انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 6:36pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 328 , 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

شکارچی عزیز ؛ تنها دو فایلی که در پست اول تاپیک قرار گرفته مورد تایید هست. نسخه ای که میفرمایین احتمالا مربوط به طرح اولیه بوده که یک ایسی 358 هم برای نمایش ولتاژ باطری داشت. در این صورت اون پتانسیومتر 10 کیلو مربوط به تنظیم آستانه روشن شدن چراغ برای نمایش ضعیف بودن باطری هست که مثلا برای 5 سلول لیتیومی باید جوری تنظیم کنین که روی ولتاژ حدود 16 ولت چراغ روشن بشه. در هر صورت بارها عرض کردم بهتره اون مدار رو نسازین چون بخش مربوط به نمایش ولتاژ باطری ضرورتی نداره و ممکنه مشکلات فنی در کارکرد بخش اصلی ایجاد کنه!
در مدار فعلی شما ممکنه خود ال ای دی اول یا یکی از ایسیهای 358 اسیب دیده باشه. خواهشا بیشتر دقت کنین! هر از گاهی کسی میگه در فلان مدار فلان جا به فلان جا اتصالی کرد و فلان اتفاق افتاد و بعد هم درخواست کمک میکنن! اولا شما بعنوان یک کاوشگر باید بیشتر حواستون جمع باشه که روی مدار چنین اتفاقاتی رخ نده. در ثانی ما نمیتونیم پیش بینی کنیم دقیقا با چه اشتباه یا اتفاقی کجای مدار آسیب میبینه! خیلی اوقات حدس زدن مشکل هست و مجبور هستین بسیاری از قطعات رو عوض کنین یا حتی مدار رو از اول بسازین.

سه شنبه 30 آبان1396 - 3:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از راهنمایی تون مهندس
بحث اتصال مدارهم بعدازاتفاقی که برام افتاد توسط مامورین محترم بازرسی حومه الموت قزوین بخش رجایی دشت زحمت کشیدن
چون از باطری ۴نیم امپر استفاده میکنم واگردقت کرده باشید مثل مدارشمادیود یکسوساز برای جلوگیری از اتصال ناخواسته درنظر گرفته نشده که بعداین اتفاق خودم به اینصورت که مابین سیم اتصال بین مدار وباطری گذاشتم
این قسمت داستان هم برای دوستلن قزوینی جهت اطلاع انشاله که هیچوقت بامامور روبرو نشن
خوشبختانه ما با پرداخت جریمه نقدی بسیارمنصفانه ازاد شدیم
فقط مدار به ملکوت اعلی پیوست
اما بعتر دوستان ریسک نکنند .ارزوی موفقیت برای همه دوستان

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

چهارشنبه 1 آذر1396 - 7:44am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

از قرار معلوم فرانکی هم به تاریخ پیوست

دوشنبه 19 آذر1396 - 2:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

گروه تلگرامی رو کسی خبر نداره چرا حذف شد؟؟

دوشنبه 19 آذر1396 - 2:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamid f نوشته است:
از قرار معلوم فرانکی هم به تاریخ پیوست

اونچه برای یک آشکارسازی موفق با فرانکو لازمه تو صفحات این تایپیک موجوده.اما برای ارتقاء و نزدیک شدن به بهترین نتایج،نیاز به خلاقیت و درک چگونگی عملکرد فرانکو و نیز درک ماهیت پدیده ای داره که فلز مدفون از خودش ایجاد میکنه،که اونم با هرچه بیشتر کار کردن با فرانکو در محلهای با ارزش بدست میاد.اینکه دیگه پستی گذاشته نمیشه دلیل ناکارامدی فرانکو نیست.علت در خوده بچه ها و روش کاریشون هست که درنهایت باعث ناامیدی و بی اشتیاقی در خودشون میشه.این تایپیک تا همین صفحات که پیش رفته بنظر من برای همین سطح از مدار فرانکو که در دست ماست کافی و قابل قبوله.
من اطمینان میدم به همگی،اگر اونچه توسط حمید عزیز و من گفته شده،در ساخت و تست و اپراتوری رعایت کنن فرانکو رضایتشون رو جلب میکنه.

سه شنبه 21 آذر1396 - 3:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

تنها کسی که تونست به راز فرانک پی ببره . من بودم .‌ ۱۰۰ سال دیگه دنبالش بگردید باز نخواهید فهمید . خدا نگه دار

سه شنبه 21 آذر1396 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ada نوشته است:
تنها کسی که تونست به راز فرانک پی ببره . من بودم .‌ ۱۰۰ سال دیگه دنبالش بگردید باز نخواهید فهمید . خدا نگه دار

خب چرا قبل توضیحت خداحافظی میکنی؟

سه شنبه 21 آذر1396 - 11:42am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ada نوشته است:

الان شما با این طرز گفتار خالی شدی :-? خنک شدی :-? خیالت راحت شد @-) پزتم به همه دادی که فقط شما میدونی :ymapplause:
ولی بدون دوست گرامی این طرز گفتار و رفتار اصلا در شأن و شخصیت یه انسان سالم و درست نیست [-X
تلاش کنید بخشایش داشته باشید تا پروردگار هم برای شما بخشایش بخواهد دوست گرامی :-BD

سه شنبه 21 آذر1396 - 1:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب کوروش منم عین تمام فروشنده ها . دستگاهمو ۲۰ میلیون میفروشم ولی با این تفاوت توضیح علمیشو میدم اگه خودت قبول نکردی من ۲۰ میلیونتو پس میدم . اگه طلا داشت سنس نکرد با سه چراغ من ۲۰ میلیون اضافه بر ۲۰ میلیونت پرداخت میکنم مردشی هستی بیا وسط

سه شنبه 21 آذر1396 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ada نوشته است:
جناب کوروش منم عین تمام فروشنده ها . دستگاهمو ۲۰ میلیون میفروشم ولی با این تفاوت توضیح علمیشو میدم اگه خودت قبول نکردی من ۲۰ میلیونتو پس میدم . اگه طلا داشت سنس نکرد با سه چراغ من ۲۰ میلیون اضافه بر ۲۰ میلیونت پرداخت میکنم مردشی هستی بیا وسط

سلام دوستان
من قصد جسارت و توهین ندارم .
شمااگه دستگاهتون این قابلیت داشت که تا الان خودتون موفق شده بودین دیگه و دنبال فروش دستگاهتون نبودین.

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

سه شنبه 21 آذر1396 - 2:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 328 , 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: massoud82 و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure