انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:56pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 320 , 321 , 322 , 323 , 324 , 325 , 326 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم فایلها دوست عزیز

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 9 مهر1396 - 5:30pm
مدیر کل
مدیر کل

با تشکر از پیام عزیز. @};-
آقا پیام این فایل رو هم برای من فرستاده بودن که فکر میکنم نسخه آخر 10 ال ای دی باشه:
پیوست:
franco payam20.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 9 مهر1396 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
با تشکر از پیام عزیز. @};-
آقا پیام این فایل رو هم برای من فرستاده بودن که فکر میکنم نسخه آخر 10 ال ای دی باشه:
پیوست:
franco payam20.rar

سلام خدمت مهندس حمید گرامی ،مهندس جان منظور شما از دو تیکه سیم برای تنظیم ولتاژ به چه شکلی هست ما سه تا خازن یک پیک دارین این دو تکه سیمی که شما میگید تو کدوم و جای کدوم یک از این سه تا خازن یک پیک قرار میگیره و مهمتر این دو تکه سیم چه نوع سیمی باشه چطور باید ایندو تکه سیمو قرار داد ایا باید سر سیمها لخت باشه یا اینکه به هم متصل بشن یا اینکه اصلا اتصالی به هم نداشته باشن ،ممنون میشم توضیح دقیقتری بدید، با سپاس

دوشنبه 9 مهر1396 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جان اگه طرز قرار گرفتن سیمهارو کنار هم ترسیم کنید ممنون میشم

دوشنبه 9 مهر1396 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Farshadh54 نوشته است:
مهندس جان اگه طرز قرار گرفتن سیمهارو کنار هم ترسیم کنید ممنون میشم

عذر میخوام که من جواب میدم.برای استفاده از دو تکه سیم بجای خازنهای 2و3و4 به نکاتی که در صفحات111 و 296 و 313 بیان شده دقت بفرمایید.

دوشنبه 10 مهر1396 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
تشكر از پيام عزيز شهريار جان ومهندس حميد فايلهاكه مهندس وجناب شهريار فرستادن بدونه مشكل تونستم باز كنم

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

سه شنبه 11 مهر1396 - 3:42pm

با سلام خدمت بزرگواران
من یه جایی رو که به صورت یه قبر بود با فرانکو ، چراخ اولش روشن میشد ،رو به شمال و پشت به جنوب بودم فرانکو رو به صورت نیم دایره می چرخوندم تو یه قسمتی حد.د 20 سانتی متر بوق میزد به فرانکو رو به طرف جلو و عقب بردم در همون محل باز چراغ اول و بوق میزد جالب اینجا بود که وقتی انتن رو تا اخر بستم و حساسیت رو کمی کم کردم باز هم چراغ اول و بوق داشتم ولی با فلزجو با لوپ 60 هیچ بوقی نداشتم . با فلزجو حدود 1.5 متر دو رو بر هدف رو زدم هیچ بوقی نداشت .
لطفا دوستان نظرشونو در این مورد بفر مائید تا در اپراتوری های بعدی استفاده کنم .(منطقه به صورت کوهستانی و باشیب زیاد حدود 50 درجه بود)
ممنونم

قبل از اینکه نا امید بشی یک بار دیگه امتحان کن .

سه شنبه 11 مهر1396 - 7:59pm

آخرش نفهمیدیم موقع دست زدن به آنتن چراغی که تو آستانه هست باید خاموش بشه یا روشن؟

مادامی که از شخصی یاد میشود او و افکارش زنده اند ...
برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با ان زندگی کرد ...

سه شنبه 11 مهر1396 - 10:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در محیط خانه اگه وسایل الکتریکی روشن باشد امواج این وسایل توسط بدن جذب میشه و موقع دست زدن به آنتن یک چراغ روشن میشه
اگه در خانه وسایل برقی روشن نباشه موقع دست زدن به آنتن یک چراغ اگه روشن باشه چراغ خاموش میشه
چون در طبیعت هم وسایل برقی نیست موقع دست زدن یک چراغ اگه روشن باشه خاموش میشه

سه شنبه 11 مهر1396 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orkobon نوشته است:
با سلام خدمت بزرگواران
من یه جایی رو که به صورت یه قبر بود با فرانکو ، چراخ اولش روشن میشد ،رو به شمال و پشت به جنوب بودم فرانکو رو به صورت نیم دایره می چرخوندم تو یه قسمتی حد.د 20 سانتی متر بوق میزد به فرانکو رو به طرف جلو و عقب بردم در همون محل باز چراغ اول و بوق میزد جالب اینجا بود که وقتی انتن رو تا اخر بستم و حساسیت رو کمی کم کردم باز هم چراغ اول و بوق داشتم ولی با فلزجو با لوپ 60 هیچ بوقی نداشتم . با فلزجو حدود 1.5 متر دو رو بر هدف رو زدم هیچ بوقی نداشت .
لطفا دوستان نظرشونو در این مورد بفر مائید تا در اپراتوری های بعدی استفاده کنم .(منطقه به صورت کوهستانی و باشیب زیاد حدود 50 درجه بود)
ممنونم

اگه مطمعنی قبر هستش حتما کار کن تا هم مشخص بشه چ چیزی رو سنس کردی وهم خودش میتونه ی تجربه باشه..یادتون باشه هیچ دسگاهی شسته رفته هممه چیزو تحویل ادم نمیده باید تلاش کنی تا نقاط ضعف وقوت دسگات روشناسایی کنی ...ازمون وخطاهم یکی از ملزومات این مسیره

چهارشنبه 11 مهر1396 - 1:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 320 , 321 , 322 , 323 , 324 , 325 , 326 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Hzamido و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure