انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:19pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا محسن داداش گلم.من از اول هم گفتم دارم روی ورزن 3 کا میکنم شما باید دقت بکنی من که اسم ورزن دو رو نگرفتم که شما میگی فرانک گفته فلان....البته ما به بودن دوستان وهمکاریهاشون افتخار میکنیم این اشتباهه که در مورد هم بد قضاوت نکیم شما هم تلاشتون رو میکنی منظور من زیر سوال بردن کار شما نبود که برادر.الان بشخصه از 100 نفری که اینجا میان 95 نفرش به پروتوس اشنایی دارن :D همین که شما حمت کردی فیبرو زدی حالا میخواد کار بکنه یا نکنه جای قدر دانی داره.قرارمون هم این بود که نتیجه ساخت مقایسه بشه من بد رو قبول کردم شما هم خوبرو :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا من به دعواهای زنانه عادت ندارم، شما بی مقدمه می گید من قیافه حق به جانب گرفتم، نمی دونم اصلا این حرف چه ربطه به کار ما داشت و نمی خوام در موردش فکرم کنم. من طرح واسه همه بچه ها گذاشتم نه شخص خاصی.شما ورژن 3 رو بساز، انشاالله اگه ازش نتیجه گرفتی واسه ماهم بذار تا بسازیم.

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
بهرام نوشته است:
Ancient نوشته است:
lrl نوشته است:
سلام
دوستانی که سفارش قطعه دادن از کجا اسفارش دادن.من مقاومت 1000کیلو پیدا نمیکنم.1.2 هست یا 9.8
نیکو شاپ و ایران میکرو که نداشت

دوست عزیز 1000 کیلو میشه همون 1مگا اهم @};-

Ancient جان کجایی دادشم.قرار بود ولتاز به ما بدی .رفتی که داری میریا :) چون شما پیشقدم شدی ما روی شما حساب کردیم برادر.بگذریم میشه زحمت بکشی و ولتاز امیتر ت5 - 3.5 ولت که گفتی چک کنن ببین با لمس انتن تلسکوپی ولتاز کم میشه یا زیاد..تو ورزن سه این قسمت تعیین کننده هست که مقایسه کننده با چه پیکربندی درست کار کنه..

بهرام جان سلام.شب بخی دوست عزیزم
نه بابا اصلا حواسم نبود ، فک کردم اعلام کردم.من تا آخرش هستم خدمتتون :ymhug:
والا با لمس آنت که خیر ، ولی با نزدیک کردن موبایل ولتاژ مربوطه شروع به افت میکنه
البته شایدم با لمس آنتن تغییراتی داشته باشه اما به قدری محسوس نیست که با مولتیمتر معمولی قابل اندازه گیری باشه!
شاید با اسکوپ تغییر ولتاژ هنگام لمس قابل مشاهده باشه @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
درضمن بنده چون دیگه تغییری در قطعات و خود مدار به ذهنمون نرسید که بدیم ، صبر کردم تا جمعه که میرم واسه کاوش واقعی این مدار رو هم ببرم و تست کنم اونجا ببینم واکنشش چطوریه
امیدوارم راضی کننده باشه ;;)
هر امری بود در خدمتم :ymhug:

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان حيفه تايپيک به حاشيه بره, سعي کنيد با هم همکاری سازنده داشته باشيد نه رقابت, هر کس ميتونه کمکي بکنه دريغ نکنه, هم اقا محسن و هم اقا بهرام هر دوي شما زحمات بسياري متحمل شديد و همچنين ancient عزيزکه عملا وارد کار شدند, من هم مثل اقا بهرام معتقدم که راز اين مدار توجاي ديگست واقا محسن هم توضيحات بسيار خوبي دادند بايد روش کار بشه, اقا محسن هم زحمت زيادي تو طراحي uv و خروجي دسگاه ورژن ٢ کشيدند و طراحيشون چه از نظر شماتيک و يا pcb خيلي عاليه و هم توضيحاتي که دادند, دوستان چيزي که مهمه سنس فلز قديميه که مدار جواب بده حالا چه با ورژن ١ باشه يا ٢ يا ٣, فرقي نميکنه, مهم نتيجه کاره که بصورت عملي جواب بده.

دوشنبه 13 اردیبهشت1394 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به هر دو عزیز که دارن زحمت میکشن خسته نباشید میگم مشخصه که تجربه بالایی دارن انشالا بتونیم جبران کنیم @};-
محسن جان 20 متر که فرمودین از قول طراح برا چه فلزی و تو چه عمقی بود؟ والا 20 متر هم خیلی عالیه! ایا حتما باید فلز قدیمی باشه و طلای جدید نمیشه؟
ancient جان دست شمام درد نکنه داداش ماشالا همیشه فعالی :)

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza.1286 نوشته است:
به هر دو عزیز که دارن زحمت میکشن خسته نباشید میگم مشخصه که تجربه بالایی دارن انشالا بتونیم جبران کنیم @};-
محسن جان 20 متر که فرمودین از قول طراح برا چه فلزی و تو چه عمقی بود؟ والا 20 متر هم خیلی عالیه! ایا حتما باید فلز قدیمی باشه و طلای جدید نمیشه؟

با اجازه دوستان
آقا رضا از نظر من هم با قدرت همون 20متر رو بزنه هم خوبه ولی اگه تايپيک رو مطالعه ميکردی چند بار ذکر شده که در صورت کارآيايى مدار فقط به دو فلز طلا و نقره قديمى واکنش داره با فلز جديد کارى نداره

خدايا مددی کن

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از کاربران انجمن همسایه گفته بود که از 1500 متری زده، بعد همه تعجب کرده بودند و گفته بودن چنین چیزی امکان نداره، ولی این کاربر رو حرف خودش تأکید کرده بود و گفته بود به این شک نداره،چون جسمی که زیر زمینه یه تکه نقره بزرگه.واسه همین می گم باید خودمون آزمایش کنیم، شاید خوب بود و شایدم بد، به هر حال ساختش کم هزینست و آزمایش بی ضرره.

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenlrl نوشته است:
یکی از کاربران انجمن همسایه گفته بود که از 1500 متری زده، بعد همه تعجب کرده بودند و گفته بودن چنین چیزی امکان نداره، ولی این کاربر رو حرف خودش تأکید کرده بود و گفته بود به این شک نداره،چون جسمی که زیر زمینه یه تکه نقره بزرگه.واسه همین می گم باید خودمون آزمایش کنیم، شاید خوب بود و شایدم بد، به هر حال ساختش کم هزینست و آزمایش بی ضرره.

ممنون محسن جان 1500 متر نمیخواییم 15 مترم بزنه عالیه :)
با توجه به تجربه خودت با ردیاب (نیروی کشش انتن از فاصله) و شناخت علمی که از این سیستم داری نظر خودت چیه ایا چنین مترازی ممکنه؟

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
reza.1286 نوشته است:

با اجازه دوستان
آقا رضا از نظر من هم با قدرت همون 20متر رو بزنه هم خوبه ولی اگه تايپيک رو مطالعه ميکردی چند بار ذکر شده که در صورت کارآيايى مدار فقط به دو فلز طلا و نقره قديمى واکنش داره با فلز جديد کارى نداره

ممنون محسن جان با این حساب تستش سخت میشه!!

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure