انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:17am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 اساتید محترم راهنمایی در مورد دستگاه نانو جی 1000 
نویسنده پیغام

عرض ادب واحترام خدمت همه دوستان عزیز وبزرگوار
بنده قصد دارم یه دستگاه نانو جی 1000 ساخت شرکت سونی ایمیجر ژاپن رو خریداری کنم
این سیستم دارای سیستم مگمت میباشد البته توی کاتالوگ نوشته که جی پی ار هم داره که نداره چون میگن جواب نداده
لذا از شما عزیزان واساتید محترم عاجزانه تقاضامندم هر کدوم از شماها که تجربه وتخصصی در این زمینه دارید بنده رو راهنمایی بفرمایید
اگه دستگاه خوبیه که چه بهتره اگه هم دستگاش خوب نیست ازتون خواهش میکنم دستگاهی رو به بنده معرفی بفرمایید که از لحاظ قیمت با این دستگاه یکی باشه
یه خواهش دیگه ای که دارم اینکه از روی کاتالوگ یا شرکتهای پشتیبانی برای بنده ابراز نظر نفرمایید از روی تجربه وتخصص وعلم بنده رو راهنمایی بفرمایید
قبلا از اظهار نظر شما دوستان تشکر وقدردانی میکنم

جمعه 4 دی1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز گول ظاهر پر ابهت این دستگاه ها رو نخورید . این دستگاه ها فقط و فقط برای خالی کردن جیب و سرخورده کردن مردم درست میشه. حتی در قسمت توضیحات دستگاه از اصطلاحات کاملا غلط و غیر علمی استفاده شده که کاملا قصد و نیت فروشنده رو که شرکت محترم و خوشنام ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! KXS رو نشون میده. به تعداد جملات made in japan نوشته شده رو دستگاه توجه کنین. اونم با سایز بزرگ. همین نکات ریز باید شما رو متوجه تقلبی بودن و ناکارآمدی وسیله بکنه. با سیستم های gpr شما فقط میتونین به خوبی حفره رو تشخیص بدین. البته به شرطی که در تفسیر لاگ هایی که دستگاه به شما میده تبحر داشته باشین. اصولا سیستم های gpr یا رادار نفوذی زمین بر اساس تغییرات در ساختار های زیر زمین عمل میکنه و مثلا اگر یک شئ در اندازه ای مثل قابلمه زیر زمین و در عمق معقول مثل 3 متر مدفون باشه، با تغییر در بازتاب امواج نفوذی میتونه در لاگ دستگاه خودش رو نشون بده. حالا این تغییرات ممکنه که توسط یک تخته سنگ مدفون هم ایجاد بشه که تشخیص تفاوت این دو مستلزم مطالعه علمی فراوان در مورد این سیستم ها و البته حفاری های اشتباهه.
توصیه اکید من به شما اینه که دور و بر سیستم های غیر متعارف برای دفینه یابی نرید. البته اگر دارای سابقه کار با سیستم های gpr هستین شاید بتونین اونم با در نظر گرفتن مشکلات مربوط به اوپراتوری این سیستم ها موفق بشین. اما مسلما سیستم جی پی آری که توسط شرکت های معتبر کانادایی و آمریکایی ساخته شده باشه نه این اسباب بازی های مسخره ایرانی
در ضمن چیزی رو یادآوری میکنم که سیستم های جی پی آر اصولا برای مقاصد مطالعات زمین شناسی ساخته شدن و کاربرد آنچنانی در دفینه یابی ندارن. اگر حفره یاب مناسب بخواین میتونین از مگنتومتر ها استفاده کنین. البته باید خودتون رو برای تمرین بسیار و خطاهای زیاد آماده کنین.
چندی پیش تو یک مستند از کشور آلمان که دنبال کشف یک اتاقک مهمات به جا مانده از جنگ جهانی دوم بودن، با وجودی که از محل تقریبی اون اطمینان داشتن و پیشرفته ترین ابزار رو هم در اختیار داشتین و حتی تیم اکتشاف از حمایت های دولت آلمان برخوردار بود اما موفق به کشف اون اتاقک نشدن. حالا ما اینجا دوستانی داریم که هنوز دارن دم از قدرت فوق العاده دستگاه های ناشناخته میزنن. دستگاه هایی که حتی دولت آلمان ازشون بی خبره !!!!!!!!!

جمعه 5 دی1393 - 11:46am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
طبق تحقیقاتی که داشتم ظاهرا یکی از دستگاههای کاراآمد در مدل های تصویری دستگاه (USA Imager XL16 Pro) هست!
البته قیمتش بدون ارسال $45,000.00 آمریکا هست که با دلار 3600 تومانی به پول ایران میشه "162 میلیون تومان" که البته هزینه آوردنش رو هم باید لحاظ کرد!

پیوست:
xl-16-imager_pro_assembly_wireless.png

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 5 دی1393 - 12:03pm

پادمهر نوشته است:
طبق تحقیقاتی که داشتم ظاهرا یکی از دستگاههای کاراآمد در مدل های تصویری دستگاه (USA Imager XL16 Pro) هست!
البته قیمتش بدون ارسال $45,000.00 آمریکا هست که با دلار 3600 تومانی به پول ایران میشه "162 میلیون تومان" که البته هزینه آوردنش رو هم باید لحاظ کرد!

پیوست:
xl-16-imager_pro_assembly_wireless.png

از ابراز نظر شما دوستان متشکرم اخه برادر بزرگوار من اگه 162 میلیون پول داشتم دیگه چرا این کارها رو انجام میدادم باهاش کلی کاسبی میکردم
من عرض کردم با پول تقریبا 26 تا 30 میلیون چی میشه خرید که واقعا جواب بده
وگرنه بنده تمامی مطالب رو میدونم ومیدونم که خیلیها دروغ میگن اصلا تو صد کلمه یکی راسته بقیش دروغه متاسفانه
واسه ایت بنده تایپک زدم که شما دوستان وبرادران عزیز راهنمایی بفرمایید که پولم هدر نره
باز هم منتظر راهنمایی شما بزرگواران هستم
البته ناگفته نمونه که بنده از لحاظ علایم واثار یه متخصص قهار هستم ولی اداب وزندگی ونوع مخفی کاری در دورهای گذشته همگی فرق میکنه
وبعضی وقتها وقت نیاز به یه سیستمی هست که کار رو راحت کنه وچون تو این کار وقت از همه چیز باارزشتره هرکدوم از دوستان هم که در زمینه علایم به مشکلی برخوردن با کمال میل میتونم بهشون کمک کنم
دست دردست هم نهیم تا موفقیتمون صددرصد بشه ان شاالله

جمعه 5 دی1393 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود دوست عزیز ..شما اول مشخص بکنین که چه عمقی مد نظرتون هست تا بتونیم کمک کنیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1393 - 1:12pm

haloo نوشته است:
درود دوست عزیز ..شما اول مشخص بکنین که چه عمقی مد نظرتون هست تا بتونیم کمک کنیم

نهایتش تا 8 الی 10
البته اگه 1تا5 عالی هم بزنه اونم عالیه

جمعه 5 دی1393 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

8متررررررررررررررررررررررررر؟
بابا این جور دستگاه ها فقط سیستم های جی پی ار هستند که اگر بخوای خوبش رو بخری خیلی گرون تموم میشه ارزون قیمتشون حدود 50 میلیون ..و گرون هاش دیگه تا مرز 75هزار دلار هم داریم دیگه خودت میدونی...
ولی از میان پالسی ها فقط لورنز هست که اونم با لوپ 2در2 تا 6 متر میرسه که کار ادم با لوپ های بزرگ خیلی سخته و حتما دونفر باید فقط لوپ رو اینور و اونور ببرن..ولی ردیاب های خوبی هم وجود دارن که متاسفانه اونا هم قیمتشون 40میلیون هستش دیگه تصمیم با خودته..ولی اینم رو بدون هیچ دستگاهی تو پالسی ها وجود نداره که بیشتر از 1متر و نیم بتونه خاک رو تفکیک کنه ..

نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1393 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برادر من امروز گشتم و به این لینک مراجعه کن شاید به درد خورد قیمتش 8000دلاره
ساخت المان هست قبلا فیلم هاش رو دیده بودم که اگر اگر واقعا راست باشه تو فیلم هاش یه قوطی نزدیک لوپش میکرد و تو صفحه ی نمایشگرش اون قوطی مشخص بود ...این رو بدون که خرید این دستگاه ریسک هست چون ادم نمیتونه اعتماد کنه...

http://www.krbgeoservices.com/drsproduc ... exper.html

نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم لینک فیلم هاش تو یتیوب

https://www.youtube.com/watch?v=-fFVJ-Cu-3c#t=22

نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

https://www.youtube.com/watch?v=5dEumsNotK8

نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1393 - 11:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure