انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:09pm

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 دستگاه اسکن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا بردیا داداش بیا بیا این دوستمون ک علم و دانشش از من یکی توی این مسائل بیشتره توضیحات خوبی داده! بیا جوابشو اگ داری بده اگرم نداری ک جوابتو گرفتی! دیگه هردیقه خدا نگو اگ داشتن اگه میتونستن فعالیتهای هسته ای ایرانو تعطیل میکردن فلان بهمان.. اینا الکی ابرقدرت نشدن برادره من اسم خیییییلی سنگینیه ابرقدرت بودن! این بابا هم میدونه و میگه!!!!!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 7 مهر1393 - 1:42pm

سورنا نوشته است:
اقا بردیا داداش بیا بیا این دوستمون ک علم و دانشش از من یکی توی این مسائل بیشتره توضیحات خوبی داده! بیا جوابشو اگ داری بده اگرم نداری ک جوابتو گرفتی! دیگه هردیقه خدا نگو اگ داشتن اگه میتونستن فعالیتهای هسته ای ایرانو تعطیل میکردن فلان بهمان.. اینا الکی ابرقدرت نشدن برادره من اسم خیییییلی سنگینیه ابرقدرت بودن! این بابا هم میدونه و میگه!!!!!

من فقط یک سوال از شما دارم سورنای عزیز و دوست ندارم بصورت دقیق وارد بحث دستگاههای ماهواره ای و اینجور مسایل بشم!

توی صفحه نمایش رادارهایی با اون توان و تکنولوژی بسیار بالا زمانیکه هواپیمایی در میدان الکترومغناطیسیش قرار میگیره چیزی بجز نقاط رنگی دیده میشه؟؟؟ :-?

جمعه 7 آذر1393 - 11:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
mohandes1 نوشته است:
سورناي عزيز
اينو ديدي؟ :D
download/file.php?id=15706

واقعا جالبه ...

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 12:51pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
bozorgmehr نوشته است:
سورنا نوشته است:

من فقط یک سوال از شما دارم سورنای عزیز و دوست ندارم بصورت دقیق وارد بحث دستگاههای ماهواره ای و اینجور مسایل بشم!

توی صفحه نمایش رادارهایی با اون توان و تکنولوژی بسیار بالا زمانیکه هواپیمایی در میدان الکترومغناطیسیش قرار میگیره چیزی بجز نقاط رنگی دیده میشه؟؟؟ :-?

درود به همگی
دوست عزیز شما ماهیگیری دوت داری؟
ایا تا بحال دستگاه هایی دیدی که تجمع ماهی ها رو در اب مشخص کنه ؟
اینم یه سایت من حدود یه سال پیش بود قیمتش رو گرفتم 80 تومن بود ...
خیلی ساده ست یه دستگاه ساده برای تشخیص ماهی ها و راحتی کار ادم تو ماهیگیری یک فرستنده ...پس وقتی دستگاهی با این قیمت میتونه کاری مثل این رو براتون انجام بده پس یکم واقعیت بین باشین اگر هزینه های ملیاردی انجام بشه اون وقت چکاری میشه باهاشون کرد و چه چیزهای میشه ساخت.. یه سر به این نوع دستگاهها بزن بد نیست یه جی پی اس ساده ست

http://www.esfahanfishing.ir/equipment-fishing/gps/

در مورد هواپیماها شما وقتی میگی هواپیما باید بگی کدوم مدل از هواپیماها اخه اونایی که هدف رو با نقطه های قرمز مشخص میکنه قدیمی هستند ..و سری اف هستند ..اگر کلیپ هایی که در جنگ عراق و داعش تو نت هست و یا تو اخبار میدیدی دیدت یکم نسبت به هواپیماها عوض میشد...از اون همه ارتفاع و در هنگام شب وقتی یه منطقه رو موشک باران میکرد ادم هایی که کنار تانک ها و ماشین های دیگه بودن رو خیلی قشنگ میدیدی که دارن میدوند...پس همیشه انسان باید منطقی باشه و یکم فکرش رو هم بازتر بکنه....از جنگ جهانی دوم تا الان میدونی چند سال گذشته و چند هزار تا فناوری جدید ساخته شده ..دوستان هیچ چیزی برای انسان غیر ممکن نیست فقط باید باور داشته باشد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 1:21pm

دوستان کشورهای پیشرفته علی الخصوص امریکا تجهیزاتی دارند که تا حدودی میتونه زیر سطح زمین را کاوش کنه. تاسیسات شهری، بناهای سری اعمال زمین، سلاح های موشکی و ...
ولی استفاده کردن از این سیستم ها دارای محدودیت های زیادی هم هست همچنین که نیاز به مجوزهای ارکان سیاسی و امنیتی بالای کشور خودشون را داره.
پس یقین داشته باشید برای چهار نفر از نظامی های درجه پایین کشور ایران و با مقاصد گنج یابی بکارگیری نخواهد شد حتی استفاده از اون برای مواردی مثل اکتشاف معادن هم کم سابقه بوده.
پیشنهاد میکنم دوستانی که علاقه دارند در مورد ( هارپ ) یه تحقیق بکنند.

جمعه 1 اسفند1393 - 8:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام

دوستان گلم دستگاه ایمیجر 36 سنسور یا 16 سنسور نیست . تمام دستگاههای ژئوفیزیک یک سنسور مثل شرکت okm حتی دستگاه pin pointer شرکت لوکاتورز هم یک سنسور flc100 روش نصب شده با پیشرفت تکنولوژی دستگاهها به چهار سنسور ارتقاع پیدا کرد هر سنسور 100 تصلا قدرت دارد تازه اورجینال باشه . حالا اگه 36 سنسور رو یه دستگاه نصب بشه هر سنسور یه راه انداز میخواد که اندازه دستگاه خیلی بزرگ میشه . در نهایت اومدن یه مین طراحی کردن که روی پروپ سنسور نصب میشه و چهار سنسور رو راه اندازی میکنه بعد با کابل به دستگاه اصلی وصل میشه میکرو کنترلر پردازش رو انجام میده .

موفق باشید

چهارشنبه 28 مهر1395 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
حالا با تمام این توضیحات بهترین و کارآمدترین اسکن شرکتی چی هست؟! مثلا همین ایمیجر چقدر میشه روش حساب کرد؟
البته اگه با روشی روی مقاومت خاک کار بشه بنظرم جواب مناسبی گرفته بشه روشی که کمتر مورد توجه دستگاه سازان قرار گرفته! اگه مقاومت سنجی ساخته بشه که بتونه مقاومت تا ۱۰متری زمین محاسبه کنه

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 8:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
من با کسی که بادستگاه رانبوت توی سمنان نتیجه گرفته صحبت کردم.میگفت دستگاه خوبیه ولی راضی نشد اندازه وعمق هدف رو بگه.
ولی خیلی از اساتید نظرشون اینکه دستگاههای مگنومتر فقط به درد حفره میخوره.
منم قصد خرید دستگاه دارم اگه شما یا دوستان تجربه ای دارن به اشتراک بزارن.
اگزاماینر یا دیسکاوری؟

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:15pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
penamena نوشته است:
من با کسی که بادستگاه رانبوت توی سمنان نتیجه گرفته صحبت کردم.میگفت دستگاه خوبیه ولی راضی نشد اندازه وعمق هدف رو بگه.
ولی خیلی از اساتید نظرشون اینکه دستگاههای مگنومتر فقط به درد حفره میخوره.
منم قصد خرید دستگاه دارم اگه شما یا دوستان تجربه ای دارن به اشتراک بزارن.
اگزاماینر یا دیسکاوری؟

درود بر شما
رانبوت اصلی و سنسور قوی(نسخه قدیمی سنسور ضعیف هست) تا عمق 5 متر برای فلز و 6 حفره مناسب هست(دستگاه های شرکت اکوریت مشترک هم دارند که در ایران و دبی زده میشه و کارایی ندارند)
اگر محل های کاریتون خاکی هست اگزاماینر دستگاه خوبی هست
نه محل صخره ای دارید اگزا فقط تو خاکی به درد میخوره چون پراپی هست
دیسکاوری شرکت اکوریت هم در خاکی و هم صخره ای جواب میده ودستگاه خیلی خوبی هست
اگر قصد خرید داشتید پیام بدید تا در تهیه دستگاه اصل کمکتون کنم
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

شنبه 11 شهریور1396 - 2:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure