انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 3:31am

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم پی دی بنده .
البته با یکی از اساتید ساخته شده و من کار برنامه نویسیشو انجام داده ام .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 12:01am

مجتبی جان امیدوارم که موفق باشید این سخن شما امید رو به دلهای ناامید میاره مطمئنا خدا هم شما رو کمک میکنه

یک مثلی هست که میگه یکی برای همه و همه برای یکی

مطمئن باشید مدار کار آمدی که شما عمومی بکنید هم دست فروشندگان رو کوتاه خواهد کرد و از طرفی هم بفروشند دست

مردم بیچاره یک دستگاه کارامد خواهد بود نه آشغال یاب هایی که الان میفروشن

مطمئن باشید هرکسی که موفق بشه شما رو از یاد نخواهد برد و به صورت مادی و معنوی از شما تشکر خواهند کرد

به امید اون روز سپاس از زحمات و همدردی شما

روزگار غریبی است

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 12:11am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
آقا مجتبی سعی کنید که به توهیناتتون ادامه ندید که بنده هم مجبور به جواب دادن نشم
بنده نه ادعای علامه ی دهر کردم و نه از کسی انتظار پاچه خواری دارم . واقعا در فضای مجازی که کسی کسی رو نمیشناسه، اینا معنی نداره . برای شما شاید داشته باشه .

مدار شما موفق بشه یا نشه ، برای بنده روسیاهی نیست
روسیاهی برای آنهاست که الان فرانکوی بنده آماده است اما با الطاف شیرینشون ، مانع ارائه شدند. اونم فقط ارائه مدار تغیر یافته نبود بلکه مقداری تشریح هم می کردم
بنده هم میدونم که در آینده بلاخره فرانکوی کارآمد ، برای بچه ها رونمایی میشه . اما زمانشو خدا میدونه. بهتر بود که زودتر ارائه بشه چون هم بچه ها لازم داشتند و هم بنده استفاده ش نمیکنم و عمومی کردنش هم برام مهم نبود

اگر به پستهای بنده در صفحات وسطی فرانکو دقت کرده بودید ، همون عاملی را که امروز ، مهندس فرمودند و شما تشویق می کنید ، بنده ماهها قبل ، خدمت همه عرض کردم و مستقیما به سنس "نویزو اختلال" هم اشاره کردم #:-s
اگر شما کمک های بنده رو نمی بینید ، مشکل از بنده نیست

حالا شما سفید و ما سیاه
ببینم چه مداری رو ارائه خواهید کرد . همه ی دنیا ، درگیر همین بگیر نگیر هستند و این سالهاست که ادامه داره
مطمئن باشید بنده نیز از اینکه اعضای لایق ، دارای سیستم خوب باشند ، خوشحال میشم و فروشنده نیستم تا ضرر بکنم . حتی تلگرام هم ندارم
به هر حال هر کسی در راه خوبی قدم برمیدارد ، موفق باشد :YMPRAY:

لا اله الا هو

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
آقا مجتبی سعی کنید که به توهیناتتون ادامه ندید که بنده هم مجبور به جواب دادن نشم
بنده نه ادعای علامه ی دهر کردم و نه از کسی انتظار پاچه خواری دارم . واقعا در فضای مجازی که کسی کسی رو نمیشناسه، اینا معنی نداره . برای شما شاید داشته باشه .

مدار شما موفق بشه یا نشه ، برای بنده روسیاهی نیست
روسیاهی برای آنهاست که الان فرانکوی بنده آماده است اما با الطاف شیرینشون ، مانع ارائه شدند. اونم فقط ارائه مدار تغیر یافته نبود بلکه مقداری تشریح هم می کردم
بنده هم میدونم که در آینده بلاخره فرانکوی کارآمد ، برای بچه ها رونمایی میشه . اما زمانشو خدا میدونه. بهتر بود که زودتر ارائه بشه چون هم بچه ها لازم داشتند و هم بنده استفاده ش نمیکنم و عمومی کردنش هم برام مهم نبود

اگر به پستهای بنده در صفحات وسطی فرانکو دقت کرده بودید ، همون عاملی را که امروز ، مهندس فرمودند و شما تشویق می کنید ، بنده ماهها قبل ، خدمت همه عرض کردم و مستقیما به سنس "نویزو اختلال" هم اشاره کردم #:-s
اگر شما کمک های بنده رو نمی بینید ، مشکل از بنده نیست

حالا شما سفید و ما سیاه
ببینم چه مداری رو ارائه خواهید کرد . همه ی دنیا ، درگیر همین بگیر نگیر هستند و این سالهاست که ادامه داره
مطمئن باشید بنده نیز از اینکه اعضای لایق ، دارای سیستم خوب باشند ، خوشحال میشم و فروشنده نیستم تا ضرر بکنم . حتی تلگرام هم ندارم
به هر حال هر کسی در راه خوبی قدم برمیدارد ، موفق باشد :YMPRAY:

من بحث صحبتم کلی بود و اگر فکر میکنید شمارا هم شامل میشد در خودتان جستجو کنید .
آمدید کل زحماتی را که بنده برای ردیابی و امور مربوط ب آن را کشیدم زیر سوال بردید در حالی که میدانم اصلا نساخته اید ببینید کارآمد است یا نیست .
منم فقط گفتم که بی منت کمکت کنید که بی منت کمک کردن ارزش دارد (لا تبطلو صدقاتکم بالمن و العزی)(صدقات و کار های نیک خود را با منت نهادن باطل نکنید)
نه دوست عزیز من هیچ کس نمیتواند مانع از حرکت خیر خواهانه کسی که نیتی جز کمک داشته باشد شود و الکی تقصیر را گردن من و سایرین نیندازید که خود میخواهید چیزی نگویید حالا به دور از اینها معلوم هم نیست چیزی که قرار بود بگویید تا چه حد کارا بوده .
این درست نیست بیایید و نتیجه سخنان فردی رو بگید من قبلا گفتم . اگر قبلا بصورت صریح گفته بودید حداقل یکی از سخنان شما استفاده میکرد نه اینکه بیاد سخنان شمارو رمز یابی کند .
اینقدر هم مرد هستم و دل و جرات دارم که سیستمو گذاشتم اینجا اینقدر هم مرام و معرفت دارم که به دوستان کمک کنم نه اینکه منتظر بمونم ببینم طرز برخورد چطور است و عمل کنم . و بهانه ای پیدا کنم و بگم که نشد و تمام کاسه کوزه هارو بشکونم سر کسی یا کسانی .
از شما خیری نمیرسد باور بفرما حتی اگر خودت هم بخوایی خیری نمیرسه چون خودتو علامه میدونی و فکر میکنی بقیه چیزی حالیشون نیست و نگاه استاد معابانه داری نسبت به بقیه .
همین حرف مهندس حمید باعث شد کلی مجهولات ذهن من روشن شود .
خب به هر حال این سخن گفته شد . چه خوب بود سال پیش کسی که میدانسته بصورت واضح بگه . پس من میگم که عامل کسی که باعث شد من تشویقش کنم مهندس حمید بوده نه شما چون سخن را از مهندس حمید گرفتم نه از حرف های رمزآلود شما . :))
از شما هیچ خیری نمیرسد :-H

Nikola Tesla

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 12:50am
استاد
استاد
آواتار کاربر

- اتفاقا این شما هستید که هرچه در خود جستجو می کنید و می یابید به دیگران نسبت می دهید
شما اول یاد بگیرید که به دیگران "تهمت " نزنید و دروغ نگید که گناه کبیره است . بعد آیه و حدیث بیارید
- چیزی رو که قبلا گفتم ، چرا درست نیست ، بیام بگم من گفتم ؟
شاید برای شما گنگ بوده و گرنه واضح تر و کاملتر هم گفتم و در کنارش نکات مفید دیگری هم هست . حالا اگر رمز آلود هست دلیل داره
خوب شما که حرفهای بقول خودتون "رمزآلود " رو نمیگیرید ، مطمئن باشید که حالا حالاها نمیتونید به موفقیت برسید . هرچی هم میخواید ال ای دی بزار
هروقت تونستید یک سکه ی طلا رو از یک الی دو متری در هوا بگیرید ، موفق میشید
فرض کن که بنده هم اصلا هیچ مداری نساختم
- بله درست میفرمائید ، با وجود امثال شما ، از این به بعد ، بنده خیرم به کسی نمیرسه . کل تایپیکها مال شما . مبارکتون باشه

لا اله الا هو

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ عزیز یعنی جدی جدی فرانکوی شما آماده شده داداش من چرا نمیزاری این مدارت رو به خودت قسم خیلی خیلی به یه مدار کار آمد نیاز دارم و داریم همونطور که مجتبی جان هم عرض کردن خیلی ها دعاگوی حمید جان هستن و من هم عرض میکنم خیلی خا هم دعاگوی همین مجتبی هستن که ردیاب خودشون رو در انجمن گذاشتن حالا دور از همه این مسائل که شاید بنده باعثش شدم خوب اونقدر وجود دارم که اعلام کنم دارم منت شما رو میکشم که مدارت رو بزاری تا بتونم یه مدار کار آمد داشته باشم اگه دوست داری این لطف رو انجام بده وگرنه من معذرت خواهی کردم قبلا و بازهم معذرتخواهی میکنم اما دیگه بینی و بین الهی دیگه شما دو دوست دیگه بحث رو کش ندید

خدايا مددی کن

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
- اتفاقا این شما هستید که هرچه در خود جستجو می کنید و می یابید به دیگران نسبت می دهید
شما اول یاد بگیرید که به دیگران "تهمت " نزنید و دروغ نگید که گناه کبیره است . بعد آیه و حدیث بیارید
- چیزی رو که قبلا گفتم ، چرا درست نیست ، بیام بگم من گفتم ؟
شاید برای شما گنگ بوده و گرنه واضح تر و کاملتر هم گفتم و در کنارش نکات مفید دیگری هم هست . حالا اگر رمز آلود هست دلیل داره
خوب شما که حرفهای بقول خودتون "رمزآلود " رو نمیگیرید ، مطمئن باشید که حالا حالاها نمیتونید به موفقیت برسید . هرچی هم میخواید ال ای دی بزار
هروقت تونستید یک سکه ی طلا رو از یک الی دو متری در هوا بگیرید ، موفق میشید
فرض کن که بنده هم اصلا هیچ مداری نساختم
- بله درست میفرمائید ، با وجود امثال شما ، از این به بعد ، بنده خیرم به کسی نمیرسه . کل تایپیکها مال شما . مبارکتون باشه

جناب سنه دژ استاد ارجمند من از شما بخاطر مطالبی که گفتم عذر خواهی میکنم . بنده را عفو فرمایید . خدایی ناکرده نمیخوام باعث شوم دوستان متضرر شوند . اگه به معذرت خواهی و اظهار ندامت و دست بوسی من هست من اینکار را میکنم .
شما اگر مداری دارید که به صلاح دوستان است و از آن مطمعن هستین اینجا قرار دهید .
من از شما و سخنانی که گفتم عذر خواهی میکنم . حلال بفرمایید @};-

Nikola Tesla

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
سنه دژ عزیز یعنی جدی جدی فرانکوی شما آماده شده داداش من چرا نمیزاری این مدارت رو به خودت قسم خیلی خیلی به یه مدار کار آمد نیاز دارم و داریم همونطور که مجتبی جان هم عرض کردن خیلی ها دعاگوی حمید جان هستن و من هم عرض میکنم خیلی خا هم دعاگوی همین مجتبی هستن که ردیاب خودشون رو در انجمن گذاشتن حالا دور از همه این مسائل که شاید بنده باعثش شدم خوب اونقدر وجود دارم که اعلام کنم دارم منت شما رو میکشم که مدارت رو بزاری تا بتونم یه مدار کار آمد داشته باشم اگه دوست داری این لطف رو انجام بده وگرنه من معذرت خواهی کردم قبلا و بازهم معذرتخواهی میکنم اما دیگه بینی و بین الهی دیگه شما دو دوست دیگه بحث رو کش ندید

از شما هم معذرت میخوام که باعث شدم عذرخواهی انجام دهید @};-
کلا از دوستان عذر خواهی میکنم . همگی عفو فرمایید .
@};-

Nikola Tesla

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:24am
استاد
استاد
آواتار کاربر

غضنفر جان ، امیدوارم که از بنده نرنجیده باشید ، شما فقط گوشه ای از این جدل بودید . اما بنده میدونستم که چندین نفر پشت قضیه آماده هستن و بار اولشون هم نبود در این تایپیک . شما فقط جرقه رو زدید

بله مدار بنده خیلی وقته که آماده است و نزدیک به PDK میزند . در ابتدای ساختشم ، آقا عرفان در خصوصی در جریان بودن
یکی از عکساشم آماده کردم که برای اینکه "روسیاه" معرفی نشم ، براتون میزارم ، البته اگر وضعیت بدتر نشه
برام هم مهم نیست که کسی باور بکنه یا نکنه
بنده اگر کلا قصدم کمک نکردن یا خدای ناکرده ، گمراه کردن دوستان بود ، میتونستم مثل بقیه بیام تو سایت و سرمو بندازم پائین و هیچی نگمنه اینکه هزاران پست در خصوصی و عمومی بزارم و چشمای خودمو پای نت کور بکنم
اگر تاکنون در پستهای بنده ( در هر کجای سایت ) کسی پست گمراه کننده ای از بنده دیده ، بیاد عنوان بکنه
- شما هم که بازم با تکرار حرفتون ، دارین بنده رو به منت خوری متهم میکنید !
بنده اگر منت خور بودم ، همیشه از کلمه ی " بنده " استفاده نمی کردم در همه ی پستهام
حالا هم دیگه هیچ تمایلی به ارائه ی چیزی ندارم و امشب واقعا خودمو سرزنش کردم که چرا این همه سال وقت را صرف چنین فضایی کردم #:-s
تمایلی هم به کش دادن بحث ندارم . فقط به کسی توهین نکنید و به کار خودتون برسید
امیدوارم که موفق باشید

لا اله الا هو

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بازم که بد برداشت کردین سنه جان عزیز باشه به قول محسن لرستانی بازم معرفت داشت بهونه نیورد ......

نیازی به گذاشتن عکس مدارتون نیست از این عکسها خیلی داریم اما دریغ از خودشون
خدا نگهدار همتون

خدايا مددی کن

پنج شنبه 4 بهمن1396 - 1:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure