انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 19 اردیبهشت1403 - 12:24am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله این ردیاب همون Lrl Franco Italy ، فرانکو هست که در سایت خارجی دارن روش کار میکنن . ضمنا درصد موفقیت خودشون از موفقیت سایت ما کمتره :D

لا اله الا هو

پنج شنبه 21 بهمن1395 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از پاسختون دوست عزیز

پنج شنبه 21 بهمن1395 - 12:57pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هنوز نساختم اما قطعات گرفتم pcb هم زدم بامیدخدا فردا میساز
مکان تست هم دارم اماده میکنم قزوین 1جاگیراوردم نقره شکسته وتیکه رو گرمی 1500تومن میشه ازش گرفت
فقط برای مونتاژ 2تا گیر دارم
یکی اینکه : همه ترانزیستورها حتما باید 1شماره باشند؟
2- یکی از دوستان بزرگواری کنندنحوه اتصال 2تا ولوم 22و500کیلو با LEDها باعکس مشخص کنند

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

دوشنبه 25 بهمن1395 - 11:32pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شکارچی نوشته است:
مکان تست هم دارم اماده میکنم قزوین 1جاگیراوردم نقره شکسته وتیکه رو گرمی 1500تومن میشه ازش گرفت
2- یکی از دوستان بزرگواری کنندنحوه اتصال 2تا ولوم 22و500کیلو با LEDها باعکس مشخص کنند

نه دوست عزیز نیازی نیست که تمام ترانزیستورها از ی. شماره باشن.فقط باید دقت کنی پسوند و پیشوند ترانزیستورها bc....c باشه.اگه از ترانزیستور bc549c استفاده میکنی باید دقت کنی که این ترانزیستور چون فرکانسش200 هست حساسیت رو بیش از ترانزیستورهای هم ردیف خودش با بتای یکسان،بالا میبره.
در خصوص ولوم ها،سر وسط ولومp1 به r1 متصل میشه و دو سر کناری یکی به زمین مدار و دیگری یه متبت مدار یا همون 12 ولت متصل میشه.
و ولوم P2 یک سرش به r2 متصل میشه و سر وسطش به مشترک پایه های آیسی ها و خازن، و سر دیگرش بلا استفاده خواهد بود.

سه شنبه 25 بهمن1395 - 3:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شکارچی نوشته است:

دوست عزیز اگر میخوای نقره چال کنی و بعد تست بگیری،توجه داشته باش که نقره به خاک بچسبه و حداقل سه چهار ماه صبر کن و بعد تست بگیر.اون فیلم dojranski درسته که بعد از گزشت 40 روز ردیاب بهش واکنش نشون داده ولی بنظرم اینجا باید زمان بیشتری تو خاک بمونه.توصیه میکنم اگر جای تست واقعی داری روی اون تست انجام بدی،چون تست فلزاتی غیر از طلا و نقره و عمق کمتر از 1 متر بنظرم مفید نیست.وچون امکان فراهم کردن مقدار مناسبی طلا و نقره و دفنش تو عمق بالا نیست بنظرم دنبال جای تست واقعی باش.این قبیل تست های چال کردن مقدار چند گرم طلا و نقره تو عمق سی چهل سانت بدرد ما نمیخوره،جواب مطلوبی نمیده،کاری از پیش نمیبره.

سه شنبه 26 بهمن1395 - 3:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عرفان جان :D :D چیزی که شما میگی امکان نداره مگه میشه یه محل تست واقعی که 100 درصد بدونی اون زیر طلای باستانی هست باشه اگه کاوش نشه کی میفهمه طلا هست اون زیر :ymsmug:

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شکارچی جان :D کدوم پی سی بیو میخوای بسازی ؟ .البته به نظر من پی سی بی فرانکو درسته داغونه ولی بهتره

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

erfan نوشته است:
شکارچی نوشته است:

دوست عزیز اگر میخوای نقره چال کنی و بعد تست بگیری،توجه داشته باش که نقره به خاک بچسبه و حداقل سه چهار ماه صبر کن و بعد تست بگیر.اون فیلم dojranski درسته که بعد از گزشت 40 روز ردیاب بهش واکنش نشون داده ولی بنظرم اینجا باید زمان بیشتری تو خاک بمونه.توصیه میکنم اگر جای تست واقعی داری روی اون تست انجام بدی،چون تست فلزاتی غیر از طلا و نقره و عمق کمتر از 1 متر بنظرم مفید نیست.وچون امکان فراهم کردن مقدار مناسبی طلا و نقره و دفنش تو عمق بالا نیست بنظرم دنبال جای تست واقعی باش.این قبیل تست های چال کردن مقدار چند گرم طلا و نقره تو عمق سی چهل سانت بدرد ما نمیخوره،جواب مطلوبی نمیده،کاری از پیش نمیبره.

1مکان تست واقعی دارم که احتمالش99%حداقل ارزش تست برای این مدار داره
فقط یه راهنمایی :احیانا اگه مدار واکنش نشون نداد برای قسمت فیلتر(سلف وخازن22 ) چه تغییراتی میتونم بدم؟
1چیزدیگه در مکان تست ledها باید روشن بشه یاخاموش؟
لطفا 1باردیگه نحوه اپراتوری را توضیح بدین روشن شدن هر ال ای دی نشان چیه؟

پیامبراکرم(ص)

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:49am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رویا نوشته است:
شکارچی جان :D کدوم پی سی بیو میخوای بسازی ؟ .البته به نظر من پی سی بی فرانکو درسته داغونه ولی بهتره

2صفحه قبل درخواست اخرینpcbکردم دوستان pcbکه اقا پیام زده پیشنهاد کردن
منظور شما کدوم pcs؟؟

پیامبراکرم(ص)

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:52am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رویا نوشته است:
عرفان جان :D :D چیزی که شما میگی امکان نداره مگه میشه یه محل تست واقعی که 100 درصد بدونی اون زیر طلای باستانی هست باشه اگه کاوش نشه کی میفهمه طلا هست اون زیر :ymsmug:

چون رشته ام الکترونیک نیست تاحالا نتونستم تو انجمن پست مفید بزارم
اما اگه خدا بخواد تا عید چندتا تست خوب با فیلم برای این مدار انجام میدم
متاسفانه بخاطر برف اخیر راه مکان تست بسته شد چون هم کوهستانی هم صعب العبور
اما تو اولین فرصت فیلم هارو میدارم
اگه هم قسمت شدوزنده موندیم کاوش هم خواهیم کرد که نتیجه قطعی مشخص بشه

پیامبراکرم(ص)

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:59am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure