انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:48am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ada نوشته است:
سلام بچه ها تو گروه حسین پشت سرم چیزهای میگن . بزار بگن . هادی حمید جواب کوبنده به من نداده . فقط مجتبی مدیر همین سایت منو میشناسه . اگه هم مدار رو بدم فقط به ایشون میدم . و بهش هم میگم زیر ۲۰ میلیون نده .

با درود جناب....من پبشنهاد میکنم شما تشریف ببر یا سازمان زئوفیزیک امریکا یا ناسا..این کشف شما معجزس نه مدار...حتما با نصب این روی ماهواره های سازمان زئوفیزیک شکاف عظیمی در کشف انواع گسلها و منابع بی پایان رادیواکتیو و فلزات گرانبها میکنید.... :ymparty: 8-}

چهارشنبه 22 آذر1396 - 6:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی خوشمزه ای تو .
وقتی فرق سیب زمینی و پیازو از هم در اوردی بیا بحث کنیم

چهارشنبه 22 آذر1396 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ada نوشته است:
خیلی خوشمزه ای تو .
وقتی فرق سیب زمینی و پیازو از هم در اوردی بیا بحث کنیم

:-?
خوب اون دیبزمینیه این پیاز ؛ خود داداش به حرف کسی گوش نده اگه واقعا میخوای کمک کنی کمک کن دیگه این همه صغرا کبرا چیه آخه چرا توی ایران همه چی شرطی شده اونوقت همه انتطار دارن ایران و ایرانی پیشرفت کنه

خدايا مددی کن

چهارشنبه 22 آذر1396 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز بنده نه این مدار رو ساختم و نه خواهم ساخت لطفا به حقوق دیگران ارزش قائل شین.اگه قراره اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران بزارین بسم الله اگه هم نه الکی اسپم ندین و فکر سایر دوستان رو مشغول نکنین.
اگه هم که نیت تون یه چیز دیگست .دیگه قضیه فرق می کنه.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 22 آذر1396 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ada نوشته است:
سلام بچه ها تو گروه حسین پشت سرم چیزهای میگن . بزار بگن . هادی حمید جواب کوبنده به من نداده . فقط مجتبی مدیر همین سایت منو میشناسه . اگه هم مدار رو بدم فقط به ایشون میدم . و بهش هم میگم زیر ۲۰ میلیون نده .

خیلی خوشحال شدم از اینکه منو میشناسید یا به اختصاری باهم رفیقیم،خب اگر تو گروه حسینی یا خبرچین داری نگاکنی یا بپرسی میبینی که بی احترامی بهت نکردم و اون اصطلاح کوبنده هم برا جواب دوستمون عرض کردم .حالا چرا میخوای طرحو بدی به مجتبی و برچسب فروش بذاری روش تازه اونم نهریک میلیون نه دو میلیپن ۲۰ میلیون که قضیه فروش ننه میشه.مجتبی خودش قویترین ردیاب دنیارو با تشکیلاتش میده ۵ تومن بازم جای سوال داره

پنج شنبه 23 آذر1396 - 2:11pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
هرکسی تونسته باشه فرانکو را بهینه کنه احتیاجی به فروش مدارنداره

پنج شنبه 23 آذر1396 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
این بنده خدا که میگه راز فرانکو کشف کرده من میشناسمش یک گروه ساخته بود تو تلگرام اگه اشتباه نکنم اسمش کوروش بود بنده خدا خودش اهل فروش و کلاه برداری نبود هر چند که منو از گروهش ریمو کرد اما من چند بار امتحانش کردم فروشنده نبود.حالا هم اگه رازی و رمزی کشف کرده و نمیاد بگه به نظر من حق داره چون کلاه بردارها در کمین هستن.
اما در مورد فرانکو من خیلی تست انجام دادم و تمام نکات مهندس حمید و سایر دوستان رو اگه رعایت کنیم مدار خوبیه و جواب میده و چیزی از قلم نیفتاده فقط نکات گفته شده باید رعایت بشن تا مدار جواب بده

جمعه 24 آذر1396 - 2:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اره جناب ذاکری
کسی که موفق شده هیچ احتیاجی به فروشش نداره . و از همه مهمتر احتیاجی به عمومی کردن نداره که برا خودش دردسر بشه

جمعه 24 آذر1396 - 9:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

و از همه مهمتر احتياجي به فخرفروشي نداره كه باعث رذالت خودش بشه.

جمعه 24 آذر1396 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فخر فروش نبودم اونای که مستحق بودن و تلاش در راستای این مدار داشتن نتایج زحماتشونو میبینن. وداداش گلم great هیچ فشاری به من نمیاد

شنبه 24 آذر1396 - 12:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mouloud , Reza1569 و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure