاده بکنن و سر خیلیها رو کلاه بزارن مثل کلمه ی ماهواره ای . هنوز هم سالانه میلیونها نفر دارن پول میدن بابت یک کلمه ، که هیچ سیستمی یا وسیله ای هم نمیخواد ، فقط یک حرفه و تماس تلفنی و واریز پول و ارسال تصاویر قبلی و دیگر هیچ . طرف هزار تومان هم خرج کلاهبرداریش نکرده

تا استاد گفت دفینه یون داره ، هزاران مدل یون یاب ناکارآمد روانه بازار شد
تا استاد گفت جیوه ، اینقدر جیوه فروختن ،جیوه قحطی شد در کشور
تا استاد گفت هاله ، دوربین پ تو کلکسیونا جمع شد
و...
حتی نمیشه ایده یا لفظ جدیدی مطرح کرد ، قبل از اینکه اجرای درست بشه ، محصول ناکارامدش وارد بازار میشه

بنده هزار و خرده ای پست دارم ، بیشتر پستام آموزش بوده ، شکلک و علامت تعجب نزاشتم برا دوستان
در بخش علائم قدیمی و درک مفهوم آنها هم هرچی بلد بودم دریغ نکردم . اگه به پستهای باستانشناسی بنده توجه کرده باشید با جواب استادای عزیز دیگر ، جوابام فرق داره و توام با آموزش هست . نگفتم به راست حرکت کن و به چپ توجه کن ، بلکه گفتم که چرا به راست باید حرکت کرد چرا فلان سنگ نمیتونه پلمپ باشه و کجا دنبالش باش یا دنبالش نباش

خلاصه فضای مجازی جای هر چیزی هست اما جای هر مهمی نیست . وگرنه از دوستان حضوری فقط افرادی رو در زمینه ی ماورا دارم که خودشون استادی هستن برای خودشون اما در فضای مجاز از حقیقت چه میتوان گفت؟ یه کلمه از ماورا بگو ، صد نفر میان میگن جن رو به ما نشون بده ببینیم ، انگار خودمون تا حال ندیدیم و داریم داستان میگیم
وقتی عرض میکنم که خود انسان ، بهترین و قویترین و دقیق ترین وسیله ی تصویری زنده ست که عمق و شرایط جوی براش مهم نیست ، شعر که نمیگم ، اما انسان کو و ،انسانیت به کجا رفت
خوب ببخشید بازم حرف زیاد شد و تایپیک فرانکو به حاشیه رفت ، اما گاهی لازمه و عاملش بنده نیستم

استاد بهرام نیز آدم دلسوزی هستن اما همین مشکلات پیش روشه . اینا میتونه جلو ارائه ی کامل هر طرحی رو در فضای مجازی بگیره . شاید اگه هر کدام از اعضا نیز روزی جای ایشون بودن ، نظرشون با الان فرق بکنه . بنده خصوصی نیز با ایشان صحبت کردم و پیشنهاداتی دادم که نه سیخ بسوزه نه کباب ، اما دیگه تصمیم با خودشون هست و به حقش احترام میذارم
در پناه حق باشید

سلام استاد ارجمند.
با اینکه قبلا با طرز تفکر شما در مورد کمک به دیگران و... مخالف بودم ولی رفته رفته به این نتیجه رسیدم که حق با شما بوده و بنده بی تجربه و خام بودم.
من منکر کمک به دوستان نیستم شما هم همینطور و تا جایی که تونستم بی محابا کمک کردم ولی نباید در فضای مجازی چنین کاری کرد. به هر حال تشکر میکنم بابت کمک هایی که برای بقیه اعضا انجام دادین.
ضمنا قبلا خصومتی مابینمون پیش اومده بود که تا حدودی بنده مقصر بودم چون در همین تاپیک بود در همین تاپیک هم از شما عذرخواهی میکنم اگر تند رفتم یا حرفی زدم از شما صمیمانه عذر میخوام. به هر حال این معذرت خواهی گردنم بوده و مقصر میباشم.
امیدوارم از بنده کدورتی در دل نداشته باشید.
برایتان آرزوی موفقیت دارم.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

دوشنبه 9 آذر1399 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به به امشب همه بچه ها اینجا جمع شدن @};- @};- @};- خیلی وقت بود که یه همچین صحنه هایی رو تو انجمن ندیده بودیم . خصوصا
آشتی کنان دو بزرگوار نیز فضا را گرم تر کرده . باید قدر این فرصت‌ها رو دونست و در کنار هم رفاقت کرد و از اخلاق و رفتار و معرفت بزرگان درس بگیریم تا بتونیم پیشرفت کنیم و همین لحظات در کنار هم بودن زیبا و شیرینه .

دوشنبه 9 آذر1399 - 12:17am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوب ، مسئله کمک باشه که همه دوستان به همدیگه کمک کردن و هر کسی شاید کمک کردن رو دوست داشته باشه ، اما آدم وقتی میرسه به مرحله ی ارائه ی کامل یک مدار در فضای ناشناخته ، میبینه که داره از حالت کمک خارج میشه و ممکنه هر کسی در طرف مقابلش باشه که نباید بهش چیزی یاد داد و مقاصد دیگری داشته باشه .
شاید تا کسی چیزی برای ارائه نداشته باشه ، اینطور فکر نکنه ، اما بعدش نظرش فرق بکنه . این به معنی کمک نکردن نیست

در اون مورد هم ، اشکالی نداره ، دل ما دیگه دریا شده
امیدوارم که بنده اینجا باعث رنجیدن کسی نشده باشم ، چون تو فضای حقیقی دیگه پیداش نمیکنم

لا اله الا هو

دوشنبه 9 آذر1399 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
جناب بهرام بنده همون اوایل ساختم فرانکورو
نیازی به ساخت ندارم بهتون گفتم که
انقد سر پیدی خسته شدم که دیگه دست به مداری نزنم
روی صحبتم به حرفتون بود وگرنه به هیشکی نده بسازو صداشو درنیار اونایی ک دارن چ گلی زدن به سرشون!فرانکو ماهیتش مشخصه توضیحم دادم چ فرقی داره برای من

باش :-BD @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 10 آذر1399 - 5:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 549 , 550 , 551 , 552 , 553 , 554 , 555 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mresever و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure