انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:07am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 479 , 480 , 481 , 482 , 483 , 484 , 485 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

madrek نوشته است:
Mjd72 نوشته است:
یه لطفی کنید مداری که درست کار میکنه رو قرار بدین میخوام درستش کنم ممنون

منم در خواست شما رو داشتم اما فرستادنم چند صفحه قبل دیگه بیخیال این مدار شدم این قسمتم کم کم داره مثل ادارات دولتی میشه انقدر این ور اون ور میفرستنت تا خودت خسته بشی بیخیال بشی

فیبر 3 چراغه که در پست اول تاپیک قرار داره چیزی هست که خیلی دوستان ازش جواب گرفتن و حداقل از نظر مدار و همینطور فیبر مشکلی نداره و مطابق طرح اصلی هست. چیزی اضافه بر این نیاز داشته باشین باید به توضیحات اخیر جناب عرفان توجه کنین.

جمعه 11 بهمن1398 - 11:48am

ممنون استاد حمید @};-
لطف کردین

جمعه 11 بهمن1398 - 12:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
madrek نوشته است:
Mjd72 نوشته است:
یه لطفی کنید مداری که درست کار میکنه رو قرار بدین میخوام درستش کنم ممنون

منم در خواست شما رو داشتم اما فرستادنم چند صفحه قبل دیگه بیخیال این مدار شدم این قسمتم کم کم داره مثل ادارات دولتی میشه انقدر این ور اون ور میفرستنت تا خودت خسته بشی بیخیال بشی

فیبر 3 چراغه که در پست اول تاپیک قرار داره چیزی هست که خیلی دوستان ازش جواب گرفتن و حداقل از نظر مدار و همینطور فیبر مشکلی نداره و مطابق طرح اصلی هست. چیزی اضافه بر این نیاز داشته باشین باید به توضیحات اخیر جناب عرفان توجه کنین.

خسته نباشی دوست گرامی.من هم از فیبر 3چراغه که در صفحه اول تایپیک هست استفاده کردم و جواب هم گرفتم همین دیشب.فقط اینکه کلا چون مدار حساسی هست باید دقت و حوصله کافی رو داشته باشید.دستگاه هم سنس آسمان رو داره و کاملا عمل میکنه.

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

جمعه 11 بهمن1398 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خسته نباشی دوست گرامی.من هم از فیبر 3چراغه که در صفحه اول تایپیک هست استفاده کردم و جواب هم گرفتم همین دیشب.فقط اینکه کلا چون مدار حساسی هست باید دقت و حوصله کافی رو داشته باشید.دستگاه هم سنس آسمان رو داره و کاملا عمل میکنه.

درود بر شما دوست گرامی
جواب در تست گرفتید یا هدف واقعی ...لطفا کمی بیشتر توضیح دهید

جمعه 11 بهمن1398 - 1:25pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
فیبر 3 چراغه کار میکنه اما مقداری فشرده هست . در این گونه مدارها سعی کنید قطعات زیاد بهمدیگه نزدیک نباشن
هنگام کاوش نیز حتما از شمال به جنوب حرکت کنید و اگر جا نداشت ، برعکس
در مناطق شیبدار و صخره ای ، نکات بسیاری رو باید رعایت کنید تا جواب بگیرید و گاهی غیرممکن میشه
این ردیاب در ارتفاع و جهت دادن آنتن، مقداری محدودیت داره و برای موارد صخره ای و صعب العبور که نمیشه جهت و حرکت را تعین کرد ، توصیه نمیکنم . اما بر روی زمین تخت مشکلی نداره

لا اله الا هو

جمعه 11 بهمن1398 - 1:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kurosh نوشته است:

درود بر شما دوست گرامی
جواب در تست گرفتید یا هدف واقعی ...لطفا کمی بیشتر توضیح دهید

درود خدمت کوروش عزیز.من همین دیشب موفق به راه اندازی مدار شدم.و منظورم از جواب دادن این بود که به تست لمس دست و اثر آسمون جواب داده.فعلا مدار رو حتی قاب هم نکردم.ولی به امید خدا عید اگه خدا کمک کنه میخوام وردارم ببرم یه مکان که دنبال یه مقبره و نتیجه رو حتما اعلام خواهم کرد کوروش عزیز.پاینده باشید و مانا

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

جمعه 11 بهمن1398 - 1:59pm

درود دوستان همگی خسته نباشید
مطمعاا خیلیا نتیجه درست از این مدار گرفتن
دوستان لطفا در مورد کاوش های مثبتی که انجام دادین کمی توضیح کوتاه بدین
تا اونجایی که فهمیدم شمارش ال ای دی ها و قطع وصل شدن اون ها علایم مهم هستش
می خوام براش برنامه بنویسم ولی علایم دقیقی که نشون بده حفره یا فلزات باارزش زیاد یا کم هستشو نمیدونم چه شکلی نشون میده
ممنون میشم کمی کمک کنید
مدار هم درست کردم با میکرو در اولین فرصت قرار میدم که همه دوستان استفاده کنن

جمعه 11 بهمن1398 - 2:22pm

ممنون ویولن عزیز لطف کردین در مورد عملکرد دستگاهتون گفتین@};-
@};- @};-

جمعه 11 بهمن1398 - 2:34pm

سنه دژ نوشته است:
فیبر 3 چراغه کار میکنه اما مقداری فشرده هست . در این گونه مدارها سعی کنید قطعات زیاد بهمدیگه نزدیک نباشن
هنگام کاوش نیز حتما از شمال به جنوب حرکت کنید و اگر جا نداشت ، برعکس
در مناطق شیبدار و صخره ای ، نکات بسیاری رو باید رعایت کنید تا جواب بگیرید و گاهی غیرممکن میشه
این ردیاب در ارتفاع و جهت دادن آنتن، مقداری محدودیت داره و برای موارد صخره ای و صعب العبور که نمیشه جهت و حرکت را تعین کرد ، توصیه نمیکنم . اما بر روی زمین تخت مشکلی نداره

ممنون استاد سنه دژ @};-
درسته استاد سعی میکنم درست مدارو بسازم فاصله قطعات خیلی مهمه

جمعه 11 بهمن1398 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام در طرح جناب عرفان اگه امکانش هست اتصالات رو به صورت تصویر مشخص کنید

جمعه 11 بهمن1398 - 2:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 479 , 480 , 481 , 482 , 483 , 484 , 485 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure