انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:40pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 306 , 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من الان دقیقا مشکلتون چیه؟

جمعه 6 مرداد1396 - 8:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kاوه نوشته است:
دوست من الان دقیقا مشکلتون چیه؟
هیچی کار نمکینه.ضمنان اون ترانزیستور هایی که فرمودین نویز کم میده اونا رو هم میتونید معرفی کنید.
نمیدونم چی هست شاید هم به خاطر اسم پروفایلم باشه که اکثر دوستان منو همراهی نمیکنند :-w اما از شما ممنون

جمعه 6 مرداد1396 - 9:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم . کار نمیکنه .حالمو گرفته .نمیدونم دیگه از چیش میتونه باشه .اگه شما یه آدرس تلگرام بدین آدی تلگرام از اونجا مزاحمتون میشم .چون اینجا دیر دیر جواب میگیرم.
:YMPRAY:

جمعه 6 مرداد1396 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
خاهش میکنم حمیدجان اگه نتایج مثبتی هم بوده ب لطف اساتیدی مثل شما و این انجمن ک مثل ی دانشگاه هستش بوده...درمورد مدار تقریبا تمام ورژنایی ک تو انجمن بوده رو ساختم من و بهترین ولتاژی ک جواب داده ولتاژ ۲/۲ولت هست باتوجه ب اینکه من ازترانزیستورهایی با بتای نزدیک ب ۷۰۰استفاده میکنم اصلانویزی رو مدارندارم بخاطر اینکه اولا واسه اتصال ب انتن ازسیم شیلداراستفاده کردم و شیلدو ب منفی اتصال دادم ولومهارو هم همینطور ..از باطری ۱۶ولت استفاده میکنم دوستان سعی کنن ک باطری حتما داخل باکس باشه اینا تقریبا تمام مواردیه ک هرچند جزعی ب نظرمیاد ولیتو کاهش نویز مدار تاثیر بسزایی داره..
درمورد فیلم هم در اولین فرصت اقدام میکنم

درود برشما
لطف میفرمایید بکید ازچه ترانزیستوری استفاده کردید؟
ومشخصات سلف تون چنددور وچه نمره سیم؟

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

جمعه 6 مرداد1396 - 11:38pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
ایران اسلامی :x
با اجازه از اساتیدب خصوص مهندس حمید :D ;;)
اول ک شما باید از bc550c استفاده کنید دوم این ک شما تمام ترانزیستور ها رو اشتباه نصب کردید!!!! :-w
سوم این ک سلف رو ب صورت عمودی باید نصب کنید
ب عکس های صفحه 293 و 292 اقا میلاد توجه کنید
دیگه ب ظاهر مشکل خاصی نیست!!اگر منم اشکالی دارم لطفا دوستان بفرمایند :ymhug:
@};-

شنبه 6 مرداد1396 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

iran eslami نوشته است:
اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم . کار نمیکنه .حالمو گرفته .نمیدونم دیگه از چیش میتونه باشه .اگه شما یه آدرس تلگرام بدین آدی تلگرام از اونجا مزاحمتون میشم .چون اینجا دیر دیر جواب میگیرم.
:YMPRAY:

خاهش میکنم دوست عزیز..شما اول تونت با سرچ اسم ترانزیستور ورفتن ب قسمت تصاویر بیس وکلکتور وامیتر ترانزیستوری ک میخاید استفاده کنید رو مشخص وطبق سیلک تو.مدار جاگذاری کنبد..درمورد ولتاژی هم ک مشخص کردید ب نظر نمیاد مدار مشکل خاصی داشته باشه باید کار کنه ولوم ۲۰کیلورو ترتیب پایه هاش درست وصل کردید؟

شنبه 6 مرداد1396 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شکارچی نوشته است:
kاوه نوشته است:
خاهش میکنم حمیدجان اگه نتایج مثبتی هم بوده ب لطف اساتیدی مثل شما و این انجمن ک مثل ی دانشگاه هستش بوده...درمورد مدار تقریبا تمام ورژنایی ک تو انجمن بوده رو ساختم من و بهترین ولتاژی ک جواب داده ولتاژ ۲/۲ولت هست باتوجه ب اینکه من ازترانزیستورهایی با بتای نزدیک ب ۷۰۰استفاده میکنم اصلانویزی رو مدارندارم بخاطر اینکه اولا واسه اتصال ب انتن ازسیم شیلداراستفاده کردم و شیلدو ب منفی اتصال دادم ولومهارو هم همینطور ..از باطری ۱۶ولت استفاده میکنم دوستان سعی کنن ک باطری حتما داخل باکس باشه اینا تقریبا تمام مواردیه ک هرچند جزعی ب نظرمیاد ولیتو کاهش نویز مدار تاثیر بسزایی داره..
درمورد فیلم هم در اولین فرصت اقدام میکنم

درود برشما
لطف میفرمایید بکید ازچه ترانزیستوری استفاده کردید؟
ومشخصات سلف تون چنددور وچه نمره سیم؟

از ترانزیستور bc183cو سلف رو عمودی با مشخصات ۱سانت قطر و ۱سانت ارتفاعالبته اگه ۱۸۳پیدا نکردید مدار با ۵۵۰cهم ب خوبی کارمیکنه

شنبه 6 مرداد1396 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان نظرتون در مورد ترانزیستور bc237 بفرمایید. مشخصاتش با bc183 تقریبا یکیه آیا میشه تو این مدار استفاده کرد؟

شنبه 7 مرداد1396 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
دوستان نظرتون در مورد ترانزیستور bc237 بفرمایید. مشخصاتش با bc183 تقریبا یکیه آیا میشه تو این مدار استفاده کرد؟

بله دوست من میشه استفاده کرد

شنبه 7 مرداد1396 - 12:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
milad7 نوشته است:

بله دوست من میشه استفاده کرد

ممنون کاوه جان. آیا از bc 550 بدون پسوند c هم میشه استفاده کرد؟

شنبه 7 مرداد1396 - 12:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 306 , 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Valed و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure