انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 3:05pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
جناب غضنفر ، بنده خدای ناکرده ، قصدم به رخ کشیدن و منت گذاشتن سر کسی نیست . با کسی هم دعوا ندارم
این پست هم برای جواب دادن به ، پستهای اخیر ایشان بود که میدونم با پستهای اخیرش ، همه رو دق مرگ کرده بود ~X(
بنده چند وقت پیش ، بخاطر اعتراض افرادی مثل همین الان شما ، از تایپیک کشیدم کنار و دوستان رو بحال خودشون رها کردم و نتیجه هم همین وضعیت خواب آلود تایپیک شد . کسی نتونست گلی به سر مدار بزنه هیچ ، اکثرا نتیجه هم نگرفتند ، چه برسه به اینکه بهترش کنند ( بنده حساب فرانکو را از PD و PDK ، جدا کرده بودم و میخواستم کمک بکنم )
الان بعد از چند ماه ، خواستم بحث رو دوباره راه بندازم و مواردی رو بیان کنم اما دیگه مطمئن شدم که هیچ فرقی نسبت به گذشته نیست و اگر ادامه بدم ، بجای تشکر ، به بیش از اینها متهم میشم
شما هم اگر با چشمان باز ، به همین پست بنده نگاه می فرمودید ، حداقل 4 یا 5 مورد ، کمک حیاتی توش بود . اونوقت بشکل " به رخ کشیدن " و " من درآوردی ذهنی " و "دعوا " به قضیه نگاه نمی کردید
همین 5 مورد را ، اگر صدها صفحه از تایپیک رو بگردید ، توش نیست و گفته نشده
این رسمش نیست
بهتره شما رو با فرمایشات جناب ada تنها بگذارم . ایشان برای شما بهتر هستند . از ایشان هم تقاضا دارم که با همان روال خودشون ، دوستان را راهنمایی بفرمایند و اگر از حرفهای بنده رنجیدن عفو بفرمایند @};-

لا اله الا هو

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه جان منظورم این نبود منظور من اصلا شما نبودی شما هم بد گرفتی

خدايا مددی کن

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 3:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

متاسفانه ، منظور شما دو طرف دعوا بود و بنده هم شاملش میشم /:)
اصلا اگر علاقمندان نتونن از لابلای این بحثها ، چیزی بدست بیارن ، بنظر بنده بهتره که کار روی چنین مدارات مبهمی را بزارن کنار و با سایر مدارات شسته رفته ، نیاز خود را برآورده کنند ( مانند پالسی ها ) ما هم بهتره که ادامه ندیم
بنده هم اصلا از بحث و جدل و موضوعاتی که باعث رنجش کسی بشه ، خوشم نمیاد و با احوالاتم جور نیست . بعید نیست که لابلای همین گفته ها ، یه چیزی هم بهمون نگن
بنده در این گونه فضاها ، حرفی برای گفتن ندارم . معلوم نیست اینجا داریم بحث میکنیم یا دعوا ؟ با این روال به جایی نخواهیم رسید
بهتره یه مدت دیگه ، تایپیک در خواب باشه تا دفینه ها هم بتونن آسوده بخوابن :D
بنده حدس میزنم که یک استاد گرانقدر ، در حال مطالعه و تغیر مدار هستند . امیدوارم که نتیجه بگیرند :YMPRAY: شاید بعد از اون ، وضعیت فرق کرد

لا اله الا هو

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همه بفکر دزدیدن و کپی کاری هستند . دریغ از یک ایده خوب .
دوستان لطفا کمک ها بی منت باشه .
موفق باشید .

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 3:58pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

چشم ، دیگه منت نمیزاریم .
هرچند که بنده بنظر خودم داشتم کمک میکردم :-o

لا اله الا هو

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
جناب غضنفر ، بنده خدای ناکرده ، قصدم به رخ کشیدن و منت گذاشتن سر کسی نیست . با کسی هم دعوا ندارم
این پست هم برای جواب دادن به ، پستهای اخیر ایشان بود که میدونم با پستهای اخیرش ، همه رو دق مرگ کرده بود ~X(
بنده چند وقت پیش ، بخاطر اعتراض افرادی مثل همین الان شما ، از تایپیک کشیدم کنار و دوستان رو بحال خودشون رها کردم و نتیجه هم همین وضعیت خواب آلود تایپیک شد . کسی نتونست گلی به سر مدار بزنه هیچ ، اکثرا نتیجه هم نگرفتند ، چه برسه به اینکه بهترش کنند ( بنده حساب فرانکو را از PD و PDK ، جدا کرده بودم و میخواستم کمک بکنم )
الان بعد از چند ماه ، خواستم بحث رو دوباره راه بندازم و مواردی رو بیان کنم اما دیگه مطمئن شدم که هیچ فرقی نسبت به گذشته نیست و اگر ادامه بدم ، بجای تشکر ، به بیش از اینها متهم میشم
شما هم اگر با چشمان باز ، به همین پست بنده نگاه می فرمودید ، حداقل 4 یا 5 مورد ، کمک حیاتی توش بود . اونوقت بشکل " به رخ کشیدن " و " من درآوردی ذهنی " و "دعوا " به قضیه نگاه نمی کردید
این رسمش نیست
بهتره شما رو با فرمایشات جناب ada تنها بگذارم . ایشان برای شما بهتر هستند . از ایشان هم تقاضا دارم که با همان روال خودشون ، دوستان را راهنمایی بفرمایند و اگر از حرفهای بنده رنجیدن عفو بفرمایند @};-

داداش من شما چرا اینقدر منت میذاری ؟
اگه اطلاعاتی داری کمک میکنه به بچه ها بفرما
وگرنه اینقدر با اعصاب بقیه بازی نکن .
فکر کردی حالا نیمچه اطلاعاتی که داری باید بچه ها بیان نوکریتو بکنن و منتتو بکشن که اطلاعات بدی.
برو داداش روزیتو خدا جای دیگه حواله کنه
اینجا بچه ها بیل و کلنگ خالی بار درمیارن اینا آدمایی نیستن منت قبول کنن .
گور بابای هر کسی اطلاعات و دانششو با منت و ... در دسترس قرار بده .
حالا هر کسی میخواد ناراحت بشه .
همه دیگه تا یه حدی صبر و حوصله دارن .
سیستم داری واسه خودت داری اگه نمیخوایی به کسی کمک کنی اینهمه منم منم نکن که آخرش با کله میخوری زمین.
اومدی اطلاعات بدی یا اومدی حرف و حدیث بزنی و آخرش قهر کنی؟.
برو داداش .
خودم و چند نفر همین فرانکو رو روش کار اساسی میکنیم . باور کنید نتیجه هر چند جزیی باشه در اختیار همه تون میگذارم.
حالا خوبه مدار مال یکی دیگه است وگرنه دیگه اینجا عاشورا میشد .
درود بر مردان بی ادعا
درود بر مردان بی ادعا

Nikola Tesla

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 4:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چند وقته که این آی دی ada داره با اعصاب مردم بازی میکنه تو گروه های تلگرامی هم هر شب وارد گروها میشه یکم با اعصاب مردم بازی میکنه بعد لفت میده ،دوست عزیز میخوای چی رو ثابت کنی؟خب اگه به قول خودت رازو رمز فرانکو رو فهمیدی که لزومی نداره بیای جار بزنی برو طلا در بیار حالشو ببر،خسته نشدی اینقد هر جا رفتی شخصیت خودتو خورد کردی و هم اعصاب مارو
پارسال همین موقع که این تاپیک خیلی شلوغ بود ،جناب سنه دژ دقیقا با همین رفتار های ada اعصاب ملت رو بهم ریخته بود یکبار میومد pdk را به رخ میکشید و مدعی بود که راز و رمز این مدل مدارها رو بلدم اما دریغ از کمک، یکبارم میگفت فرانکو به درد نمیخوره فقط pdk خودم خوبه هیچ کس منکر توانایی و دانش شما نیست اما دوست من اگه واقعا میخوای کمک کنی و نکات مهمی رو هم که قطعا بلدی بفرمایید بگید به هر حال اگه دوستان قصدتتون تبلیغ و فروش دستگاه خودتونه که به نظرم اینجا نمیتونید مشتری پیدا کنید چون اکثر کاربرای اینجا خودشون سازنده هستن و بهتره تشریف ببرید تلگرام.
به عقیده من از ابتدای ای تاپیک تا به الان هم مهندس حمید بیشترین کمک رو کردن و قطعا هم سواد ایشان و مناعت طبعشون از همه ما بیشتره.

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ada نوشته است:
جناب سنه دژ اولا ده سال دیگه هم بگردی نخواهی فهمید این مدار ساده کارش چیه . دوما رفتار دفینه خصوصا طلا رو اگه تو عمق باشه که نه نقطه زن vlf یاpiنزنه عمرا بدونی چیه . سوما اگه فقط انتن و سلف باشه اون راحته .اصل ماجرا تو اپراتوریه

دوست عزیز در گروه تلگرامی هم جوابتون رو دادم و همونجا هم حذفتون کردم . بهتره که اینجا رو هم بهم نریزی .
این مدعیان در طلبش بی خبرانند
کان را که خبری شد خبری باز نیامد

Nikola Tesla

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 4:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

Mojtaba195 نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
این رسمش نیست

فکر کردی حالا نیمچه اطلاعاتی که داری باید بچه ها بیان نوکریتو بکنن و منتتو بکشن که اطلاعات بدی.
سیستم داری واسه خودت داری اگه نمیخوایی به کسی کمک کنی اینهمه منم منم نکن که آخرش با کله میخوری زمین.
برو داداش .
خودم و چند نفر همین فرانکو رو روش کار اساسی میکنیم . باور کنید نتیجه هر چند جزیی باشه در اختیار همه تون میگذارم.
درود بر مردان بی ادعا
درود بر مردان بی ادعا

خوشبختانه بنده دهنم کثیف نیست که هر فوشی ازش بیرون بیاد و میسپارمتون دست خدا
اگر به نوشته های بنده دقت کنید ، منت نگذاشتم و برعکس ، میان حرفام نکاتی هست که امثال شما باید سالها بدون تا بهش برسن
همچنین در عمومی و هم اکنون در خصوصی دارم به بچه ها در ساخت PD کمک میکنم ( البته تا هر حدی که دوست داشته باشم )
بنده هم روی فرانکو کار کردم و به نتیجه رسیدم و میخواستم در مورد این یکی ، کمک بکنم . اما هنوز بحث شروع نشده ، با شما و امثال شما روبرو میشیم
همین فرانکو رو اگر شما بزارید که بچه ها درست بسازند ، دیگه احتیاجی به اون ال رودهای بی ارزش نبود که مثلا دارید بی منت در اختیار دوستان میزارید .
همه دیگه بهشون ثابت شده ، که از 100 نفر اپراتور ، یکی در آنتن مهارت داره و از 1000 تا قیچی ، 999 تاش منجر به حفاری بیمورد میشه .هدر رفتن پول کارگری و وقت و عمر گرانبها و خطرات کار ، بجای خود
به هر حال قضاوت رو میسپارم به دوستان . نظر جمع محترم تر هست
در مورد پی دی هم تا حالا سر کسی منت نزاشتم و نخواهم گذاشت . فقط سوال پرسیدن و جواب دادم . و همین جوابها خودش بهترین کمک بوده
بعد از 50 صفحه در تایپیک PD با وجود استادانی مثل شما ، هنوز کسی نمیدونست که چجوری مد اکتیو رو تنظیم کنه . با اینکه بارها پرسیده بودن . اونوقت بنده ، بقول شما منت گذاشتم و یاد دادم
اگر قصدم کمک نبود ، مثل شما چیزی نمی گفتم . صدها نکته ی اینجوری رو کمک کردم و از کمک خود نیز خوشحال هستم
ضمنا خود شما هم شامل این کمکها میشید ، چه در عمومی و چه در خصوصی . این رسم تشکر نیست
بفرما بنده دیگه بقول شما منت نمیزارم و بقول خودم کمک نمیکنم ، تایپیک رو میسپارم به شما که به بچه ها کمک کنید

لا اله الا هو

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
Mojtaba195 نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
این رسمش نیست

برو داداش .
درود بر مردان بی ادعا
درود بر مردان بی ادعا

خوشبختانه بنده دهنم کثیف نیست که هر فوشی ازش بیرون بیاد و میسپارمتون دست خدا
اگر به نوشته های بنده دقت کنید ، منت نگذاشتم و برعکس ، میان حرفام نکاتی هست که امثال شما باید سالها بدون تا بهش برسن
همچنین در عمومی و هم اکنون در خصوصی دارم به بچه ها در ساخت PD کمک میکنم ( البته تا هر حدی که دوست داشته باشم )
بنده هم روی فرانکو کار کردم و به نتیجه رسیدم و میخواستم در مورد این یکی ، کمک بکنم . اما هنوز بحث شروع نشده ، با شما و امثال شما روبرو میشیم
همین فرانکو رو اگر شما بزارید که بچه ها درست بسازند ، دیگه احتیاجی به اون ال رودهای بی ارزش نبود که مثلا دارید بی منت در اختیار دوستان میزارید .
همه دیگه بهشون ثابت شده ، که از 100 نفر اپراتور ، یکی در آنتن مهارت داره و از 1000 تا قیچی ، 999 تاش منجر به حفاری بیمورد میشه .هدر رفتن پول کارگری و وقت و عمر گرانبها و خطرات کار ، بجای خود
به هر حال قضاوت رو میسپارم به دوستان . نظر جمع محترم تر هست
در مورد پی دی هم تا حالا سر کسی منت نزاشتم و نخواهم گذاشت . فقط سوال پرسیدن و جواب دادم . و همین جوابها خودش بهترین کمک بوده
بعد از 50 صفحه در تایپیک PD با وجود استادانی مثل شما ، هنوز کسی نمیدونست که چجوری مد اکتیو رو تنظیم کنه . با اینکه بارها پرسیده بودن . اونوقت بنده ، بقول شما منت گذاشتم و یاد دادم
اگر قصدم کمک نبود ، مثل شما چیزی نمی گفتم . صدها نکته ی اینجوری رو کمک کردم و از کمک خود نیز خوشحال هستم
ضمنا خود شما هم شامل این کمکها میشید ، چه در عمومی و چه در خصوصی . این رسم تشکر نیست
بفرما بنده دیگه بقول شما منت نمیزارم و بقول خودم کمک نمیکنم ، تایپیک رو میسپارم به شما که به بچه ها کمک کنید

عجیبه .
دهن بنده هم کثیف نیست ولی گاها لازمه .
در ضمن بنده به شما فحشی نداده ام .
از قدیم گفتن حرفو بنداز زمین صاحبش برداره.
شما اگر کمک کننده بودید در طول این یکی دوسال که این تایپبک هست و شما حضور دارین کمکی میکردین .
بنده هم چند سوال پرسیدم که الحمدالله نفهمیدم اصلا پاسخ چیزی دادین و از علم سرشارتون که من تا بحال استفاده ای نکرده ام که بنده شما شوم .
به فکر و تجربه و اعتبار چند تن از اساتید ان شا الله مداری اینجا خواهم گذاشت تا دوستان لذت ببرند.
به هر حال من داشته ها و دانشم را بی منت در اختیار دوستان گذاشته ام ولی شما با اینهمه سابقه ای که در سایت دارید چکار کرده اید ؟ چه چیزی اراده کرده اید که برای اعضا مفید باشد؟

Nikola Tesla

چهارشنبه 4 بهمن1396 - 5:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zibanaseri و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure