انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 8:11pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 304 , 305 , 306 , 307 , 308 , 309 , 310 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

مولتی لایر و عدسی هر دو بر پایه دی الکتریک سرامیکی هستن و کاربرد مشابهی دارن. اگر عدسی مرغوب و غیر معمولی گیر نیاوردین همه رو از نوع مولتی لایر بذارین.

پنج شنبه 29 تیر1396 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان بلاخره دستگاه منم درست شد و فقط یه ایراد داره.....اونم اینکه led اول روشن نمیشه اما صدای بازر در میاد!! خود led رو و مسیرش به برد رو چک کردم قطعی نداره اما باز روشن نمیشه.ممنونم میشم راهنمایی کنین

دوشنبه 2 مرداد1396 - 6:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .دوستان من مدار رو ساختم دوتا همزمان .یکی برای دوستم و یکی برای خودم .قطعات کاملا یکسان و مدار بیرون چاپ زده شده
اما مال اون کار کرد و مال من نه :-s مشکل از کجا میتونه باشه .تمام ولتاژ ها هم در هر دو مدار یکسان هست @-) لطفا راهنمایی بکنین ^:)^

دوشنبه 2 مرداد1396 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام,شب بر همگی خوش
خواهشا یه دوست پیدا بشه یه فایل کامل, بزاره ماهم یدونه درست کنیم,

با تشکر از همه

سه شنبه 2 مرداد1396 - 12:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

asad135959 نوشته است:
سلام,شب بر همگی خوش
خواهشا یه دوست پیدا بشه یه فایل کامل, بزاره ماهم یدونه درست کنیم,

با تشکر از همه

دوستان تا حالا با این وسیله کسی نتیجه ای گرفته یا تست درست و حسابی انجام شده ممنون میشم بفرمایید

سه شنبه 3 مرداد1396 - 10:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان این مدار اگه درست ساخته بشه مطمعنن جوابگو هستش..فقط سعی کنید تاپیک رو از جایی ک مهندس حمید نگاتی رو درمورد ساخت مدار فرمودن رو بادقت مطالع کنید...من خودم مداروساختم و خیلی راضیم ازش ب طوری ک حتی فلز جدید روهم سنس دارم باهاش..

سه شنبه 3 مرداد1396 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
سلام دوستان این مدار اگه درست ساخته بشه مطمعنن جوابگو هستش..فقط سعی کنید تاپیک رو از جایی ک مهندس حمید نگاتی رو درمورد ساخت مدار فرمودن رو بادقت مطالع کنید...من خودم مداروساختم و خیلی راضیم ازش ب طوری ک حتی فلز جدید روهم سنس دارم باهاش..

شما از کدوم pcb استفاده کردی؟

سه شنبه 3 مرداد1396 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:

میشه بفرمایید نحوه سنستون به چه صورتی انجام میشه؟

سه شنبه 3 مرداد1396 - 1:49pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
kاوه نوشته است:

شما از کدوم pcb استفاده کردی؟

از اخرین پی سی بی ک پیام عزیز تو تاپیک.گذاشتن

سه شنبه 3 مرداد1396 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
kاوه نوشته است:

میشه بفرمایید نحوه سنستون به چه صورتی انجام میشه؟

مدار از فاصله ی ۳الی۴مترمیخایی ک زمان زیادیه تو دیوار هستش رو سنس میکنه و ی ظرف مسی ک تو انباری هستش رو با ۳چراغ روشن از ۴متری سنس میکنه...حتی از پشت دیوارم با همون قدرت سنس دارم

سه شنبه 3 مرداد1396 - 10:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 304 , 305 , 306 , 307 , 308 , 309 , 310 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure