انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 11:00am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان ایده ای برای تغییر انتن ندارید ؟ حتما باید از انتن تلسکوپی استفاده کرد ؟کسی انتن وای فای یا جی اس ام رو تست کرده؟

دوشنبه 13 دی1395 - 2:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من آنتن سیم پیچ استفاده کردم خیلی حساس تر میشه ولی به همه چی واکنش نشون میده.دستو از 10 سانتی تشخیص میده و.

دوشنبه 13 دی1395 - 3:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

رویا نوشته است:
من آنتن سیم پیچ استفاده کردم خیلی حساس تر میشه ولی به همه چی واکنش نشون میده.دستو از 10 سانتی تشخیص میده و.

مشخصات سیم پیچتون چیه ؟

دوشنبه 13 دی1395 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود..دوستان من امروز کنار ی جوغن ک تو ارتفاع بود تونستم ی جارو با این مدار بگیرم البته فقط با ی ال ای دی و در هر ثانیه ی چشمک حجم کارم ۱در۱بود ب نظرتون امیدی هست؟

دوشنبه 13 دی1395 - 5:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.من مدار را دوباره ساختم اما باز ولتاژ پایه سه 6ولت هستش سایتی هم که سفلرش قطعه دادم ترانزیستورbc550bرا فرستاده که بتایه حدود 330داره که خیلی کمه اما بهر حال نصبش کردم چون چیز دیگه ای نداشتم .اما یه نکته جالب اتفاق افتاد و اونم این بود که ولتاژ باتری من افت کرد و به حدود 9رسید و خودم خبر نداشتم و وقتی ولتاژ پایه سه را گرفتم شد4ولت با منبع تغذیه متغیر ولتاژ را رسوندم به 5ولت وبه مدار زدم ولتاژپایه 3شد 2.5 ولت و مدار هم حساسیت خوبی پیدا کرد و راحت موبایل را از ده سانتی میگرفت من در همه ولتاژ ها با فرکانس متر فرکانس انتن و حتی پایه 3را هم چک کردم اصلا فرکانس وجود نداشت فقط فرکانس خازن330پیکو برا من حدود 3.5مگاهرتز بود .بنظرتون ایا میشه با پایین اوردن ولتاژ بتایه کم ترانزیستور را جبران کرد؟ و ایا میشه بجا سه تا خازن یک پیکو از یه خازن یک پیکو استفاده کرد ودر عوض ولتاژ مدار را پایین بیاریم؟ یکی از دوستان ولتاژ دوسر مقاومت هایه 330اهم را بگیره و بده ممنون میشم. @};- @};-

دوشنبه 13 دی1395 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:
درود..دوستان من امروز کنار ی جوغن ک تو ارتفاع بود تونستم ی جارو با این مدار بگیرم البته فقط با ی ال ای دی و در هر ثانیه ی چشمک حجم کارم ۱در۱بود ب نظرتون امیدی هست؟

ممنون کاوه عزیز به خاطر اعلام نتایجتون یکی دو تا از دوستان هم تست کردن اونا هم فقط با یک ال ای دی مدارشون واکنش نشون داده اگر براتون امکانش هست حجم کارو با یه نقظه زنم برسی کنید

دوشنبه 13 دی1395 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان بعد ساخت ویو متر ایا ال ای دی های خود مدار رو باید حذف کنیم یا بمونن

دوشنبه 13 دی1395 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ASHIL نوشته است:
دروود به تمام دوستان و اساتید گرام

با تشکر از دوستانی که تلاش میکنن در بهبود مدار و حاصل دست رنج خودشون هم به اشتراک میزارن
گویا دوستان طلب مدار ویومتر رو که دوستی فقط عکسی از سیلکش گذاشته بود را داشتند و
پی سی بی رو احتمالن نداشتن که در اختیار دوستان قرار بدهند.

بنده فایلهای مورد نظر رو خدمت دوستان میگذارم که شاید کمکی براشون باشه.
یا حق

پیوست:
photo_2016-08-11_19-46-24.jpg

پیوست:
12.pdf

این قسمت مثبت فقط به خازن میاد جای دیگه ای نمیره؟

دوشنبه 13 دی1395 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ASHIL نوشته است:
دروود به تمام دوستان و اساتید گرام

با تشکر از دوستانی که تلاش میکنن در بهبود مدار و حاصل دست رنج خودشون هم به اشتراک میزارن
گویا دوستان طلب مدار ویومتر رو که دوستی فقط عکسی از سیلکش گذاشته بود را داشتند و
پی سی بی رو احتمالن نداشتن که در اختیار دوستان قرار بدهند.

بنده فایلهای مورد نظر رو خدمت دوستان میگذارم که شاید کمکی براشون باشه.
یا حق

پیوست:
photo_2016-08-11_19-46-24.jpg

پیوست:
12.pdf

دوستان کسی نیست جواب بده مثبت چرا فقط به خازن رفته من از الکترونیک چیزی سر در نمیارم اما حیتما این کار میکنه یا مشکل داره

دوشنبه 13 دی1395 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

evilman نوشته است:
kاوه نوشته است:

ممنون کاوه عزیز به خاطر اعلام نتایجتون یکی دو تا از دوستان هم تست کردن اونا هم فقط با یک ال ای دی مدارشون واکنش نشون داده اگر براتون امکانش هست حجم کارو با یه نقظه زنم برسی کنید

خاهش میکنم دوست من..
دراولین فرصت با نقطه زن میرم سروقتش..ونتیجه رو اعلام میکنم

دوشنبه 13 دی1395 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza64 , Saeidpor2 و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure