انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا رضا بگو جان من به این مدار 2تومن پول دادی :-o خدا ازشون نگذره ادم چقدر باید پست باشه.توی این جعبه چیز درست وحسابی ام نزاشتن که حداقل از قطعاتش استفاده کنی..

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
مرسی رضا جان
اگه مدار همون باشه که بايد منتظر نظرات دوستان باشيم و حتی ارتقاع مدار ،،،از طرفی ديگر با گفته های آقا بهرام که به لامپ و ديگر موارد حساس نيست بايد فرفی بين مدار آقا داداش شما و مدار فرانکو باشه بايد بررسی بشه

ایشالا که مدار فرانکو این نباشه چون واقعا اینی که من دارم خوب نیست!
2تا هم ایسی داره که متاسفانه شمارشو پاک کرده .

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:14pm
مدیر کل
مدیر کل

بهرام جان 2 تومن که چیزی نیست! همین طرحها رو که فقط لامپ و اینجور چیزها سنس میکنه من دیدم 5 میلیون و 7 میلیون هم فروختن! یکی نیست بگه میخواین سودجویی کنین لااقل یک طرحی رو بسازین که کاری انجام بده! چرا این همه پول میگیرین اخرش ملت رو علاف بیابون میکنین؟! ظاهرا اینکه در محل کاوش دستگاه هیچی سنس نمیکنه و در واقع خطایی نمیزنه باعث میشه این مدل دستگاه از یک جهت مناسب کارشون باشه!!! چون دستگاهی که کار کنه و چیزی سنس کنه قطعا خطاهایی هم در سنس داره که ممکنه سبب اعتراض مصرف کننده بشه. ولی دستگاهی که چیزی سنس نکنه خب خطایی هم نداره چون کلا کار نمیکنه! :D متاسفانه این هم روشی برای کلاهبرداری شده.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
مرسی رضا جان
اگه مدار همون باشه که بايد منتظر نظرات دوستان باشيم و حتی ارتقاع مدار ،،،از طرفی ديگر با گفته های آقا بهرام که به لامپ و ديگر موارد حساس نيست بايد فرفی بين مدار آقا داداش شما و مدار فرانکو باشه بايد بررسی بشه

محسن جان این مدار هیچ شباهتی به مدار فرانکو نداره اینجا فقط یگ گیرنده فرکانس بالا داریم که به یونهای فرکانس بالا جواب درست میده و یه جورایی هم میشه گفت یون یاب نیست.اما اگه این دوستمون ایم مدارو به یک کابل برق یا تلویزیون نزدیک کنن عملا مدار راه میفته.یون یابی که ساختم چند برابر ازاین قوی تره اما به طلا که هیچ به خاکش هم جواب نمیده علتش هم میتونه پلاریته یون باشه که بیشتر این یونیابها یون مثبت رو میگیرن وگویا طی تحقیقاتی که کردم طلا یونش منفی هست البته هنوز دقیق مشخص نیست

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
اقا رضا بگو جان من به این مدار 2تومن پول دادی :-o خدا ازشون نگذره ادم چقدر باید پست باشه.توی این جعبه چیز درست وحسابی ام نزاشتن که حداقل از قطعاتش استفاده کنی..

آره بهرام جان داداش سادم بدون اینکه با من مشورت کنه اینو گرفته بود من که بودم نمیذاشتم 2تومن بابت این آشعال بده اونم کی!؟ 2سال پیش!!!
خدا ازش نگذره
از دوستان کسی حسین خیری میشناسه!؟ فروشنده و سازنده این مداره که تو قزوین و کرج سره مردمو کلاه میزاره

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بهرام جان 2 تومن که چیزی نیست! همین طرحها رو که فقط لامپ و اینجور چیزها سنس میکنه من دیدم 5 میلیون و 7 میلیون هم فروختن! یکی نیست بگه میخواین سودجویی کنین لااقل یک طرحی رو بسازین که کاری انجام بده! چرا این همه پول میگیرین اخرش ملت رو علاف بیابون میکنین؟! ظاهرا اینکه در محل کاوش دستگاه هیچی سنس نمیکنه و در واقع خطایی نمیزنه باعث میشه این مدل دستگاه از یک جهت مناسب کارشون باشه!!! چون دستگاهی که کار کنه و چیزی سنس کنه قطعا خطاهایی هم در سنس داره که ممکنه سبب اعتراض مصرف کننده بشه. ولی دستگاهی که چیزی سنس نکنه خب خطایی هم نداره چون کلا کار نمیکنه! :D متاسفانه این هم روشی برای کلاهبرداری شده.

=(( مهندس از این به بعد به جای اینکه تست خاک و این حرفها رو بگیریم بهتره اول در جعبه رو باز کنیم واگه دیدیم یک چیزایی توش هست بعد بگیم مدارو روشن کن =))

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
بهرام نوشته است:

آره بهرام جان داداش سادم بدون اینکه با من مشورت کنه اینو گرفته بود من که بودم نمیذاشتم 2تومن بابت این آشعال بده اونم کی!؟ 2سال پیش!!!
خدا ازش نگذره
از دوستان کسی حسین خیری میشناسه!؟ فروشنده و سازنده این مداره که تو قزوین و کرج سره مردمو کلاه میزاره

جون خودت وبرادرت سالم باشه پول که میادو میره اون دنیا حساب وکتاب داره بزار بخوره :)

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام جان ورزن 3 رو به همون شکل ساختی یا چیزیو تغییر دادی؟ یعنی با خاک طلا هم تست کردی شما؟

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
reza68 نوشته است:
بهرام نوشته است:

خدا ازش نگذره

جون خودت وبرادرت سالم باشه پول که میادو میره اون دنیا حساب وکتاب داره بزار بخوره :)

آره داداش بهرام امثال این پولا خوردن نداره بالاخره یه جا گندش میزنه بالا
ای حسین خیری ! ایشالا که خیر از زندگیت نبینی

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس ميشه به طرح و مدار شما اميدوار بود آقا بهرام ؟

در ضمن حسين خيری ميشناسم اما فکر نکنم اينکاره باشه

خدايا مددی کن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Valed و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure