انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 7:01pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما که حتی یک پست هم در این تاپیک نداشتین دیگه نگران چی هستین؟! :-w :D بهرحال جای نگرانی نیست. بحثی بود که تمام شد و با این چیزها هم تاپیک به بیراهه نمیره. مدار توسط چند نفر از دوستان ساخته شده و مشغول تست هستن. ایشالا نتایج رو اعلام خواهند کرد.

چهارشنبه 22 تیر1395 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس.من فقط دارم دنبال میکنم تا اگه نتیجه دار بود سفارش بدم دوستان بسازنB-)

چهارشنبه 23 تیر1395 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان ما هر مدار يونيابي بسازيم بايد قسمت فيلتر رو بسته به منطقه خودمون تنظيم كنيم،خازن ٢٢ پيكو و سه دو سيم پيچ بايد عوض بشه،يكي از افراد سايت لاتين يه عكسي براي ساخت قسمت اضافي جهت بهينه كردن راحت تر گذاشته،ايشون براي خازن و سيم پيچ سه حالت در نظر گرفته كه با تغيير يه كليد مي تونه يكي از اونا انتخاب بشه،كلا ٩ حالت سيم پيچ و خازن ميشه با هم قرار داد و تست كرد،بنده بدبختانه به مكان تست دسترسي ندارم،متاسفانه اين مشكل رو تو كلان شهرها داريم،از دوستاني كه ساختن خواهش مي كنم حالت هاي مختلف فيلتر رو تست كنن،ما حتي اگه PD هم بسازيم بايد فيلتر رو تنظيم كنيم،خواهش مي كنم نا اميد نشيد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 23 تیر1395 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان استاد حمید لطفا کمی نیز از خازنهای کاغذی توضیحاتس بدین ما هم استفاده کنیم ویا پلی کرینات

پنج شنبه 23 تیر1395 - 12:40am
مدیر کل
مدیر کل

تجربه کار با خازنهای کاغذی رو ندارم ولی پلی کربنات هم مشابه پلیستر هست و بدرد فرکانسهای بالا نمیخوره.

پنج شنبه 23 تیر1395 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا محسن طرح شما کارو مشکل کرد همیشه ک مکانای اطراف ما ب ی شکل نیس من جایی هستم ک هم اقلیم کوهستانی داره وهم شوره زار وهم ابو هوای معتدل شمالی در اینصورت باید تو هر جا ی نمونه دفن کنم؟؟!ب نظر من ک راه حل کار گشایی نیس

پنج شنبه 24 تیر1395 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ی نکته ای ک فک میکنم تو شروع تست خازناو سیم پیچای پیشنهادی ب نوعی شروع کننده باشه اینه ک اولا سعی کنید فاصله ی سیم پیچا بیشتر از ی میل نباشه درثانی خازن ۲۲پیکو با ۳دور سیم پیچ تو منطقه ی شمال بهترین جوابو داده بگذریم ک زرد نزده ولی ی جا منجر ی ب کشف ی کیسه ساندیس شده ووقتی فاصله سیمای سیم پیچ ازهم بیشتر از ۱میل شده باعث حساسیت ب اهن زنگ زده ی زیرخاک شده ولی در حالت ۱میل اصلن ب اهن زنگ زده حساسیت نداره...
بعد ب نظر اساتید با این تست با ۳دور سیم پیچ وخازن ۲۲ک تو منطقه ی شمال بهتر جواب میده میشه استناد کرد وپی برد ک تومناطق دیگه کدوم سیم پیچ وکوم خازن بهتر جواب میده ؟؟

پنج شنبه 24 تیر1395 - 4:12pm
استاد
استاد

درود بر شما
اقا مجسن کلا حرفهاشون درسته مغناطبس هر منطقه فرق با هم میکنه و نیاز به این کار هست و فقط دمای هوا میمو نه که از طریق مدارت الکترونی سخنه که بشه کنترلش کرد

پنج شنبه 24 تیر1395 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزيز موقعيت جغرافيايي ايران مهمه،ديگه اينقدرم حساس نيست كه بگيم كوهستانيه يا نه،موقعيت ايران روي كوره زمين عامل تفاوته،اينو فرانكم تاييد كرده،عكسيم كه گذاشتم تاييد كرده،چيز خاصي هم نداره،به جاي خازن ٢٢ پيكو و سيم پيچ اين مدار عكس رو جدا بسازيد و وصل كنيد،اين واسه تسته تا ببينيم كدوم خازن و سيم پيچ باهم جواب مي دن تا همه اونو بذاريم،بهترين مدار هنوزم همونيه كه من گذاشتم،اين قسمت فيلتر بايد تنظيم بشه

جمعه 24 تیر1395 - 2:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا محسن شما بعد ساخت این مدار چند جا اونو تست کرده و از اون جواب گرفتید؟

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 25 تیر1395 - 9:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Resa و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure