انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 9:09am

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 297 , 298 , 299 , 300 , 301 , 302 , 303 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arta1987 نوشته است:
من ساختم اپراتوریم به روش خودم بلدم اما راغب بودم سایر دوستان هم روش ها و مسائل علمی نظیر چگونگی کار کرد این مدارو به اشتراک بذارن اما روند این تاپیک یه طوری شده که باید در مورد مسائل ابتدایی الکترونیک بحث بشه

دوست من در بیشتر تایپکها هم در مورد مباحث مربوط به اپراتوری بحث و تبادل اطلاعات میشه و هم در مورد مشکلات در روند ساخت. اگه فکر میکنید سوالات بنده باعث میشه تا دوستان فرست بیان اپراتوریو نداشته باشند چشم دیگه سوالی نمیپرسم ولی شما تایپکو از چندین صفحه قبل مطالعه بفرمایید کسی در مورد اپراتوری حرفی نزده. بنده سعی میکنم تا بسازم و اپراتوریشو هم تا اونجا که بتونم در همه شرایط بررسی میکنم و مو به مو در همین تایپک قرار میدم. و از شما هم خواهش میکنم تجربیاتتون بفرمایید تا امثال بنده که تازه کاریم و سواد الکترونیکی نداریم استفاده کنیم. :)

دوشنبه 12 تیر1396 - 8:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من چند ماهه روی این پروژه کار میکنم حتی مدارو هم دیجیتالی کرده بودم با یکسری امکانات اما متاسفانه دوستان کسی تمایل نشون نمیده برای همکاری و همه جا شده بحث های الکی و بچه بازی
اینم عکس ال سی دی مدار که قابلیت های مختلفی نظیر سنجش سطح سیگنال های مختلف محیط و یه سری دیگه امکانات

http://uupload.ir/view/xymm_%D9%81%D9%8 ... %D9%88.jpg

دوشنبه 12 تیر1396 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arta1987 نوشته است:
من چند ماهه روی این پروژه کار میکنم حتی مدارو هم دیجیتالی کرده بودم با یکسری امکانات اما متاسفانه دوستان کسی تمایل نشون نمیده برای همکاری و همه جا شده بحث های الکی و بچه بازی
اینم عکس ال سی دی مدار که قابلیت های مختلفی نظیر سنجش سطح سیگنال های مختلف محیط و یه سری دیگه امکانات

خوب دوست عزیز اگه واقعا مطمئن هستی مدارت قابلیتی مشابه مدار اصلی و انالوگ داره لطفا مدارتو آپ کن تا بسازیم و استفاده کنیم و همفکری کنیم

خدايا مددی کن

دوشنبه 12 تیر1396 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان.
یکی از دوستان بگه به من که بازر باید چند ولتی باشه؟
5 یا 12

سه شنبه 13 تیر1396 - 8:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arta1987 نوشته است:

خوب خسته نباشید. شما لطف کنید مداریو که زحمت کشیدید و بهینه کردید در تایپک قرار بدید مطمنا دوستان تمایل نشون میدن. کمی هم انصاف داشته باشید. بنده شروع به ساختش کردم و چون زیاد از الکترونیک سر رشته ندارم مجبورم سوال بپرسم. فکر نمیکنم سوالات بنده مشکلی در روند تایپک ایجاد کرده باشه.. در تمام تایپکها هم به همین صورته. شما یجوری بیان میکنید که انگار من باعث شدم که این تایپک بخوابه. مطمنا کسی بخواد بسازه یا در مورد اپراتوری موردیو بیان کنه به پستهای بنده کاری نداره

سه شنبه 13 تیر1396 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farbod نوشته است:
سلام به همه دوستان.
یکی از دوستان بگه به من که بازر باید چند ولتی باشه؟
5 یا 12

سلام 5

سه شنبه 13 تیر1396 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بازر باید 12 ولت باشه.توصیه میکنم از بازر استفاده نکنید و عادت کنید با همون ال ای دی کار کنید.
توصیه حمید عزیز که فرمود بجای مولتی ترن 570 کیلو 1 مگ و حتی بیشتر بزارید رعایت کنید.
در مورد اپراتوری هم در چندین صفحه قبل دقیقا توصیح داده شده.

سه شنبه 13 تیر1396 - 2:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
در مورد این پی سی بی ویومتر یکی از دوستان توضیحی بده بهم که ورودی که IN زده چی هست؟یعنی از پایه 1 آی سی باید وصل بشه اینجا؟
- و + ولتاژ ورودی باید چند ولت باشه؟یعنی باید ولتاژ جداگانه ای براش در نظر بگیریم و طراحی کنیم؟
ممنونم از پاسخ شما اساتید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 13 تیر1396 - 8:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

farbod نوشته است:
سلام دوستان
در مورد این پی سی بی ویومتر یکی از دوستان توضیحی بده بهم که ورودی که IN زده چی هست؟یعنی از پایه 1 آی سی باید وصل بشه اینجا؟
- و + ولتاژ ورودی باید چند ولت باشه؟یعنی باید ولتاژ جداگانه ای براش در نظر بگیریم و طراحی کنیم؟

دروود دوست عزیز همه چیز در سیلک مدار مشخصه ولی برای اطمینان شما پین IN به مدار فرانکو همون پایه یک
آیسی اول متصل میشه و پایه های مثبت و منفی تغذیه مدار ویومتره که از همون باطری فرانکو یه تغذیه 12 ولتیه
به این مدار وصل کنید و مقدار حساسیت مدار ویومتر رو هم با پتانسیومتر ورودی مدار تنظیم کنید.
امیدوارم مشکلتون برطرف شده باشه

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

سه شنبه 13 تیر1396 - 9:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ASHIL نوشته است:
farbod نوشته است:
سلام دوستان

دروود دوست عزیز همه چیز در سیلک مدار مشخصه ولی برای اطمینان شما پین IN به مدار فرانکو همون پایه یک
آیسی اول متصل میشه و پایه های مثبت و منفی تغذیه مدار ویومتره که از همون باطری فرانکو یه تغذیه 12 ولتیه
به این مدار وصل کنید و مقدار حساسیت مدار ویومتر رو هم با پتانسیومتر ورودی مدار تنظیم کنید.
امیدوارم مشکلتون برطرف شده باشه

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرانقدر.ممنونم از توضیح شما.
در صفحات گذشته چند تن از دوستان صفحه نمایشگری طراحی کرده بودند برای ردیاب فرانکو.اگر شما و بقیه دوستان طرحی دارید جهت بصری کردن بهتر حساسیت این دستگاه ارائه کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.
موفق و پیروز باشید.

چهارشنبه 13 تیر1396 - 12:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 297 , 298 , 299 , 300 , 301 , 302 , 303 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure