انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 1:27pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام منم این سیستم دارم و توی خونه کابینت های آشپزخونه رو از 2متری با دوتا ال ای دی سنس میکنه و تمام تست ها هم که طراح گفته همگی درست هست درحالت آستانه و چراغ اولی که کم نور هست بانزدیک کردن دست از 15 الی10 سانتی آنتن ال ای دی خاموش میشه و لامپ کم مصرف روشن رو از 4 متر با یکه ال ای دی و از 10 سانت با 3 ال ای دی سنس میکنه . موبایل در حال تماس هم از 20 سانت حالا خواستم بپرسم آیا دستگاه درست کار میکنه ؟؟؟ وعلت سنس اشیاء فلزی بزرگ در منزل چی هست ؟؟؟واینکه بارها در هنگام همون تست کابینت برق اصلی خونه رو هم کلا قطع کردم که خیالم از بابت نویز برق شهری راحت تر باشه و پشت کابینتا هم حیاط هست و خونه همسایه نیست که بگیم ممکنه وسایل برقی اونارو زده باشه

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.به نظرم دستگاه شما تقریبا درست کار میکنه.فقط قسمت خازن و سیم پیچ رو فرکانس دیگه تنظیمه.
من بعد درست کردن دستگاه تو یه قسمت از خونه سقف رو با تمام چراغها میزد.و بعد از تغییر خازن حساسیتش به اون نقطه خیلی کم شده.
تو حیاط یکی از دوستان هم یه جا رو ضعیف میگرفت که بعد از تنظیم خازن دیگه اونجا عکسالعملی نداره

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
سلام.به نظرم دستگاه شما تقریبا درست کار میکنه.فقط قسمت خازن و سیم پیچ رو فرکانس دیگه تنظیمه.
من بعد درست کردن دستگاه تو یه قسمت از خونه سقف رو با تمام چراغها میزد.و بعد از تغییر خازن حساسیتش به اون نقطه خیلی کم شده.
تو حیاط یکی از دوستان هم یه جا رو ضعیف میگرفت که بعد از تنظیم خازن دیگه اونجا عکسالعملی نداره

پس هیچی دیگه ....؟ اینجوری که نمیشه اسم خاصی رو روش گذاشت

خدايا مددی کن

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahan2000 نوشته است:
دوستان سلام منم این سیستم دارم و توی خونه کابینت های آشپزخونه رو از 2متری با دوتا ال ای دی سنس میکنه و تمام تست ها هم که طراح گفته همگی درست هست درحالت آستانه و چراغ اولی که کم نور هست بانزدیک کردن دست از 15 الی10 سانتی آنتن ال ای دی خاموش میشه و لامپ کم مصرف روشن رو از 4 متر با یکه ال ای دی و از 10 سانت با 3 ال ای دی سنس میکنه . موبایل در حال تماس هم از 20 سانت حالا خواستم بپرسم آیا دستگاه درست کار میکنه ؟؟؟ وعلت سنس اشیاء فلزی بزرگ در منزل چی هست ؟؟؟واینکه بارها در هنگام همون تست کابینت برق اصلی خونه رو هم کلا قطع کردم که خیالم از بابت نویز برق شهری راحت تر باشه و پشت کابینتا هم حیاط هست و خونه همسایه نیست که بگیم ممکنه وسایل برقی اونارو زده باشه

سلام از چ ترانزیستور با چ بتایی استفاده کردی؟

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 7:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

پس هیچی دیگه ....؟ اینجوری که نمیشه اسم خاصی رو روش گذاشت

خب شما اسم نزار روش.
فک کنم کاملا روشنه دستگاه چجوری کار میکنه

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشتی اسم نزاشتم روش و نمیزارم عرض کردم اگه قراره هرجا رو زد با کم کردن حساسیت یا تنظیم خازن حساسیت کمتر شده چه فلسفه خاصی میتونه توی این مدار برای سنس فلز طلا باشه تنها راه حل رسیدن به نتیجه سنس طلا باید طلای تست مدفون رو مورد تست کنن

خدايا مددی کن

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حداقل میتونید پستها رو دقیق بخونید.کجا گفته شد که با تعویض خازن یا سلف حساسیت کم میشه؟
تو این چها ر پنج صفحه دقیقا گفته شد که یکی از دوستان طلای تست رو با فرکانس 88 مگا هرتز زدن.واسه این فرکانس هم اون سلف و خازنی که استفاده میشد مناسب نیست.
و فک کنم خیلی واضح باشه که مثلا اگه فرکانس کاری دستگاه رو اهن تنظیم باشه و اونو عوص کنیم دیگه اهنو نزنه و یا خیلی واکنش به اهن ضعیف بشه.
من هم سلف و خازن رو جوری زدم که فرکانس به 88 نزدیک بشه و بعد تعویض دیگه نقاط قبلی رو یا نگرفت و یا خیلی ضعیف زد.دوستان و سازنده بارها گفتن که بهترین راه تست همون تست طلای خاک شده هست .ولی بهتره قبل تست دستگاه جوری تنظیم بشه که به فرکانس هدف نزدیک بشه.

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kاوه نوشته است:
mahan2000 نوشته است:

سلام از چ ترانزیستور با چ بتایی استفاده کردی؟

BC183C

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

پنج شنبه 7 بهمن1395 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
درود بر شما evilman گرامی
بله با نزدیک شدن دست و لمس آنتن ها، چراغهای بیشتری روشن میشه

کوروش عزیز شما نحوه اتصال ال ای دی ها رو چک کنید چون توی حالت عادی و در استانه قرار دادن ال ای دی اول باید خاموش بشه نه روشن

جمعه 8 بهمن1395 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:

خدايا مددی کن

جمعه 8 بهمن1395 - 12:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Jamalsixty و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure