انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:51am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 432 , 433 , 434 , 435 , 436 , 437 , 438 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آمل
سلام بر دوستان عزیز فلزجو . rooz عزیز چشم حتما . در اولین فرصت سعی میکنم هنگام کاووش فیلم برداری هم بکنم . واقعا طرح فرانکو من رو بدجور وسوسه کرد .‌با اینکه خودم چند نمونه ردیاب هم دارم ولی دوست دارم وقتم رو بیشتر روی فرانکو بزارم . یکی از مهمترین چیز هایی که متوجه شدم شرایط زمین هستش . قبلا چند باری توی مناطق جنگلی و باغات تصمیم گرفتم با فرانکو کار بکنم ولی بخاطر گیر کردن آنتن با شاخ و برگ درختان اصلا نمیتونستم جواب مطلوبی بگیرم . ولی ایندفعه چون شرایط زمین کاملا مناسب کارکردن با فرانکو بود تازه متوجه قدرت و کارکرد عالی فرانکو شدم . از جناب عرفان عزیز که تجربیات ارزشمند خودشون رو در اختیار عموم قرار میدن هم از صمیم قلبم تشکر میکنم .

یکشنبه 28 مهر1398 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مجدد خدمت عزیزان فلزجو .
عرفان یه سوال داشتم خدمت شما . تا اونجا که یادمه شما توی فایل خودتون گفتین با تغییر کریستال ۸ مگا به ۶ یا ۱۰ باعث تغییر در ولتاژ خروجی مدار میشه . آیا میتونیم با یک کلید دو یا سه طرفه با عوض کردن کریستال باعث دریافت سنس آسمون رو بهتر در اون مکان بشیم ؟

دوشنبه 28 مهر1398 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kambiz1985 نوشته است:
سلام بر دوستان عزیز فلزجو . rooz عزیز چشم حتما . در اولین فرصت سعی میکنم هنگام کاووش فیلم برداری هم بکنم . واقعا طرح فرانکو من رو بدجور وسوسه کرد .‌با اینکه خودم چند نمونه ردیاب هم دارم ولی دوست دارم وقتم رو بیشتر روی فرانکو بزارم . یکی از مهمترین چیز هایی که متوجه شدم شرایط زمین هستش . قبلا چند باری توی مناطق جنگلی و باغات تصمیم گرفتم با فرانکو کار بکنم ولی بخاطر گیر کردن آنتن با شاخ و برگ درختان اصلا نمیتونستم جواب مطلوبی بگیرم . ولی ایندفعه چون شرایط زمین کاملا مناسب کارکردن با فرانکو بود تازه متوجه قدرت و کارکرد عالی فرانکو شدم . از جناب عرفان عزیز که تجربیات ارزشمند خودشون رو در اختیار عموم قرار میدن هم از صمیم قلبم تشکر میکنم .

دورود بر کامبیز گل @};- ، آقا احسنت انشالا موفق باشی و به دل یک جای پر باز بزنی . برای مناطق جنگلی هم مفتول برنجی باید خوب باشه بجای آنتن کشویی در فرانکو ، درسته یکم سنگینه اما خوبیش اینه که نمیشکنه دیگه . قبل کاوش سه طول مختلف ازش تیکه کن و بر حصب نیازت متصل کن تا در مناطق جنگی هم براحتی کارکنی . هرچند معمولا طول 60 سانت یا 50 سانت برای همه محل ها پاسخ میده ، مگر محلی که دیگه خیلی نویز پذیر باشه و حساسیت خیلی بالا باشه که اون هم نادره هست و نزدیک محل سکونت انسانه معمولا . خاطرت باشه آنتن رو با این روش خیلی محکم به بدنه دستگاه منصل کنی .
بحث ردیاب های آنتنی که کلا منتفیه و از هزار نفر یک نفر ردیاب حرفه ای می شه اون هم بخاطر تمرکز درونیش هست . متاسفانه داوزینگ بهترین تکنیک کسب ثروت برای یک سری افراد بوده و هست، تقریبا خیلی مسخرت که ما بگیم یه فرکانس روی بدن هر فردی تاثیر میزاره و انرژی هاش بگونه ای تغییر می کنه که با دو تا مفتول و یه ژنراتور سگنال می تونه دفینه بزنه و اون وسیله رو بقیمت میلیونی بفروشیم ! البته به کلام بنده دقت بفرمایید که گفتم (هرفردی) چون همه ی افراد این استعداد یا انرژی درونی رو ندارن و فقط اشخاص نادری این توانایی رو دارن . اون افراد هم با دو تکه مفتول ساده دقیقا به هدف میزنن و هییییییییچ احتیاجی به ژنراتور سیکنال و این وسایل جانبی فیک و الکی قطعه ندارن .
البته برای علاقه مندان توصیه می کنم کتاب شاقول ابوعلی سینا رو مطالعه بفرمایند که پر از نکات ظریفه و خالی از لطف هم نیست و بنده با اون روش اکتشاف موافق تر هستم در یک جمله انرژی خالص درونی عامل اکتشافه که کار هر فردی هم نیست. به طور خلاصه چون این کار متاسفانه با طمع افراد سرکارداره افراد سودجو از این حس بقیه استفاده می کنند تا وسایلی رو بفروشوند و به منافع مالی برسند به همین سادگی .
و اما فرانکو کلا بحثش فرق می کنه چون یک روش کاملا علمی هست و اثراتی وجود داره که قابل سنس و دریافت به روش پارامتری هستش . همین پارامتری بودن و عدم دخالت انرژی فردی یکی از مهمترین عواملیه که با این وسیله افراد بصورت عمومی می تونن موفق بشن با یکمی دقت وتلاش در زمینه ی ساخت . این موفقیت هم واقعی هست و بارها توسط دوستان عزیز تجربه و تکرار شده . پس قطعه ارزش وقت گزاشتن رو داره به نظر بنده . @};- ~O)
با آرزوی موفقیت و هوشیاری برای همه ی دوستان و عزیزان @};-

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

دوشنبه 28 مهر1398 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kambiz1985 نوشته است:
سلام مجدد خدمت عزیزان فلزجو .
عرفان یه سوال داشتم خدمت شما . تا اونجا که یادمه شما توی فایل خودتون گفتین با تغییر کریستال ۸ مگا به ۶ یا ۱۰ باعث تغییر در ولتاژ خروجی مدار میشه . آیا میتونیم با یک کلید دو یا سه طرفه با عوض کردن کریستال باعث دریافت سنس آسمون رو بهتر در اون مکان بشیم ؟

خودم برای تعویض،خود کریستال رو تعویض میکنم.بصورت تئوری کاملا اینکار امکان پذیره و تو انجامش اشکالی وجود نداره اما شما دقت کن تو مداری که تفاوت تو پی سی بی،میتونه انقدر تفاوت تو سنس ایجاد کنه چطور میشه با خیال راحت شما چند کانال و کانکشن به پی سی بی اضافه کنی و نگران تاثیرات منفی روی مدار نباشی؟!!!!
موضوع اینجاست که شما با مداری مواجه هستی که قراره تغییرات 1صدم ولتی رو نمایش بده و تحریک پذیری در این حد داره.شما با مداری روبرو هستی که هااااا کنی تو مدار ال ای دی روشن میشه.یکم روغن لحیم بین پایه ها باقی بمونه بطور آشکاری نوسان های بیخود در مدار داری.من که خودم ترجیح میدم تغییرات اضافه ای ندم .وقتی میتوم با تعویض قطعه کارم رو انجام بدم همین کار رو انجام بدم و به پی سی بی مدار چیزی اضافه نکنم.حالا نمیگم شما اینکار بکنی ضرر میکنی.منظورم اینه من دید محافظه کارانه دارم و تا ضرورتی پیش نیاد تغییری تو کارم نمیدم و سعی میکنم جاده صاف و اسفالت رو برم کما اینکه قدری طولانی تر و زمان بر باشه.اما شما اگر دید ریسکی و یا دید ور رفتن با مدار برای پیدا کردن راه ها و ایده های بهتر داری مسلما میتونی اینکار رو انجام بدی.

دوشنبه 28 مهر1398 - 2:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون و سپاس از جناب rooz عزیز و استاد عرفان .

دوشنبه 29 مهر1398 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرفان جان بعضی مواقع سنس اسمان در سمت شرق و غرب صورت میده. و شمال و جنوب هیچ سنس اسمانی نیست در اینجور شرایط هم میشه کاوش کرد؟ ممنون

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 29 مهر1398 - 1:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هنرجو نوشته است:
عرفان جان بعضی مواقع سنس اسمان در سمت شرق و غرب صورت میده. و شمال و جنوب هیچ سنس اسمانی نیست در اینجور شرایط هم میشه کاوش کرد؟ ممنون

در این شرایطی که میگی،حتما اگر بروش توضیحات تغییرات رو اعمال کنی حتما در جهت شمالی جنوبی هم سنس اسمون دریافت میشه.تا سعی داری و تا ممکنه باید جهت حرکت شما شمالی جنوبی و اولویت بعدی جنوبی شمالی باشه.

دوشنبه 29 مهر1398 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
هنرجو نوشته است:

در این شرایطی که میگی،حتما اگر بروش توضیحات تغییرات رو اعمال کنی حتما در جهت شمالی جنوبی هم سنس اسمون دریافت میشه.تا سعی داری و تا ممکنه باید جهت حرکت شما شمالی جنوبی و اولویت بعدی جنوبی شمالی باشه.

سلام بر عرفان عزیز و دوستمون هنرجو @};-
عرفان جان نمی تونه دلیل این سنس آنورمالی در مغناطیس زمین دراون منطقه باشه ؟ آخه میدان های مغناطیسی همون طور که می دونید همه جا به سمت شمال و جنوب جغرافیایی نیستن :-?

دوشنبه 29 مهر1398 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kambiz1985 نوشته است:
ممنون و سپاس از جناب rooz عزیز و استاد عرفان .

زنده باشید @};- ~O)

دوشنبه 29 مهر1398 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر عزیزان فلزجو
عرفان جان طریقه پیدا کردن حفره رو توضیح میدید . آیا امکان تشخیص حفره هم با فرانکو وجود داره ؟

دوشنبه 29 مهر1398 - 5:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 432 , 433 , 434 , 435 , 436 , 437 , 438 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure