انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 4:32am

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
خیلی ممنون بهرام عزیز
اگر منظورتون از u1 همون آیسی کنار مولتی ترن 470 کبلو هست (در فیبر سبز) بنده پایه 4 اون رو به زمین مدار وصل کردم! مثل اینکه یه تغییراتی انجام شد :D
الان دیگه با ولوم 22 کیلو تونستم ال ای دی 1 رو خاموش کنم ، یعنی دقیقتر بگم کنترل قدرت مدار رو با توجه به ال ای دی 1 و 2 در اختیار گرفتم!
اما هرکاری میکنم ال ای دی 3 و بازر اصلا واکنشی ندارن!!!!!!!!
میشه بفرمایید اشکال دوم که فرمودید کجا هست؟

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاالله مشکلات حل ميشه

خدايا مددی کن

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
خیلی ممنون بهرام عزیز
اگر منظورتون از u1 همون آیسی کنار مولتی ترن 470 کبلو هست (در فیبر سبز) بنده پایه 4 اون رو به زمین مدار وصل کردم! مثل اینکه یه تغییراتی انجام شد :D
الان دیگه با ولوم 22 کیلو تونستم ال ای دی 1 رو خاموش کنم ، یعنی دقیقتر بگم کنترل قدرت مدار رو با توجه به ال ای دی 1 و 2 در اختیار گرفتم!

سلام دوست عزيز فيلم کوتاهى بزار ببينيم چى هست و چطوره

خدايا مددی کن

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
اگر احساس میکنین مدار خودشون اشکال داره بنظر من بهتره در همون انجمن و تاپیک عنوان کنین و به نوعی به تیم بچه های اونجا هم اضافه بشین بلکه به یاری تلاش گروهی بشه سریع تر به نتیجه رسید! این هم نمیشه که ما ایرانیها همیشه دنباله رو خارجیها باشیم و حتی اشتباهاتشون رو هم کپی کنیم! نظیر این مساله رو بنده در گذشته بارها شاهد بودم و نباید فکر کنیم هر چیزی به زبان انگلیسی نوشته شد پس درسته!!! بچه های ما طی این مدت در انجمن فلزجو تجربیات خوبی داشتن و میتونن از خیلی از این خارجیها بهتر کارهای فنی رو انجام بدن. خلاصه خودتون رو دستکم نگیرین و آبرو داری کنین. مساله عزت و اعتبار ملی در کار هست! :D

مهندس خارجیها B-) وما ایرانیها :(( فرقمون اینه..اما روی اونارو کم میکنیم :)) البته اگه نتونستیم X_X کسی صداشو در نیاره =))

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
خیلی ممنون بهرام عزیز

بله همون ایسی رو گفتم.خب تا اینجا کار خوب پیشرفته حالا Ancient عزیز جای این دوتا مقاومتی که در شکل نشون دادم رو با هم عوض کن منظورم مقاومت 10کیلو ومقاومت 4.7 کیلو هستن تیجه رو اعلام کن ویک فیلم بزار ببینیم چطور کار میکنه اینطوری بهتر میتونم مشکل زدایی کنم.یک راه دیگه هم هست اگه درست نشد میگم فقط یک فیلم کوتا تهیه کن ویک موبایل رو هم بهش نزدیک کن باید واکنش داشته باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 11:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
طرح پی سی بی با رگلاتور تثبيت ولتاژ

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون ارش جان این پی سی بی هم که از روی نمونه خارجیها کپی شده مشکل جزیی داره انشاالله برطرف میکنیم
فقط دوستان به هیچ وج از روی این پی سی بی کپی نزنن واگه ساخته بشه عواقب کار نکردنش پای خودتون

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام
منهم به نوبه خودم خسته نباشيد ميگم به اين همته والاي شما كه با اسرار تمام دارين موضوع رو دنبال و مدار رو روبراه ميكنين اميدوارم كه موفق باشين تا يه افتخار ديگه به افتخاراته اين انجمن اضافه كنيد ماهم منتظر نتيجه هستيم تا انشالله هر وقت گفتين شروع به ساخت كنيم
در ضمن از دوستايي كه مدار رو ساختن و دارن براي رفع عيبش تلاش ميكنن تشكر ميكنم و هميشه دعا گويتون هستم
موفق باشيد :YMPRAY: :YMPRAY:

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

آخرین بار توسط archilO در پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 2:25pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 2:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient عزیز چی شد تست کردین نتیجه رو بگین لطفا تا سریعتر برسی بشه.هر چند مشکلی که در این پی سی بی مشهود هست رو نمیشه نادیده گرفت کلا قسمت نمایشگر بهم ریخته طراحی شده :D موندم چطور تا حالا نفهمیدن

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم منتظرم یه طرح تایید شده بیاد اونو بسازم.موندم این سیستم چه طوری تفکیک میکنه.ولی میگم صددرصد میشه وسیله ای ساخت افسانه ای.چون به چشم دیده شده

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 3:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure