انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 5:22pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام shekastkhorde عزیز @};-
آگه میشه یه بار دیگه تلاش کن بفرستی ما به اون اطلاعات نیاز داریم .

To be willing is to be able

شنبه 19 تیر1395 - 7:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

شما نباید اصلا اینجوری توجیه کنید این مشکل رو. مطمعنا زمان تایپ برای ما در حداکثر موارد ده دقیقه و‌بیشتر نیست. ولی سایت شما هر ده دقیقه لاگ اوت میکنه ما رو . و کاره ای هم نیستی میای اینجوری برخورد میکنی همیشه خودتون رو بحرالعلوم میدونی و نمیتونی تو این سیستم ساده انجمن دهی بیست سال پیش یک مورد رو درست کنی .
به هر حال هر چی پست میدیم اینجا ما برای کمک به کاربذا هست و الا اگه ناراحتی دیگه پستی نمیزاریم.

شنبه 19 تیر1395 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز این چه طرز حرف زدنه؟!!! اگه واقعا مشکلی داری درست و با متانت عنوان کن تا دوستان راهنمایی کنن. من خودم هم قبلا به این مشکل بر خورده بودم. نیومدم ایجا طلبکارانه برخورد کنم.
در ثانی اینجا مهندس حمید مدیر و سرپرست این انجمنه.جدا از اینکه حق استادی به گردن همه ما داره اگه تمام سایتها و انجمنهای اینچنینی بگردی چه در داخل کشور و چه در خارج کشور نمیتونی کسی رو پیدا کنی که مثل مهندس حمید کار عام المنفعه و رایگان اونم در این سطح انجام داده باشه.
شما اگه با سیستم ویندوز وارد سایت میشی اشکال از فیل شکن شماست. اگه از طریق سیستم اندروید وارد میشی اگه اشکال از فیلتر شکنت نباشه برنامه مدیریت اندروید نصب کنی درست میشه. اینا تجربه خود من بود

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 19 تیر1395 - 1:15pm
مدیر کل
مدیر کل

shekastkhorde نوشته است:
شما نباید اصلا اینجوری توجیه کنید این مشکل رو. مطمعنا زمان تایپ برای ما در حداکثر موارد ده دقیقه و‌بیشتر نیست. ولی سایت شما هر ده دقیقه لاگ اوت میکنه ما رو . و کاره ای هم نیستی میای اینجوری برخورد میکنی همیشه خودتون رو بحرالعلوم میدونی و نمیتونی تو این سیستم ساده انجمن دهی بیست سال پیش یک مورد رو درست کنی .
به هر حال هر چی پست میدیم اینجا ما برای کمک به کاربذا هست و الا اگه ناراحتی دیگه پستی نمیزاریم.

دوست عزیز اگر شما هر چند دقیقه از انجمن خارج میشین مربوط به تغییر IP شماست. این هم موردی هست که اتفاقا بلحاظ امنیتی عمدا اینجور تنظیم شده و چیزی نیست که درست بشه بلکه درستش همین هست! از هر فیل شکنی هم که استفاده کنین باید اول دقت کنین از نوعی نباشه که مدام IP شما رو عوض کنه. مطلب ساده ای هست. از نظر امنیتی همین الان هم بطور متوسط سرور روزی 10 یا 20 مورد حمله به انجمن رو ثبت میکنه! کاری به منشا و علت حملات نداریم ولی در چنین شرایطی اصلا نمیشه بحث امنیت رو دستکم گرفت. حالا سیستم انجمن مربوط به هر چند سال پیش هم که باشه تفاوت چندانی نداره. مهم این هست که داره بخوبی کار میکنه و کار اصلی خودش رو بعنوان یک انجمن انجام میده. مسلما علت حضور خود شما هم همین هست! وگرنه میتونستین همین فعالیت رو در جای دیگه داشته باشین.

شنبه 19 تیر1395 - 3:08pm
مدیر کل
مدیر کل

shekastkhorde نوشته است:
سلام. دوستانی که قصد ساخت دارند خواهش میکنم از خازن های پلیستر استفاده نکنند چون جوابگوی این مدار میست و فرگانس کاریش نمیخونه. بهترین خازن ها ام کاتی و عدسی هستند برای تین مدارات فرکانس بالا.

خواهشا اطلاعات فنی اشتباه به دیگران ندین! خازنهای پلیستر و ام کا تی از حیث عملکرد فرکانسی تفاوت زیادی با هم ندارن و هر دو در دسته Film Capacitors قرار میگیرن. درسته که ام کا تی دارای دقت و ضریب خطای حرارتی اندکی بهتر نسبت به پلیستر هست ولی هر دو بازه عملکرد فرکانسی مشابهی دارن و هیچ کدوم بدرد فرکانسهای مگاهرتزی نمیخورن. هر دو خازن فقط در محدوده زیر 100 کیلوهرتز و بسته به کیفیت و مارک نهایتا کمی بیشتر جوابگو هستن. برای فرکانسهایی در رنج مگاهرتز باید حتما از خازنهای مولتی لایر یا عدسی که زیرمجموعه خازنهای سرامیکی هستن استفاده کنین. اگر به عدم وجود خازنهای چند پیکوفاراد پلیستر و ام کا تی که کاربرد فرکانس بالا دارن توجه کنین متوجه میشین که اصولا این انواع خازن مناسب فرکانس بالا نیستن. بین عدسی و مولتی لایر هم اگر فرکانس در محدوده چند مگاهرتزی باشه هر دو خوب جواب میدن. اما اگر از محدوده چند ده مگاهرتز فراتر بریم فقط عدسی جواب میده! کلا هر جا نتونستین تحلیلی از نقش خازن در مدار داشته باشین و شک داشتین بهتره از مولتی لایر استفاده کنین که برای کارهای متنوع تری جواب مطلوب میده و دقت و ضریب حرارتیش هم از خازنهای عدسی خیلی بهتر هست. اما روی فرکانسهای خیلی بالا فقط خازنهای عدسی یا سرامیکی مرغوب جوابگو هست و انتخاب دیگری وجود نداره.

شنبه 19 تیر1395 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
shekastkhorde نوشته است:
سلام. دوستانی که قصد ساخت دارند خواهش میکنم از خازن های پلیستر استفاده نکنند چون جوابگوی این مدار میست و فرگانس کاریش نمیخونه. بهترین خازن ها ام کاتی و عدسی هستند برای تین مدارات فرکانس بالا.

خواهشا اطلاعات فنی اشتباه به دیگران ندین! خازنهای پلیستر و ام کا تی از حیث عملکرد فرکانسی تفاوت زیادی با هم ندارن و هر دو در دسته Film Capacitors قرار میگیرن. درسته که ام کا تی دارای دقت و ضریب خطای حرارتی اندکی بهتر نسبت به پلیستر هست ولی هر دو بازه عملکرد فرکانسی مشابهی دارن و هیچ کدوم بدرد فرکانسهای مگاهرتزی نمیخورن. هر دو خازن فقط در محدوده زیر 100 کیلوهرتز و بسته به کیفیت و مارک نهایتا کمی بیشتر جوابگو هستن. برای فرکانسهایی در رنج مگاهرتز باید حتما از خازنهای مولتی لایر یا عدسی که زیرمجموعه خازنهای سرامیکی هستن استفاده کنین. اگر به عدم وجود خازنهای چند پیکوفاراد پلیستر و ام کا تی که کاربرد فرکانس بالا دارن توجه کنین متوجه میشین که اصولا این انواع خازن مناسب فرکانس بالا نیستن. بین عدسی و مولتی لایر هم اگر فرکانس در محدوده چند مگاهرتزی باشه هر دو خوب جواب میدن. اما اگر از محدوده چند ده مگاهرتز فراتر بریم فقط عدسی جواب میده! کلا هر جا نتونستین تحلیلی از نقش خازن در مدار داشته باشین و شک داشتین بهتره از مولتی لایر استفاده کنین که برای کارهای متنوع تری جواب مطلوب میده و دقت و ضریب حرارتیش هم از خازنهای عدسی خیلی بهتر هست. اما روی فرکانسهای خیلی بالا فقط خازنهای عدسی یا سرامیکی مرغوب جوابگو هست و انتخاب دیگری وجود نداره.

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 19 تیر1395 - 4:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اولا ما از پست کوه نیومدیم که با این توجیه های من در آوردی شما قانع بشیم دوست عزیز. شما برای ترس از مشگل امنیتی خودتان این سنگ ها رو زیز پای کاربر انداختید و الانم دارید با تغییر ای پی این مورد رو الکی توجیه میکنید . مهندس عزیز بنده با وی پی ان کانکت میشم و همانطور که میدونید بستر l2tp/ipsec جز بستر های ایده آل و مطمعن هست و هیچ تغییر ایپی رخ نمیدهد. و شما بخاطر مورد امنیتی کوکی ها و لاگ ها زمان انلاین رو کمتر میزارید و ما برامون این مورد پیش میاد مطلب مینویسیم و لاگ اوت میشیو و با اعصاب و روان ما بازی میکنید. و شما ممکنه یک عکس از روزی سه تا اتک به هاست و سرور که میکنند برای ما بزارید و ببینیم !! اونا جوجه هکر هایی هستند که دارند برای خودشون با ddos بازی میکنند و کسی واقعا بخواد اینجا رو کرکرشو بکشه پایین مطمعن باشه میکشه اینو خودتم میدونی پس بحث اینکه امنیت داریم و فلان و من روزی سه تا حمله رو دفع میکنم رو نکنید خواهشا . و کسی انتقاد میکنه بپذیرید و مورد رو حل کنید نه اینکه بیای تخریب کنی. تخریب کنی مطمعن باش همه جوره تخریب میشی !! حالا میخواهید یک تهدید حساب کنید یا یک نصیحت برادرانه.
و مورد دوم هم اینکه خیلی از دوستان اطلاع از رنج کاری خازن ها رو نداردند من براشون گفتم ام کا تی بزاردند چون در بخش های که فرکانس بالا هم نیست و میشه ام کا تی استفاده کرد مدار از نظر ثبات حرارتی مورد نداشته باشه . چون در این مدار دوستان دارند در حد چند میلی ولت کار میکنند .

و در آخر شما که بلدی چرا نمیخواهی دوستان رو کمک کنی در این مدار به نتیجه برسند و همش نگاه میکنی و تا فورا کسی انتقاد کرد میپرید وسط و فورا آماده هستید برای تخریب . پس لطفا مواظب رفتار و طرز گفتارت باش مهندس !!

شنبه 19 تیر1395 - 5:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
لطفا لطفا بیخودی با هم بحث و جدل نکنید که این کار باعث میشه این تایپیک ازموضوع اصلی خارج بشه و به نتیجه نرسه.

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

یکشنبه 19 تیر1395 - 12:29am
مدیر کل
مدیر کل

جناب شکست خورده ؛ متاسفانه با چنین روحیه و ادبیاتی شما نمیتونین جایی در فلزجو داشته باشین! فکر کنم همه شاهد پستهای شما بودن و من جواب بی ادبی شما رو ندادم اما انگار شما سوء استفاده میکنین و به نوعی طلبکار هم هستین! اگر به طلب باشه بنده باید از شما طلب داشته باشم. انجمن که بخودی خود سودی برای ما نداره که شما اینجور طلبکارانه و توهین آمیز برخورد کنین. اگر سود داشت مطمئن باشین خیل بیشمار فروشندگان هر یک انجمنی تاسیس میکردن!
در خصوص بحث مربوط به خارج شدن از انجمن هم شما میتونی مساله رو به پای ناتوانی و بیسوادی بذاری. از نظر من اشکالی نداره و چیزی هم از ارزشهای انجمن کم نمیکنه. ولی اینکه بین این همه کاربر شما تشریف بیاری بابت چنین مساله ای اینجور برخورد کنی هم جای تعجب داره و هم شک! ادامه صحبتتون هم نشون داد که شما اهداف خاصی رو بر ضد انجمن دنبال میکنین. وگرنه کسی با این درجه از بغض و ناراحتی نسبت به یک محیط مجازی چه دلیلی داره که اصلا درش فعالیت داشته باشه؟!
در مورد خازن هم مطلب بنده فنی و حاصل سالها تجربه بود. چیزی که شما بصورت آماتور گونه اشتباه کردی و همین اشتباه رو بدیگران هم انتقال دادی. این موضوع ربطی به این مدار خاص نداشت. بنده موضع خودم رو در مورد طرحهای اینچنینی قبلا عرض کردم و الان هم واضح عرض میکنم این نوع دستگاه اصلا اون چیزی که ما دوست داریم رو سنس نمیکنه! وقتی هم به طرحی اعتقاد نداشته باشم دلیلی نداره دخالت کنم. دوستان آزاد هستن هر فعالیت فنی که صلاح میدونن انجام بدن. شاید خدا خواست و دری هم باز شد! ولی در مورد الفبای الکترونیک داستان مشخص هست و هر جا لازم بدونم مطلبی صرفا در جهت کمک به دوستان و احیانا نرفتن به مسیر اشتباه عرض میکنم. حالا شما به حساب تخریب میذاری باز هم مشکلی نیست این برداشت شماست. وانگهی از کسی که اسم آیدیش رو "شکست خورده" گذاشته توقعی نیست. ایشالا شکستهای شما هم جبران بشه بلکه اخلاق و ادبیات و نوع نگاهتون هم کمی به سمت مثبت سوق پیدا کنه.

یکشنبه 19 تیر1395 - 12:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید .لطفا پست های بی ربطی که باعث به حاشیه رفتن این تایپیک شده رو حذف کنید تا روال مث سابق برگرده و از موضوع و هدف اصلی دور نشیم..
شما اشتباه میکنید بحث میکنید.اگه منم اومدم حرفای بی ربطی زدم که هیچگونه ارتباطی به تایپیک مورد نظر نداشت و فقط باعث حاشیه رفتن میشه منو حذفم کنید!
ما دیگه اعصاب نداریم یکی بیاد حاشیه ببره موضوع اصلی رو.

سه شنبه 22 تیر1395 - 8:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure