انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 3:28pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 , 436 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سپاسگزارم @};- @};-

سه شنبه 23 مهر1398 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
سلام به همگی.از همه دوستانی که دارن تلاش میکنن پی سی بی من رو آماده استفاده و بهره برداری برای دیگران کنن کمال تشکر رو دارم.واقعا زحمت و لطف شما ستودنی هست.البته مسلما همه شما میتونید با کمی دقت و حوصله پی سی بی بهتری نسبت به من درست کنید و من کاری نکردم که در خور تشکر و ابراز لطف شما دوستان و همکارانم باشه.موفقیت انفرادی دیرتر و سخت تر بدست میاد و موفقیت گروهی آسان تر و زودتر.
اگر یادتون باشه من یک فایل در صفحه 396 تایپیک قرار داده بودم.در اون فایل نحوه ساخت مدار فرانکو رو به شیوه خودم که همون رعایت نکات و توصیه های شخص فرانکو هست توضیح دادم و البته تاکید کردم که از یک جایی به بعد فراتر از توصیه های فرانکو مجبور بودم که عمل کنم تا بتونم در تقریبا همه محیط ها با دستگاه کار کنم،که همه اونچه از فرانکو فهمیده و بلد بودم رو در اون فایل گفته بودم.هماکنون که ماهها از تاریخ انتشار اون فایل میگذره لازم دیدم قسمت توضیحات اون فایل رو ویرایش کنم،تا تجربه های جدیدم و نکاتی که بعداز انتشار اون فایل به دانسته هام اضافه شده رو به دیگران انتقال بدم.به همین دلیل نکات و موضوعات اضافه شده رو به رنگ سبز تایپ کردم تا دوستانی که فرصت مطالعه همه فایل رو ندارن و فایل قبلی رو خوندن با دریافت این فایل بتونن متوجه نکات اضافه شده بشن و اونها رو مطالعه کنن.

لینک دانلود فایل توضیحات(ویرایش شده):
http://up.facenama.com/file/194814/1571 ... f.pdf.html

دورووووود و سپااااااس آقا عرفان عزیز @};- @};- @};- :ymhug: :ymapplause:
زنده باشید انشالا ، الحق خودتون یک تنه در ماه های اخیر تاپیک رو ترکوندیت و پیش می برید ، و از اونجا که لقب استادی به مقدار معلواتی که یک فرد داره اطلاق نمی شه بلکه که در بخشنده بودن و آموختن دانسته ها و تجربیات به دست اومده هستش بنظر بنده عنوان استادی برازنده ی شماست هرچند می دونیم مناعت طبع شما خیلی بیشتر از این کلماته .
همین که تجربیاتتون رو انتقال میدین و دنبال تجاری کاری ماننده برخی از دوستان همراه در طول تاپیک نیستید بسیار بسیار ارزشمنده ، بنده به نوبه ی خودم از زحمات جناب عالی کمال تشکر رو دارم . امیدوارم ثمره ی معنویه نیت های خیرتون همیشه همراه شما باشه @};- :ymapplause: O:-) :x

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

سه شنبه 23 مهر1398 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
reflector.jpg
با سلام به استاد حمید عزیز ببخشید استاد چند صفحه قبل صحبت از نوعی فیلتر و یا رفلکتور کردید با توجه به توضیحاتتون در اون پست میشه از روی شکلی که پیوست میشه حضورتون قطر لوله نسبت به آنتن و بقیه علامت سوالها رو نسبت به آنتن محبت کنید بفرمایید ضمنا آیا میشه از لوله پولیکا با لاتیه ای از فویل استفاده کرد و آیا باید از آنتن بلندتر باشه .باکمال تشکر و شرمندگی البته که مزاحم وقتتون شدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 25 مهر1398 - 2:20pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
قطر لوله زیاد مهم نیست ولی در حدی بزرگ باشه که قابل استفاده هم باشه مناسب هست. طولش بهتره کمی از آنتن بلندتر باشه. از لوله پولیکا و فویل ضخیم هم میشه استفاده کرد.

پنج شنبه 25 مهر1398 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا عرفان
در مورد این خازنی که تو عکس مشخص کردم .خازن c1
لطفا توضیح بدهید

پنج شنبه 25 مهر1398 - 7:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.اون دوتا خازن 560 و 220 پیکو هست که با هم موازی کردم که بتونم حدود 820 پیکو بگیرم.طبق همون گفته ام تو فایل ویرایش شده برای خازن سی1 مقداری حدود 820 پیکو انخاب کنید که من هم چون 820 نداشتم دو تا خازن دیگه رو با هم موازی کردم که حدود 820 بده.

پنج شنبه 25 مهر1398 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

erfan نوشته است:
سلام.اون دوتا خازن 560 و 220 پیکو هست که با هم موازی کردم که بتونم حدود 820 پیکو بگیرم.طبق همون گفته ام تو فایل ویرایش شده برای خازن سی1 مقداری حدود 820 پیکو انخاب کنید که من هم چون 820 نداشتم دو تا خازن دیگه رو با هم موازی کردم که حدود 820 بده.

بسیار خوب. ممنون . کاش این تغییر رو هم در فایل و لیست قطعات قرار میدادید .

پنج شنبه 25 مهر1398 - 10:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Sooorooosh نوشته است:
erfan نوشته است:

بسیار خوب. ممنون . کاش این تغییر رو هم در فایل و لیست قطعات قرار میدادید .

خیلی از قطعات رو در لیست قطعات ذکر نکردم.
اون لیست قطعات فقط شمامل قطعات شماتیک میشه.شما اگر قصد داری به روش من یا همون روش داخل توضیحات بسازی باید متن توضیحات رو امل بخونی تا متوجه بقیه قطعات مورد نیاز بشی.چون غیر از قطعات شماتیک نزدیک به هشتاد نود قطعه دیگه داری که باید تهیه کنی.

پنج شنبه 25 مهر1398 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از دوستان ازم خواست چند تا عکس از سلفهای مدار قرار بدم.تصاویری که قرار میدم از یک مدار نیست.

جمعه 25 مهر1398 - 2:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این هم تصویر اخری.

جمعه 25 مهر1398 - 2:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 , 436 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure