انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:37am

پاسخ به موضوع  [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 651  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اوکی محسن جان ما که تمام عمرمون در صبر گذشت چشم :)

من مدارو چک کردم تنها چیزی که متصل نیست پایه 5 ای سی هست که مشکلی ایجاد نمیکنه واینکه فقط پی سی بی رو با زمین درست کرده اما از طریقه سیمکشی اصلا خوشم نیومد قطعات با فاصله زیاد از هم چیده شدن.اگه دقت کنی من فیبری که زدم رو با فشردگی مناسب قرار دادم تا نویز زیادی روی مدار نباشه واتلاف انرزی هم به حداقل برسه.ما منتظر فیبر از طرف شما هستیم..به هر حال هر دوورزن رو ما باید تست کنیم اگه دقت کنین تایپیک اونا الان 2ساله کلا 19 صفحه جلو رفته این نشون از کم کاری اونا هست پس نمیشه گفت چیزی که سازنده قرار داده مشکل داشته در صورتی که خودش جواب گرفته این نداشتن بار علمی مناسب هست مشکل ما ایرانیها اینه فکر میکنیم اسم یک خارجی میاد یعنی همه خدای ساخت وسازن این یک اشتباه هست یک مدار ساختن دست وپا شکسته فقط چند نفر جواب گرفتن باز این نشون میده طراح مدار نمیتونه به دوستاش برسونه که باید چیکار کنن تا مدار راه بیفته :D بعد اینجا یک مدار ومهندس گذاشت 100هزار نفر ساختن وتوی یک ماه الان 700به بالا صفحه داره امیدوارم منظورمو رسونده باشم محسن جان :-B

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این هم فیبر اصلی که پایه مثبت رو که با نقاط A روی فیبر مشخص شده به هم متصل کنید.البته اگه این ورزن رو خواستید بسازین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انگار خبری از تست دوستان نشد قطعات منم که خبری ازش نشد
چه سوت وکور شد اينجا

خدايا مددی کن

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام دوستان.شب بخیر
بنده همین الان رسیدم. قطعات لازم رو تهیه کردم.
انشاالله تا چند دقیقه دیگه نصب ، ونتیجه رو اعلام میکنم
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بخاطر کار روی این پروژه ازتون تشکر میکنم . امیدوارم ماحصل کار رضایت بخش باشه .
از دور تکاپو و تلاش دوستانو میبینیم و پوزش میخواهیم که فعلا نمیتوانیم در کوششها سهیم باشیم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بنده با دو مارک متفاوت 358 (هرکدوم یک جفت) مدار رو تست کردم. واکنش کمی قویتر شد، گمان کنم قبلی هایی که داشتم مشکل دار بود!
ولوم رو هم نصب کردم.با چرخوندن ولوم 22 کیلو ال ای دی دوم خاموش میشه!کماکان ال ای دی اول یکسره روشنه.
ال ای دی سوم و بیزر هم اصلا واکنشی ندارن!
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟
بهرام جان شما فرمودی میتونید در این زمینه راهنمایی کنی. منتظرم برادر عزیزم :ymhug:
@};-

Ancient (ره)

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چون شما از روی پی سی بی فابریک زدی من امشب چک میکنم که موردی داره یانه اگه نداشته باشه.شما باید ولتاز امیتر پایه ترانزیستور 5 رو بگیری وبعد ولتاز تضعیف کننده رو هم همینطور.تضعیف کننده همون فیلتر متصل به امیتر ترانزیستور 5 هست .ولتاز هارو قید کنید ..شما وقتی ولوم رو میچرخونی هر سه ال ای دی رو میتونی روشن کنی یا نه.به ترتیب بگو کدوم ال ای دیها روشن نمیشن

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
چون شما از روی پی سی بی فابریک زدی من امشب چک میکنم که موردی داره یانه اگه نداشته باشه.شما باید ولتاز امیتر پایه ترانزیستور 5 رو بگیری وبعد ولتاز تضعیف کننده رو هم همینطور.تضعیف کننده همون فیلتر متصل به امیتر ترانزیستور 5 هست .ولتاز هارو قید کنید ..شما وقتی ولوم رو میچرخونی هر سه ال ای دی رو میتونی روشن کنی یا نه.به ترتیب بگو کدوم ال ای دیها روشن نمیشن

بهرام جان ولتاژ امیتر ترانزیستور 5 دیشب هم گفتم 3.44 حدودا هست!
ولتاژ تضعیف شده دقیقا منظورتون ولتاژ کدوم پایه هست؟؟بفرمایید تا چک کنم بگم خدمتتون
ال ای دی 1 کلا روشن هست و با تغییر هیچکدوم از ولوم ها واکنشی نداره!
ال ای دی 2 با چرخوندن ولوم 22کیلو روشن میشه، البته میشه با چرخوندن پتانسیومتر 470 کیلو هم (وقتی که توسط ولوم 22کیلو روشن هست) خاموشش کرد!
ال ای دی3 و بازر هم کلا هیچ واکنشی ندارن در هیچ حالتی!
مدار تا وقتی که ال ای دی 2 روشن نشده، به امواج موبایل واکنشی نداره ، وقتی روشن هست اما با امواج موبایل شروع به چشمک زدن میکنه
@};-

Ancient (ره)

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معلومه کار نمیکنه من شک نداشتم که این پی سی بی مورد داره واسه همین یک فیبر خودم طراحی کردم ای کاش اونو میساختین که خیلی بهتر بود ودر صورت جواب مثبت همه از روی میزدن.الان ما داریم مشکل خارجیهارو رفع رجوع میکنیم..پایه4 U1 باید به زمین وصل باشه که ولومها وخود ایسی کارکنه الان اون رو نزدن یا عمدی بوده یا سهوی.شما اونو بایک سیم به زمین وصل کن اگه جواب نداد یک مشکل دیگه هم هست که زیاد تو چشم نیست وشاید کارو تموم کنه

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 12:46am
مدیر کل
مدیر کل

اگر احساس میکنین مدار خودشون اشکال داره بنظر من بهتره در همون انجمن و تاپیک عنوان کنین و به نوعی به تیم بچه های اونجا هم اضافه بشین بلکه به یاری تلاش گروهی بشه سریع تر به نتیجه رسید! این هم نمیشه که ما ایرانیها همیشه دنباله رو خارجیها باشیم و حتی اشتباهاتشون رو هم کپی کنیم! نظیر این مساله رو بنده در گذشته بارها شاهد بودم و نباید فکر کنیم هر چیزی به زبان انگلیسی نوشته شد پس درسته!!! بچه های ما طی این مدت در انجمن فلزجو تجربیات خوبی داشتن و میتونن از خیلی از این خارجیها بهتر کارهای فنی رو انجام بدن. خلاصه خودتون رو دستکم نگیرین و آبرو داری کنین. مساله عزت و اعتبار ملی در کار هست! :D

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6501 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 651  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saeed.jo و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure