انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:36pm

پاسخ به موضوع  [ 3 پست ] 
 نرم افزار های مطرح در تحلیل داده های مگنومتر ها 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

سلام من به دنبال نرم افزار های مطرح تو بحث تحلیل داده های مگنومتری هستم
چند مدل رو پیدا کردم و پروتکل ارتباطی سنسور هاشون رو با نرم افزار دارم بررسی میکنم تا بتونم به جز سیستم اصلی سیستم های دیگه بهشون وصل کنم
ممنون میشم اگر برنامه ای میشناسین معرفی کنید

برای مثال روی نرم افزار visualizer کار کردیم که سیستم داده رو مستقیم به خود نرم افزار انتقال بده

الان میخوام بقیه برنامه ها رو چک کنم

سه شنبه 29 شهریور1401 - 9:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام نرم افزار موبایلی ندارین با همه سنسور ها کار کنه

چهارشنبه 9 آذر1401 - 11:02pm
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان

madrek نوشته است:
سلام نرم افزار موبایلی ندارین با همه سنسور ها کار کنه

دوست عزیز نوع سنسور مهم نیست و درایور باید این امکان رو داشته باشه که بتونه با نرم افزار آنالایزر ارتباط بگیره

و تا الان هیچ نرم افزار رایگان کامل که پروتکل ارتباطی مناسبی داشته باشه ندیدم وگرنه میشد درایور ها رو جوری طراحی کرد که باهاش ارتباط بگیره

بیشتر برنامه هایی که دوستان استفاده میکنن
برنامه ویژوالایزر که الان هم بیشتر درایور ها با همین ارتباط میگیرن
و یکی هم اپلیکیشن Rover UC هست که روی اندروید نصب میشه اما برای ارتباط با این برنامه باید توی کد برنامه تغییراتی اعمال کنیم تا بتونه درایور رو بشناسه و درایور هم با همون پروتکلی که برنامه ازش پیروی میکنه دیتا رو بفرسته (دومی انجام شده ولی خودم تست نکردم)

اما به نظر من این که با یه SoC قوی و یا حتی میکرو قوی یه HMI برای درایور طراحی بشه بهتر از اینا هست و میشه متناسب با درایور روی دیتا ارسالی مانور داد
اما این کار خودش یه پروژه کامل هست
که جدا از بحث های سخت افزاریش قسمت فیلتر های تصویر و پردازش های دیجیتالی این کار خودش یه دنیای دیگه هست
و همچنین هزینه های مالی و زمان کافی نیاز داره تا بشه خروجی درست و قابل اعتماد ازش گرفت
شما بهتره درایور تون رو جوری طراحی کنید با همین امکانات موجود ارتباط بگیرن و یا اگه فقط از سیستم استفاده میکنید درایوری که میخرید چک کنید که این آپشن ها رو داشته باشه
موفق باشین

شنبه 8 بهمن1401 - 5:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure