انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:16am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 , 337 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام

@};- @};- با سلام خدمت استاد بزرگوار جناب مهندس حمید که با دریایی از علم الکترونیک و فلزیابی به جرات میتوان گفت بهترین دانشمند در این زمینه و صاحب نظر و طراح که با کمترین ادعا تمامی علم خود را که سالها زحمت و تلاش شبانه روزی پشت این کار بوده در خدمت شاگردانی چون ما قرار می دهد....ممنون استاد
جناب مهندس حمید بنده مقداری اوقات فراغت پیدا کردم و به نظر شما کدام مدار سه چراغ یا ده چراغ برای ساخت بهتره و نتیجه قابل قبولتری داره؟؟؟؟ ممنون از شما استاد گرامی

دوشنبه 27 آذر1396 - 3:19pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. شرمنده میکنین. @};-
از نظر من هر دو مداری که در پست اول تاپیک قرار گرفته خوب هستن. دقت کنین بخش اصلی مدار که سنس رو انجام میده یکسان هست. سلیقه من حالت 10 چراغه هست که هم جدیدتره و هم سنس رو بهتر مشخص میکنه.

دوشنبه 27 آذر1396 - 4:16pm

@};- @};-

دوشنبه 27 آذر1396 - 4:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

راز فرانکو چیست؟
ایا فرانکو میدان یاب هست ؟
ایا فرانکو یون یاب هست؟
ایا فرانکو امواج رادیویی میگیرد؟
ایا فرانکو فرکانسی هست؟
ایا فرانکو سرکاری هست؟

شنبه 2 دی1396 - 4:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در مصاحبه ای که بنده با خود فرانکو داشتم ایشون اعتراف کردند که راز فرانکو فقط جناب ada هستند.
دوست عزیز اگه میخوای مطلبی نکته ای در مورد فرانکو اعلام کنی بسم الله و اگر نه لطفا مردم رو سر کار نگذار.

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

شنبه 2 دی1396 - 5:31am
استاد
استاد

درود
فرانکو فرکانسه میدان هدف را میزنه این میدان توسط امواج مصنوعی ساخته بشر تحریک میشه و انعکاس اون را فرانکو میزنه

شنبه 2 دی1396 - 7:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

baran94 نوشته است:
در مصاحبه ای که بنده با خود فرانکو داشتم ایشون اعتراف کردند که راز فرانکو فقط جناب ada هستند.
دوست عزیز اگه میخوای مطلبی نکته ای در مورد فرانکو اعلام کنی بسم الله و اگر نه لطفا مردم رو سر کار نگذار.

[-X :-Q ~X(

خدايا مددی کن

شنبه 2 دی1396 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت همه دوستان و مهندس حمید .مهندس حمید عزیز با عرض پوزش میخواستم قبل ساخت این مدار یون یاب باهاتون مشورت کنم
مهندس این یون یاب عمل کردش در چه حد؟چند متری محدوده رو مشخص میکنه؟ ایا جواب مطلوبی میشه ازش گرفت؟ و چطور کار میکنه ببخشید بابت سوالم

چهارشنبه 13 دی1396 - 1:01pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
فکر میکنم در همین صفحات اخیر بنده و دوستان در حدی راجع به این طرح صحبت کردیم که خودتون بتونین تصمیم بگیرین. از نظر من این طرح بعنوان یک سیستم کارامد در امر کاوش مشکلاتی داره که سبب میشه خیلی قابل تکیه نباشه. شعاعزنی کم در حد 5 متر همونطور که بارها دوستان اشاره کردن ؛ عمقزنی نه چندان زیاد و احتمالا کمتر از حد شعاعزنی ؛ تفکیک نامشخص بر خلاف ادعای برخی دوستان و شاید مهمتر از همه کار نکردن دستگاه در برخی مناطق از جمله مشکلات جدی این طرح هست. از این گذشته برای تست دستگاه باید حتما فلزی مثل طلا رو به مدت چند ماه در خاک قرار داده باشین تا مطمئن بشین اصلا دستگاهتون درست کار میکنه یا خیر. البته اگر مکان مورد تست برای عملکرد این دستگاه مشکلی نداشته باشه! در مجموع نمیتونم ساختش رو به هر کسی توصیه کنم. چنین طرحهایی فقط برای برخی افراد میتونه کمک کننده باشه.

چهارشنبه 13 دی1396 - 3:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دورود بر مهندس حمید عزیز والا خوندم ولی به نتیجه نرسیدم دیگه مزاحم شما شدم مهندس حمید بازم ممنونم و شرمندتم که انقد مزاحمتون میشم :x :x :x :x :x

چهارشنبه 13 دی1396 - 4:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 , 337 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure