انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 10:20pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
ممنون از پاسخت
بدن من درست اما من فندکو دادم یکی دیگه بزنه هدف این سیستمم اینه جرقه رو از یک متر ب بالا بزنه چاره ای بیندیش

پنج شنبه 6 آذر1399 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد بهرام اماده نشد مدار جدید دل دل میکنم بسازم و تست کنم

خدايا مددی کن

پنج شنبه 6 آذر1399 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن جان تا الان 30تا طرح از فرانکو بیرون کشیدم نمیدونم چرا روی این طرح وسواسی شدم :D
چرا تا حدود تکمیل شده فقط چون پای مجتبی کشیدیم وسط دیگه نمیشه جا بزنیم که به هر حال ازش کمک خواستیم الان هم اعلام آمادگی کردن یک پست هم فرستادن که هنوز نخوندم انشالله خیره :-ss
یک چیز دیگه محسن جان طرح من ساختش بمراتب سخت تر از طرح اوریجیناله اما راحت تر کار میکنه و دنگ و فنگ نداره .واسه همین اول یک نسخه رو باید خودم بسازم تا اگه مشکلی بود متوجه خودم باشه و بچه ها ضرر نکنن تو این وضیعت گرونی بازار قطعات .وای خدا یک ترانزیستور دیدم قیمتش30 تومن بود میکرو کمترینش10تومنه مگه چه خبره فیبر 10سانتی معمولی 13 تومن یعنی ی وضیعتی شده ها @-) دوم اینکه شاید اصلا طرح عمومی نکردم به خاطر سو استفاده از طرحم . این مدار اگه محدودیت هاش برداشته بشه خیلی راحت مورد سوء استفاده قرار میگیره برای همین ممکنه این کارو انجام ندم .همون اول هم گفتم دوستان شکمشون صابون نزنن X_X

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 7 آذر1399 - 3:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
بهرام نوشته است:
محسن جان تا الان 30تا طرح از فرانکو بیرون کشیدم نمیدونم چرا روی این طرح وسواسی شدم :D
چرا تا حدود تکمیل شده فقط چون پای مجتبی کشیدیم وسط دیگه نمیشه جا بزنیم که به هر حال ازش کمک خواستیم الان هم اعلام آمادگی کردن یک پست هم فرستادن که هنوز نخوندم انشالله خیره :-ss
یک چیز دیگه محسن جان طرح من ساختش بمراتب سخت تر از طرح اوریجیناله اما راحت تر کار میکنه و دنگ و فنگ نداره .واسه همین اول یک نسخه رو باید خودم بسازم تا اگه مشکلی بود متوجه خودم باشه و بچه ها ضرر نکنن تو این وضیعت گرونی بازار قطعات .وای خدا یک ترانزیستور دیدم قیمتش30 تومن بود میکرو کمترینش10تومنه مگه چه خبره فیبر 10سانتی معمولی 13 تومن یعنی ی وضیعتی شده ها @-) دوم اینکه شاید اصلا طرح عمومی نکردم به خاطر سو استفاده از طرحم . این مدار اگه محدودیت هاش برداشته بشه خیلی راحت مورد سوء استفاده قرار میگیره برای همین ممکنه این کارو انجام ندم .همون اول هم گفتم دوستان شکمشون صابون نزنن X_X

:-BD \:d/

جمعه 7 آذر1399 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
بله واقعا حیفه . اجازه ندهید که این طرح به دست افراد سودجو بیافته . @};-

جمعه 7 آذر1399 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود مهندس حمیدمهندس تا به حال به فکرتون رسیده که یک مدار جهت پیدا کردن اب در زیر زمین طراحی کنین ؟ اگه یه همچین مداری بسازین واقعا کمک خیلی زیادی در حق کشاورزان و باغداران عزیز مینمایین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 7 آذر1399 - 12:26am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
البته مساله ای که میفرمایین نه ربطی به این مدار داره و نه یون یابی! در هر صورت "مدار" کار خاصی صورت نمیده مگر اینکه بر مبنای تئوری علمی مشخصی عمل بکنه. وگرنه اگر ندونیم بر چه اساسی قرار هست مثلا آب رو پیدا کرد طبیعتا مداری هم قابل ساخت نیست. بارها عرض کردم هر مداری بر اساس یک تئوری علمی مشخص طراحی میشه تا اون تئوری رو پیاده سازی و عملیاتی بکنه. وگرنه به صرف اینکه به تصور بعضیها چند قطعه کنار هم قرار بگیرن شانسی کاری انجام میشه نیست! بین انواع تکنیک که مربوط به کار ما هست فقط ردیابهای آنتنی که در واقع ابزار گمانه زن هستن امکان پیدا کردن آب رو دارن که البته حتما میدونید عملکردشون بصورت کامل علمی نیست و بر اساس ذهنیت و سیستم عصبی شخص اپراتور کار میکنن.

شنبه 7 آذر1399 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض ادب واحترام به مهندس حمید عزیز @};- @};-

انگار کسی راضی نبود من طرح عمومی کنم البته هنوز خیلی راه مونده تا کامل. تست . و اماده کار حرفه ایی بشه اووووو بعدشم خدا بزرگه سعی میکنم کاریی نکنم که هم من ضرر کنم هم اساتید و هم خلق خدایی که تو کار کاوش هستن. @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 8 آذر1399 - 3:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . این هم یک فیلم از تست PDK3 که همه اجزا و قطعات رو به بیننده نشون میده . سازنده اش چه سخاوتی داره . خودتون ببینید

https://youtu.be/xDfZbTi-rrY

شنبه 8 آذر1399 - 5:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
طبق تجربه چن سالم تو این انجمن فهمیدم که اخرش به این حرفا خطم میشه اقا بهرام وقتی میگی به کسانی یاد میدم بسازنش بعدش وسوسه میشی میگی نه درست نیس!بنده که نمیسازم ولی خوبه یا پای حرفتون بمونید یا وعده ندید به کسی

شنبه 8 آذر1399 - 10:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure