انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 7:27pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

هر طوری عشقتون میکشه فکر کنید

سه شنبه 21 آذر1396 - 3:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط یه چیز میگم شما هنوز نمیدونید فرانکو امواج رادیویی رو میگیره یا میدان یابه یا یونیابه یا چیزی دیگه

سه شنبه 21 آذر1396 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ada نوشته است:
فقط یه چیز میگم شما هنوز نمیدونید فرانکو امواج رادیویی رو میگیره یا میدان یابه یا یونیابه یا چیزی دیگه

اینجا محل تبادل اطلاعات هست.هر چی که فهمیدی اگر قصد اشتراک اطلاعات داری اینجا جای مناسبیه اگر قصد فخرفروشی و فروش دستگاهت رو داری اینجا جاش نیست.برو یه وبلاگ یا فروشگاه واسه خودت ایجاد کن.به هر رمز و راز و موضوع فوق تصوری رسیدی اگر قصد اشتراک داری ارزشمنده اگر نداری به قدر ذره ای یافته های شما برای غیر از شما ارزشی نداره.
افراد و اطلاعاتشون زمانی ارزشمند هستن که نفع عمومی داشته باشن،زمانی که به موضوعی خاص یا نکته ای ویزه رسیدی و قصد داری انحصاری بمونه با پستهای بچه گانه خودتو ضایع و انگشت نما نکن.به هر رمز و رازی رسیدی که صد البته خودت گمان میکنی که رسیدی پیش خودت نگه دار و با پیامهای هرز و بی مصرف حجم این تایپیک رو نگیر.

سه شنبه 21 آذر1396 - 6:48pm
مدیر کل
مدیر کل

ada نوشته است:
جناب کوروش منم عین تمام فروشنده ها . دستگاهمو ۲۰ میلیون میفروشم ولی با این تفاوت توضیح علمیشو میدم اگه خودت قبول نکردی من ۲۰ میلیونتو پس میدم . اگه طلا داشت سنس نکرد با سه چراغ من ۲۰ میلیون اضافه بر ۲۰ میلیونت پرداخت میکنم مردشی هستی بیا وسط

دوست عزیز خیلی ببخشید ولی اولا از نحوه نوشتار و ادبیات شما اینطور بر نمیاد که خیلی وجهه علمی داشته باشین که حالا بخواین توضیح علمی خارق العاده ای بیان کنین! افرادی که روحیه علمی دارن اینجور صحبت نمیکنن. در ثانی بقول دوستان اگر تا این حد به جواب خوبی رسیدین دیگه استفاده از دستگاه برای خودتون باید بمراتب بیش از این ارقام ارزش داشته باشه! ثالثا اگر واقعا بر این مطلب پافشاری میکنین کافیه برنامه ریزی کنین یک فیلم چند دقیقه ای واضح از عملکرد ادعایی دستگاه بگیرین هر کجا خواستین بذارین خودش بزرگترین تبلیغ هست! وگرنه این نوشته شما حتی تبلیغ خوبی برای خودتون هم نیست!

سه شنبه 21 آذر1396 - 10:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باشه مزاحم نمیشم به کارتون برسید انشاله موفق باشید .

چهارشنبه 21 آذر1396 - 3:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی اگه فهمیدید چی هستش فرانکو . تازه اول راهید

چهارشنبه 21 آذر1396 - 3:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب داداش من اگه کمی راهنمایی کنید ممنون شما میشیم قرار نیست که همه یه مدل نتیجه بگیرند که من خودم کلی با همین فرانکو ور رفتم اما به اونچه که میخواستم هنوز نرسیدم پس اگه قراره کمک کنید بی منت باشه ممنون

خدايا مددی کن

چهارشنبه 22 آذر1396 - 1:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بچه ها تو گروه حسین پشت سرم چیزهای میگن . بزار بگن . هادی حمید جواب کوبنده به من نداده . فقط مجتبی مدیر همین سایت منو میشناسه . اگه هم مدار رو بدم فقط به ایشون میدم . و بهش هم میگم زیر ۲۰ میلیون نده .

چهارشنبه 22 آذر1396 - 1:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
سلام به همه ببخشید من قصد جسارت ندارم اگه شما میفرمایید فرانکو عالیه شکی نیست ولی مطرح کن که سازنده اش فرانکو اطلاعات ساختش راعمومی کرد ولی شما نه سازنده اییی نه مخترع ش عمومی نمیکنی پس قصد و نیت شیطانی درذهن دارید مفت اطلاعات نمیدی پس این کلک ها برای دوستان بی اثره اگر قرض ونیت بدی نیست بفرمایید دوستان وهموطننانمون بدونن تا ازشر فروشنده گان وکاسبان سودجو درامان بمانند استادان گرامی قصدبی وخدای ناکرده جسارتی نکردم یاعلی

چهارشنبه 22 آذر1396 - 5:26pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
ada نوشته است:
راستی اگه فهمیدید چی هستش فرانکو . تازه اول راهید

سلام باعرض معذرت دانشمندان بزرگ دنیا هیچ اطلاعاتی راناتمام وناگفته نزدن پس شما عالیجناب دوست من هموطن مسلمان و.... باهمکاری وهم فکری به همخونی خود کمک کنید اگه میفرمایید که اطلاعات شما مفیده اگر درحد حرف هست بازهم تشکر

چهارشنبه 22 آذر1396 - 5:33pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Valed و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure