انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:20pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
shojadel نوشته است:
سلام
كدوم ارتقاء رو ميفرماييد :-Q

درود شجاع دل عزیز

بله همین مدار فرانکو که با کمی تغییر به یه نقطه زن دقیق تبدیل شده - فقط باید مهارت اپراتوری و فایل رو مطالعه کنید

جمعه 19 اردیبهشت1399 - 2:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود جهان بين عزيز
باهاش اپراتورى كردى ؟ به نظر مياد به امواج راديويى بيسيم عكس العمل نشون ميده . من يه جايى رفتم تو زاويه تقريبا چهل درجه چراغ روشن ميشد و بعد از اون خاموش سپس تو هشتاد درجه اثر آسمون رو ميگرفت . نظرت چيه؟

To be willing is to be able

جمعه 19 اردیبهشت1399 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shojadel نوشته است:
درود جهان بين عزيز
باهاش اپراتورى كردى ؟ به نظر مياد به امواج راديويى بيسيم عكس العمل نشون ميده . من يه جايى رفتم تو زاويه تقريبا چهل درجه چراغ روشن ميشد و بعد از اون خاموش سپس تو هشتاد درجه اثر آسمون رو ميگرفت . نظرت چيه؟

بله - این سیستم دور از محیط شهری در زاویه مناسب شمالبه جنوب به امواج محیطی زیاد حساس نیست - کلا میتونم بگم مشکل تنها این سیستم محدودیت زاویه هست یعنی حرکت چپ و راستی شمال به جنوب - و برعکس - کلا اسمون فقط در این زاویه قابل تنظیم و قابل اعتماده 10 درجه کج باشی زاویه اسمان کمتر میشه 30 درجه کلا همش سنس داری --- کلا اگر دوستان امتحان کرده باشن به سمت شرق و غرب مایل بشه سنس داری -پس اگه جهت رو رعایت کنی تقریبا میشه گفت هر نقطه ای سنسی داشتی میشه روش حساب کرد - البته تشخیص اینکه شعاع نزده باشه رو باید با اپراتوری حل کرد

جمعه 19 اردیبهشت1399 - 5:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید و دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر
قبلا یه طرح فرانکو دیجیتال توی این بخش بود بین صفحات 100 تا 200 و مربوط به جناب هادی مگنت هست .
اگه لطف کنید اینجا آپ کنید یا حداقل لینک صفحه را بزارید ممنون میشم @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

جمعه 19 اردیبهشت1399 - 7:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahan2000 نوشته است:
مهندس حمید و دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر
قبلا یه طرح فرانکو دیجیتال توی این بخش بود بین صفحات 100 تا 200 و مربوط به جناب هادی مگنت هست .
اگه لطف کنید اینجا آپ کنید یا حداقل لینک صفحه را بزارید ممنون میشم @};-

درود دوست عزیز

اینم خدمت شما @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به مدیر محترم اقا حمید نازنین :x

در خصوص طرح دیجیتال دیسپلی صفحه 138 - لطف میکنید کمی منو راهنمتایی کنید - ممنونم

1- فیوزبیتها در برنامه اکسترم بورنر به چه نحویه؟ ff d9 f7 ?

2- حساسیت پایه ورودی میکرو قبل امپ چند ولته یعنی اولین خونه سنس نمایشگر در چه چند ولت روشن میشه؟ و در چند ولت به نهایت سنس میرسه

3 - ال سی دی فقط 8 در 2 جواب میده یا میشه 16 در 2 هم وصل کرد؟

ممنون @};-

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 4:17pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-
1- در مورد فیوز بیت طراح مدار باید نظر بدن. ولی فکر میکنم فیوز بیت فلزجو برای این مدار هم جوابگو باشه.
2- حساسیت ورودی میکرو که 5 میلی ولت هست ولی اینکه آیا به ازای این میزان تغییر ولتاژ یک خانه روشن بشه یا هر خانه متناسب با تغییر ولتاژ بیشتری باشه کاملا بستگی به تعریف برنامه نویس داره.
3- بسته به نوع برنامه نویسی احتمال داره ال سی دی 16x2 هم قابل استفاده باشه ولی باقی صفحه خالی باقی میمونه.

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 4:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان عزیز
خسته نباشید آقا عرفان من به عنوان یه مبتدی سوالی داشتم شاید سوال خیلی از افراد مثه من باشه ممنون میشم اگر وقت بذارید پاسخ بدین با توجه به اینکه با فرانکو کار کردین
سوالم اینه که من به عنوان یه شخص مبتدی اگر بخوام برای یه محلی شروع به کاوش کنم بی زحمت مرحله به مرحله به ترتیب اولویت بگید چیکار باید کرد به طور مثال منظورم اینه که مثلا
مرحله 1 دستگاه را روشن میکنید مرحله دوم فلان مرحله سوم و ... (البته روشن کردن که شوخی کردم :D خواستم منظورم برسونم )
ببخشید به هر حال توو زحمتم میوفتین ولی اگر این کمک بکنید به همین شیوه توضیح بدین که یه پست جامع هم بشه ممنون میشم مطمئنا به خیلیا کمک میکنه.
دوستان دیگه هم که تجربه و اپراتوری خوبی دارن اگر به غنی تر شدن این موضوع کمک کنند ممنون میشم
تشکر از همه عزیزان @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خواهش میکنم. @};-
1- در مورد فیوز بیت طراح مدار باید نظر بدن. ولی فکر میکنم فیوز بیت فلزجو برای این مدار هم جوابگو باشه.
2- حساسیت ورودی میکرو که 5 میلی ولت هست ولی اینکه آیا به ازای این میزان تغییر ولتاژ یک خانه روشن بشه یا هر خانه متناسب با تغییر ولتاژ بیشتری باشه کاملا بستگی به تعریف برنامه نویس داره.
3- بسته به نوع برنامه نویسی احتمال داره ال سی دی 16x2 هم قابل استفاده باشه ولی باقی صفحه خالی باقی میمونه.

متشکر - دستت گلتون درد نکنه @};-

کلا بنوعی فیوزبیت رو با برنامه دیگری تو عکس نشون دادن اما خب تنظیمات دیگری ظاهر داره که ما با اکسترم بورنر بیشتر حال میکنیم چون خلاصه تر هست - محیطش بهتره :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shadabad نوشته است:
سلام خدمت دوستان عزیز
خسته نباشید آقا عرفان من به عنوان یه مبتدی سوالی داشتم شاید سوال خیلی از افراد مثه من باشه ممنون میشم اگر وقت بذارید پاسخ بدین با توجه به اینکه با فرانکو کار کردین
سوالم اینه که من به عنوان یه شخص مبتدی اگر بخوام برای یه محلی شروع به کاوش کنم بی زحمت مرحله به مرحله به ترتیب اولویت بگید چیکار باید کرد به طور مثال منظورم اینه که مثلا
مرحله 1 دستگاه را روشن میکنید مرحله دوم فلان مرحله سوم و ... (البته روشن کردن که شوخی کردم :D خواستم منظورم برسونم )
ببخشید به هر حال توو زحمتم میوفتین ولی اگر این کمک بکنید به همین شیوه توضیح بدین که یه پست جامع هم بشه ممنون میشم مطمئنا به خیلیا کمک میکنه.
دوستان دیگه هم که تجربه و اپراتوری خوبی دارن اگر به غنی تر شدن این موضوع کمک کنند ممنون میشم
تشکر از همه عزیزان @};-

درودززززززززززز :D

اینطور که مشخصه شما فایل راهنما را نخوندید - مطلالعه بفرمایید تمام نکات داخلشه 8-| L-)

شنبه 20 اردیبهشت1399 - 5:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: vashteh و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure