انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:22am

پاسخ به موضوع  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 مدار مگنومتر قابل ساخت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
micro نوشته است:
با سلام
دوستان ازاینکه این مدار را در انجمن قرار داده و به فکرسایر اعضا هستید ممنون اقا علیرضا این مدار تفکیک هم داره ؟ اگر نداره میشه بهش اضافه کرد یا نه
با تشکر.......

دوست من مدار تفکیک نداره به فلزات قدیمی حساسه و حفره :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 25 مهر1393 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی جان کجای کاری داداش ،،بنده به دلايلی چند روز درگير کاری هستم و امکان اسکان و خريد و منتاژ قطعات رو ندارم،،انشاالله جبران زحمت خواهيم کرد و انشاالله با خبر خوشی از نتايج ساخت مدار توسط شما رو بروبشيم

جمعه 25 مهر1393 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
arash99 نوشته است:
علی جان کجای کاری داداش ،،بنده به دلايلی چند روز درگير کاری هستم و امکان اسکان و خريد و منتاژ قطعات رو ندارم،،انشاالله جبران زحمت خواهيم کرد و انشاالله با خبر خوشی از نتايج ساخت مدار توسط شما رو بروبشيم

سلام آرش جان :ymhug: من مونتاژم تموم شده فقط ظاهرا آیسی که من گرفتم با آیسی مدار متفاوته من آیسی CD4010گرفتم که آیسی مدار 40106 هستش ~X(

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 25 مهر1393 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
arash99 نوشته است:

سلام آرش جان :ymhug: من مونتاژم تموم شده فقط ظاهرا آیسی که من گرفتم با آیسی مدار متفاوته من آیسی CD4010گرفتم که آیسی مدار 40106 هستش ~X(

درود.

جناب علی رضایی شما باید این ایسی استفاده کنی.

http://www.nxp.com/documents/data_sheet/HEF40106B.pdf

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

جمعه 25 مهر1393 - 7:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه مدار جواب داد. قول میدم که روی تفکیکش کار کنم. برنامه نویسی و میکرو با من. البته اگه بشه روی مگنومتر تفکیک گذاشت.

حمید جون نظر تو چیه؟؟

جمعه 25 مهر1393 - 7:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Soheil2014 نوشته است:
اگه مدار جواب داد. قول میدم که روی تفکیکش کار کنم. برنامه نویسی و میکرو با من. البته اگه بشه روی مگنومتر تفکیک گذاشت.

حمید جون نظر تو چیه؟؟

سهیل جان , تشکر از قبول زحمت شما و بقیه دوستان , ایا میشه بوسیله این مدار خروجی گرافیکی هم داشت ؟ تشکر

جمعه 25 مهر1393 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
Soheil2014 نوشته است:

حمید جون نظر تو چیه؟؟

سهیل جان , تشکر از قبول زحمت شما و بقیه دوستان , ایا میشه بوسیله این مدار خروجی گرافیکی هم داشت ؟ تشکر

ممنون.

بله.

جمعه 25 مهر1393 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه ممکنه دوستانی که وارد هستند توضیح بدن که مگنومتر اصلا چی هست و اصول کارش چیه؟ خود فلز میگیره؟ چه حجم یا وزن از فلز میگیره؟ و ... ممنون

جمعه 25 مهر1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا که عليرضا جان قبول زحمت فرمودن برای ساخت اى کاش زودتر به نتيجه ميرسيديم تا سفارش قطعات ميداديم دلم ميگه اين مدار کار خيلى هارو راه ميندازه

جمعه 25 مهر1393 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
اقا علیرضا به نظر شما میشه این مدار رو کاری کرد که فقط هاله طلا یا نقره رو بگیره یا نه
اگر توضیح بدید ممنون میشم
با تشکر

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 25 مهر1393 - 10:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mouloud , Reza1569 و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure