انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 10:52am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 391 , 392 , 393 , 394 , 395 , 396 , 397 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون عرفان جان

منظورم همون دائمی بودن یا نبودن بود . @};-

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

جمعه 14 دی1397 - 11:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

signal نوشته است:
ممنون عرفان جان

منظورم همون دائمی بودن یا نبودن بود . @};-

فدات شم.معذرت میخوام منظورت بد متوجه شدم.اره همون بیرون باکس باید بزاری.مثل بقیه ولوم ها.که در دسترس باشه بتونی کار کنی باهاش.

جمعه 14 دی1397 - 11:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
سلام دوستان
با توجه به اینکه خیلی از دوستان قبلا مدار فرانکو رو ساختن و اخیرا یک قسمت جدید به مدار اضافه شده که عملکرد مدارو بهینه میکنه،قسمت جدید رو طراحی کردم که به ورودی مدار اصلی وصل میشه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 14 دی1397 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان
با توجه به اینکه خیلی از دوستان قبلا مدار فرانکو رو ساختن و اخیرا یک قسمت جدید به مدار اضافه شده که عملکرد مدارو بهینه میکنه،قسمت جدید رو طراحی کردم که به ورودی مدار اصلی وصل میشه .

:-BD :-BD :ymapplause: :ymapplause:
عالی و تشکر میلاد عزیز

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 14 دی1397 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان

سلام زحمت کشیدی داداش ممنون ازت ولی کاش میشد ی pcbجدید طراحی میشد و کل مدار ی تیکه میشد اینجوری نویزپذیری مدارهم کمترمیشد

جمعه 14 دی1397 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان

سلام زحمت کشیدی داداش ممنون ازت ولی کاش میشد ی pcbجدید طراحی میشد و کل مدار ی تیکه میشد اینجوری نویزپذیری مدارهم کمترمیشد

تشکر از شما و جناب هنرجو
دلیل اینکه PCB یک تیکه نزدم این بود که اغلب دوستان مدار اولیه رو دارن و اگر پی سی بی جدید میزدم باید دوستان از اول مبادرت به ساخت میکردن که با توجه به اوضاع فعلی هم هزینه ساختش زیاد میشد و هم ممکن بود قطعات با کیفیت مثل قبلا دیگه تو بازار پیدا نشه و هم اینکه زحمت ساخت و مونتاژ هم که دیگه داستان خودش رو داره.اما این مدار رو بنده به فیبر اصلی مدار فرانکو که طراحی آقا پیام هست وصل کردم خوشبختانه بی ثباتی و نوز پذیری ندیدم و ثبات هم نسبت به سابق بهتر شده.

جمعه 14 دی1397 - 8:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان

دستت درد نکنه پیام جان @};-

من که mp3 (فشرده) کردم ,و بعد اضافه کردم به مدار . ظاهرا که همه چی خوبه . فقط یه ولوم مناسب تهیه کنم جای پتانسیومتر مولتی ترن بزارم حله :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

شنبه 14 دی1397 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

signal نوشته است:
میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان

دستت درد نکنه پیام جان @};-

من که mp3 (فشرده) کردم ,و بعد اضافه کردم به مدار . ظاهرا که همه چی خوبه . فقط یه ولوم مناسب تهیه کنم جای پتانسیومتر مولتی ترن بزارم حله :-BD

ممنون
اون قسمت از مدار جدید که اضافه شده نیازی به ولوم نداره و با مولتی ترن کارتون راه میوفته چون این مولتی ترن یکبار تنظیم میشه و دیگه نیازی نیست توسط ولوم خارج از باکس مدار قرار بگیره

شنبه 15 دی1397 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میلاد جان سلام.
معذرت میخوام ولی اصلا اینطور نیست.حتما باید ولوم بیرون باکس باشه.اگر کسی مجبور به رفتن در محیطهای مختلف باشه میفهمه که رنجی که با این ولوم تنظیم میشه تغییر میکنه.یعنی باید این ولوم بچرخه و در نقطه مورد نظر تنظیم بشه بسته به محیط کاوش.

شنبه 15 دی1397 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آقا عرفان
این پتانسیومتر فقط حساسیت طبقه اول رو کم و زیاد میکنه اونم خیلی کم و تاثیرش محسوس نیست بنابراین بهترین راه تغییر حساسیت مدار اون ولوم 500 کیلو قسمت دیسپلی هستش

شنبه 15 دی1397 - 1:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 391 , 392 , 393 , 394 , 395 , 396 , 397 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure