انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:58pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
خواهش میکنم.خب من بدون مدار جداگانه ایی که نصب میکنم تا بتونم فلزات جدید رو بزنم بدون اون لامپ کم مصرف رو در دومتری میزنم دیگه واکنشی به هیچی نداشتم البته کابل برق رو هم تا حدود 5سانت سنس کامل دارم اما متاسفانه بیابون واکنشی نداشتم من نمیدونم دوستان چطور بیابون بردن ومیگن سنس داشتن در صورتی که حساسیت لازم رو هم نداشتن هیچ حرفی هم زده نمیشه تا لو نره =)) خب بیاین بگین لامپ تلویزیون وکابل غیره رو توی چند متر زدین.اگه پروزه فرانکو محرمانست خب خودشم نمیزاشت :)

با سیستم جدید کل خونه واهن الاتش از 10متری سنس کامل دارم اما وقت نکردم تست زیر خاک بگیرم چون بیشتر وقتمو قضیه تفکیک گرفت که اونم خیلی بدکار میکنه کلا از خیرش میگذم

سلام اقا بهرام عزيز
خسته نباشيد ميگم به شما برادر عزيز و تمام عزيزاني كه اينجا دارن زحمت ميكشن تا مدار رو به نتيجه برسونن: خدا توفيقتون بده شما به كارتون ادامه بدين من هم برا موفقيتتون دعا ميكنم
تنها كاري كه از منه نوعي بر مياد :YMPRAY: :YMPRAY:
تا انشالله اگه به نتيجه مطلوب رسيدين ما هم با دستور شما شروع به ساخت كنيم
به اميد پيروزي براي همه

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
archilO نوشته است:
بهرام نوشته است:
خواهش میکنم.خب من بدون مدار جداگانه ایی که نصب میکنم تا بتونم فلزات جدید رو بزنم بدون اون لامپ کم مصرف رو در دومتری میزنم دیگه واکنشی به هیچی نداشتم البته کابل برق رو هم تا حدود 5سانت سنس کامل دارم اما متاسفانه بیابون واکنشی نداشتم من نمیدونم دوستان چطور بیابون بردن ومیگن سنس داشتن در صورتی که حساسیت لازم رو هم نداشتن هیچ حرفی هم زده نمیشه تا لو نره =)) خب بیاین بگین لامپ تلویزیون وکابل غیره رو توی چند متر زدین.اگه پروزه فرانکو محرمانست خب خودشم نمیزاشت :)

با سیستم جدید کل خونه واهن الاتش از 10متری سنس کامل دارم اما وقت نکردم تست زیر خاک بگیرم چون بیشتر وقتمو قضیه تفکیک گرفت که اونم خیلی بدکار میکنه کلا از خیرش میگذم

سلام اقا بهرام عزيز
خسته نباشيد ميگم به شما برادر عزيز و تمام عزيزاني كه اينجا دارن زحمت ميكشن تا مدار رو به نتيجه برسونن: خدا توفيقتون بده شما به كارتون ادامه بدين من هم برا موفقيتتون دعا ميكنم
تنها كاري كه از منه نوعي بر مياد :YMPRAY: :YMPRAY:
تا انشالله اگه به نتيجه مطلوب رسيدين ما هم با دستور شما شروع به ساخت كنيم
به اميد پيروزي براي همه

آقا بهرام سلام منم براتان آرزوی موفقیت دارم . انشاالله موفق باشی .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
داداش ممنون از پاسخت فایل های ساخت این مدار در سایت همسایه موجود هست؟

گویا تایپیکش هنوز صفحه بسم الله هست.ویک مدار ناقص گذاشتن که معلوم نیست سیستم اصلی به چه صورتی هست.اون سیستم دیجیتال هم مشخص نیست مدارش چی هست وفکر نکنم مربوط به pdباشه :-?

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم دعاکردن چیز خوبیه ;) دوستان عزیز من هرجوری که بگین روی این مدار کار کردم حتی به انواع مدارات دیگه هم تبدیل کردم در بعضی موارد خوب بود اما برد کم میداد بعضی موارد هم اصلا جواب نمیداد.وخیلی چیزای جالبی ازاین مدار دستگیرم شد.مگنت رو تونستم بااین سیستم بزنم البته با یک پیکربندی دیگه ودر حد خیلی کم :D اما باز هم دوراه بیشتر نداریم یا بهترین تنظیمات رو روی همین سیستم اعمال کنیم تا سنس بیشتر بشه یا هم یک مدار ناقابل دیگه ببندیم بیخ ریشش که در این صورت همه جور فلز تحویلمون میده تفکیک هم به هیچ وجه جواب درستی نمیده:)
گزینه اول اگه صحبتهای فرانکو درست بوده باشه من در حد ایده ال مدارو جلو اوردم یک لامپ کمصرف رو دومتر سنس میکنم پس باید قطعا به فلزات قدیمی واکنش نشون بده اما اگه نداد مجبوریم گزینه دوم رو ملاک قرار بدیم .فقط کسی هست که توی اون سایت فعالیت کنه و ایشون رو درجریان قرار بدن وبگن که ما مدارشون رو ساختیم ودر همه حال خوب بوده پس چرا فلزات قدیمی رو سنس نمیکنه مشکل چی هست این تنها کلید ایم مداره چون طراح باید پاسخ بدن واگه ایشون هم درموندن بگین ما مکمل مدارشون رو میدیم بهتون برین حالشو ببرین =))

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 5:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام جان خسته نباشی, لطفا تغییرات و اعلام کنید تا ما هم بسازیم و تست کنیم.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

masoud-n نوشته است:
بهرام جان خسته نباشی, لطفا تغییرات و اعلام کنید تا ما هم بسازیم و تست کنیم.

خواهش میکنم مسعود جان من تغییرات زیادی رو اعمال کردم اما چندان رضایت بخش نبودن. بهتره مدار بدون دستکاری ساخته بشه ودر بهترین تنظیم قراربگیره منظورم تنظیم خاصی نیست فقط در حد ایده ال مدارو باید دربیارین .اگه همه چیز درست باشه باید از یک یا دومتر لامپ کم مصرف رو بزنین اون وقت میشه روش حساب باز کرد.یک مدار دیگه هم هست که باید ساخته بشه اما اگه خود سیستم به تنهای نقشش رو ایفا کنه بهتر هست چون مداری که صحبتش هست سیستم رو مجبور به سنس فلزات جدید میکنه واسه همین تفکیک هم نداریم البته تست زیر خاک نگرفتم چون تنهاروی مدار کارمیکنم اونو واسه قسمت اخر گذاشتم.اگه هم نظر من رو میخواین کمی صبر کنین تا بیخود به هزینه نیفتین شاید مدار کارنکنه حتی توی تست زیر خاک

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 9:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از شما ,اکثر قطعات و دارم البته زحمتش فقط فیبر زدنه سعی میکنم تا اخر هفته مونتاژ کنم اینجوری میتونیم تست های بیشتری انجام بدیم.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام جان اگه ممکنه اون pcb که دوتا 358 میخوره رو اگه اماده ی ساخت هست بذار که بسازمش چون یه جایی رو نقطه زن گرفته که مطمعنا جنس قدیمی داره میخوام ببرم تستش کنم

یکشنبه 27 اردیبهشت1394 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم.ماهک جان من اون پی سی بی رو که از نمایشگر ومقایسه کننده 358 استفاده کرده نساختم چون مشکل داشت بجاش از تراشه میله ایی استفاده کردم که حساسیت بهتر و ال ای دیهای بیشتری داشت.اما باید به عرض همهگی برسونم این مدار فاقد کارایی هست من امروز نهایت تستهارو انجام دادم توی بیابون فقط به فلزات سطح با مدار خودم وبدون اون به هیچ جا واکنش نداشت.این پروزه هم مثل پروزه یونیابها با شکست روبه رو شد.اگه خدا بخواد میخوام از سنسور مگنت اثر هال استفاده کنم وگمون کنم حداقل بتونیم مگنت رو بزنیم .نه مثل این ردیابها لامپ مهتابی رو فعلا که این پروزه game over :-Q شد

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا بهرام نه دوست عزیز
خیلی موندهgame over she
صبر کنید.داریم به جاهای خوب خوب میرسیم :x

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 9:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure