انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:17pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 478 , 479 , 480 , 481 , 482 , 483 , 484 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mjd72 نوشته است:
درود
آقا سروش
ممنون میشم کمی راهنمایی کنید
منم میخوام درست کنم ولی چند تا برد زحمت کشیدن دوستان درست کردن ولی نمیدونم کدوم درست کار میکنه که درستش کنم

دوست عزیز این مدار ریزه کاری‌های زیادی داره اگر مهارت فنی در این زمینه ندارید قطعا به مشکل بر می خورید

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 9:13pm

ممنونم پاسخ دادین
مشکلی ندارم با ساختش
جسارتن چند سالی تو ضمینه الکترونیک فعالیت دارم
حرفه ای نیستم ولی میتونم از عهدش بر بیام

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 9:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود خدمت مهندس حمید گرامی و یک یک دوستان عزیز.مهندس همون طور که در صفحه قبل توضیح دادم مدار با چرخوندن ولوم ۲۰ کیلو ۱۰ دور مولتی ترن به حداقل فقط میتونه چراغ سوم رو خاموش کنه که اون هم در دور آخر ولوم هست.ولوم مولتی رو از مدار خارج کردم و یه ولوم مامولی ۲۰ کیلو بستم که مدار درست شد.ولی همون طور که خودتون فرمودین لازمه که از ۱۰ دور استفاده کنیم.حال اینکه به نظر شما از ولوم چند کیلو استفاده کنم که ولتاژ رو بتونه پوشش بده و کنترل کنه.قبلا کمال تشکر رو از شما گرامی دارم.

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 9:26pm

سلام من دیشب باهاش رفتم بیرون از ۵متری روی جی پی نویز میندازه.همزمان با جی پی هم کار میکردیم.متاسفانه چیزی هم پیدا نکردیم

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این دو تا قاشق هم با فرانکو خودم اون اوایل کشف شد .
عمق : ۵۰ سانت
شعاع: ۵ متر
جهت شمال به جنوب ، و برعکس ضعیف تر .
جنس : مفرق
قدمت : قاجار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 11:15pm

یه لطفی کنید مداری که درست کار میکنه رو قرار بدین میخوام درستش کنم ممنون

پنج شنبه 10 بهمن1398 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mjd72 نوشته است:

منم در خواست شما رو داشتم اما فرستادنم چند صفحه قبل دیگه بیخیال این مدار شدم این قسمتم کم کم داره مثل ادارات دولتی میشه انقدر این ور اون ور میفرستنت تا خودت خسته بشی بیخیال بشی

جمعه 10 بهمن1398 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Sooorooosh نوشته است:
با سلام دوباره خدمت دوستان عزیز. لازمه یه سری توضیحات در مورد فرانکو بدم . اول از هر چیز از آغاز این تاپیک تا به حال که چند سال طول کشیده . در این چند سال خیلی‌ها این ردیاب رو ساختند، تغییر دادند، ایده دادن ، و بحث های زیادی در موردش شد و خود مهندس حمید هم از یک جاهایی وارد شد که خیلی داغ شده بود مباحث شیرینی که در هیچ کتابی نیست.تعداد اندکی از دوستان ظاهرا به نتیجه رسیده بودند و توانسته بودند که فلزات با ارزشی را شکار کنند ولی این نتایج برای همه یکسان نبود و بعضی از دوستان شکوه و گلایه میکردند که چرا دستگاهشون جواب نمیده و حتی گفته میشد که اگر کسی واقعا به نتیجه رسید چرا اعلام نمیکنه واگر هم اعلام میکرد میگفتند عکس بذار . اگر عکس میگذاشت میگفتن فیلم هم بذار .حتی اگر خود جنس رو هم بهشون میدادی باز هم باور نداشتند . هدف من از اعلام نتیجه و گذاشتن عکس سکه ها اینه که بگم دستگاه رو به هر روشی که بسازی کار میکنه ولی کیفیت قطعات خیلی مهمه ، کیفیت منتاژ و لحیم کاری ، جعبه ، شیلد ، باطری، وزن دستگاه، و . . . . به هر حال چند ماه پیش من هم این دستگاه رو ساختم و شروع کردم به کاوش. عمده اشکالاتی رو که من دیدم براتون میگم تا شما هم در این مسیر موفق بشید. اگر این دستگاه رو با هر روشی بسازید کار میکنه اما یه نکته مهم اینه که ما از کجا بفهمیم که داره درست کار میکنه . باید برای این سوال پاسخ داشته باشید اگر نه به نتیجه نخواهید رسید .

با سپاس از شما سروش گرامی
بی صبرانه منتظر شنیدن تجربیاتتون هستیم
:ymapplause: :ymapplause:

جمعه 10 بهمن1398 - 1:37am

madrek نوشته است:
Mjd72 نوشته است:

منم در خواست شما رو داشتم اما فرستادنم چند صفحه قبل دیگه بیخیال این مدار شدم این قسمتم کم کم داره مثل ادارات دولتی میشه انقدر این ور اون ور میفرستنت تا خودت خسته بشی بیخیال بشی

عیب نداره سخت نگیر دوست عزیز
میخوام رو این مدار کار کنم اگه بشه براش برنامه هم بنویسم
صفحه ۴۳۲ و ۴۳۰ توضیحات کامل
ممنون آقای سروش

جمعه 10 بهمن1398 - 2:39am
مدیر کل
مدیر کل

ویولن نوشته است:
درود خدمت مهندس حمید گرامی و یک یک دوستان عزیز.مهندس همون طور که در صفحه قبل توضیح دادم مدار با چرخوندن ولوم ۲۰ کیلو ۱۰ دور مولتی ترن به حداقل فقط میتونه چراغ سوم رو خاموش کنه که اون هم در دور آخر ولوم هست.ولوم مولتی رو از مدار خارج کردم و یه ولوم مامولی ۲۰ کیلو بستم که مدار درست شد.ولی همون طور که خودتون فرمودین لازمه که از ۱۰ دور استفاده کنیم.حال اینکه به نظر شما از ولوم چند کیلو استفاده کنم که ولتاژ رو بتونه پوشش بده و کنترل کنه.قبلا کمال تشکر رو از شما گرامی دارم.

خسته نباشین.
بنظر میرسه ولوم 10 دور رو بدرستی وصل نکردین و بهمین دلیل فقط با ولوم معمولی درست کار کرده! بارها توضیح دادیم ترتیب پایه های ولوم 10 دور با ولوم معمولی فرق داره و در واقع سر وسط واقعی این ولومها اون پایه ای هست که با کمی فاصله در انتهای ولوم قرار گرفته. این نکته رو رعایت کنین باید با ولوم 10 دور هم درست کار بکنه. البته احتمال دیگه خرابی ولوم 10 دور هست که گاها ممکنه در اثر همین اتصال اشتباه هم پیش بیاد. مقدار ولوم هم باید همون 20 کیلو باشه.

جمعه 11 بهمن1398 - 11:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 478 , 479 , 480 , 481 , 482 , 483 , 484 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: İbrahim samur و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure