انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:15pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
بالاخره این دستگاه کار میکنه یا نه؟
من تقریبا 100 صفحه اول و 30 صفحه آخر این تاپیک رو خوندم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم

جمعه 5 بهمن1397 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saleh700 نوشته است:
سلام دوستان
من تقریبا 100 صفحه اول و 30 صفحه آخر این تاپیک رو خوندم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم

سلام ، اگر دستگاه خوب ساخته بشه برمبنای تجربه ی دوستان حتما کار می کنه اما وسیله ی قلق داریه و باید باهاش زیاد تمرین کرد . درکل توصیه می کنم با حوصله تمام صفحات رو مطالعه کنید خالی از لطف نیست ~O)

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

شنبه 6 بهمن1397 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و دورود خدمت همه ی دوستان عزیز @};- و ادب و احترام به آقا بهرام گرامی ، اختیاردارین درس پس می دیم به عزیزان با تجربه ای مثل شما @};- ، عرض کنم خدمتون که فعلا PC دم ستم نیست ولی حتما حسب دستور در اولین فرصت تست می کنم اطلاع میدم خدمتتون ، برای بهتر کردن سیستم هم یک الگوریتم تو ذهنم که کامل شد اون هم ارائه میدم ، به هر حال دوستان باید نظرات مختلف رو ارادئه بدن تا با آزمایشات دستگاه بهینه بشه ، که قطعا انشالا این اتفاق میفته ، زنده و پاینده باشد @};- @};-

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

شنبه 6 بهمن1397 - 8:51pm
استادیار
استادیار

Rooz نوشته است:
saleh700 نوشته است:
سلام دوستان

منم همینطور :|

یکشنبه 6 بهمن1397 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
این مدار جواب میده اما فقط برای فلزات خیلی قدیمی، ممکنه در برخی تست ها فلزات دفن شده نسبتا جدید رو هم بزنه اما خیلی وقت ها و در خیلی جاها هم رد میده.این گونه ردیاب ها تابع شرایط جوی و محیطی هستن و اگر شرایط مناسب باشه بله میشه ازش انتظار داشت

یکشنبه 7 بهمن1397 - 10:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
ی سوال بعد از 402 صفحه نظر و طراحی هنوز کسی نساخته بدونیم کار می کنه یا نه؟
من و خیلی دوستان دیگه کنجگاویم بدونیم

دوشنبه 22 بهمن1397 - 6:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehrab_sezar نوشته است:
سلام
دوست عزیز 400 صفحه سوال و پاسخ داده شده خیلی ها هم نتیجه گرفتن یه فایل هم جناب عرفان عزیز قرار دادند الان می پرسین زلیخا زن بود یا مرد.

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

دوشنبه 22 بهمن1397 - 7:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میلاد عزیز لطف می کنین pcb قسمت جدید اضافه شده مدار رو به صورت 4 یا 6 تایی در یک صفحه قرار بدین. بعضی موقع در هنگام اتو کاری میبینین خوب به فیبر مسی نمی چسبه و مجبورین مجددا اتو کاری کنین که باید یک پرینت دیگر بگیریم.
@};- @};- ممنون.

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

دوشنبه 22 بهمن1397 - 8:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kabahat نوشته است:
mehrab_sezar نوشته است:
سلام
دوست عزیز 400 صفحه سوال و پاسخ داده شده خیلی ها هم نتیجه گرفتن یه فایل هم جناب عرفان عزیز قرار دادند الان می پرسین زلیخا زن بود یا مرد.

دوست عزیز منظورم اینه من خیلی از نظر هارو دیدم یکی می گفت بد یکی می گفت خوب با وجود این دو دستگی انسان دچار سردرگمی میشه از دوستان که خبره در این عرضه هستند خوهشمندیم بیان نظر نهایی رو بگن و مدارک رو کامل و درست در یک پک به انتشار بزارن و کاربر رز هم در مورد اینه ترانزیستور ها عکس هستن هم نکته گفتن و من خواهشمندم که دوستان عزیز پرونده این دستگاه رو کامل و با توضیحات و ب گونه ای که طرح نهایی باشه و بهترین نتیجه رو بده تا همه کاربران فلزجو ازش بهره ببرند سپاس فراوان
ممنون

دوشنبه 22 بهمن1397 - 8:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام برمهندس حمید و عرفان عزیز
من تغییرات جدید رو تا اخرین مرحله که نصب سلف دوبل هست رو انجام دادم اما یه سئوال برام پیش اومده ایا بعد از اضافه کردن سلف و طبقه بوستر به این مدار کالیبره کردن اون به همون صورت قبلی هست یا تغییر کرده چون با وجود اینکه قبلا پایه 3 ای سی یک قبل از قرار دادن کریستال صفر بود اما الان ولتاژ حدود 3 ولت هست و سئوال مهم اینجاست که ایا مدار همچنان کالیبره هست ؟ یا نه باید باز خازن های 13 و14 رو کم کنیم تا به صفر برسه از زخماتی که هر دو عزیز میکشید پیشاپیش متشکرم با ارزوی موفقیت برای هر دوی شما

دوشنبه 22 بهمن1397 - 9:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure