انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:05pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مدار آندریاس و آلنسو بهترینن اما من دنبال مدار آندریاس بودم که پیدا نمیکنم کسی مدارشو داره بزاره ؟

خدايا مددی کن

پنج شنبه 22 مهر1395 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اندریاس مدارشو عمومی نکرده دوست عزیز

جمعه 23 مهر1395 - 8:48am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
- مدار فرانکو که فعلا نتیجه ش بدرستی مشخص نشده . اگر موفق بشه یک تفاوت عالی نسبت به پی دی های موجود خواهد داشت
- مدار آندریاس هم که چند مدل ساخته : یکی شبیه آلونسو که عمومی کرده ، یکی که خصوصیه خودشه و عمومی نیست اما ظاهرا در حد آلونسو میزنه . با این تفاوت که میگه نتیجه و ثباتش بهتره
- فعلا تنها مداری که راه حل داره ، پی دی جناب آلونسو هست :ymhug: اونم کار فقط مونتاژ نیست
- مدار پی دی کی هم نوعی دیگر برگرفته از اصول آلونسو هست که اونم عمومی نیست اما نشد هم نیست

لا اله الا هو

سه شنبه 27 مهر1395 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان ببخشید ایین بحثو میکنم این ردیابو نسازید این یک اطلا رسانی هستش که این ردیاب روی سیستم های رادیویی پلیس نویز میندازه و فرکانستونو خیلی سریع جاتونو پیدا میکنن با تشکر

پنج شنبه 29 مهر1395 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارش جان این سیستم گیرنده هست نه فرستنده در ثانی اگر هم فرستنده بود اسیلاتور که نداره حالا به فرض بگیم داره و bc183 کارش فرستندگی باشه با این ترانزیستور وبا بهره ایی که داره مگه چقدر توان نامیش هست که بتونه امواج رو ارسال کنه 100 200 500 نهایت 1 وات هم که قدرت داشته باشه ارتعاش اون به 2 تا 3 کیلومتر نمیرسه. مگه اینکه گیرنده داداشای عزیز انتنش بیاد تو بیابون :(( اول از همه شما اونارو میگیری مطمئن باش چون گیرندهست نه فرستنده ...ممنون که اطلاع رسانی کردی :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 29 مهر1395 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان مثل اینکه مدار فرانکو برای این دوستمون جواب داده
https://www.youtube.com/watch?v=eUKaU7awl18

جمعه 30 مهر1395 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اخه برادر عزیز بنده تا دستگاهو روشن کردم گشت انتظامی اومد و گیر داد حدث زدم ردیابیم کردن چون ردیاب ی هو از کار افتاد بد پلیس اومد گفتم اططلاع رسانی کنم تا عوابق دوستان مصل من نشه و دستگاه رو نسازن متشکر

یکشنبه 2 آبان1395 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ی تههد نامه گرفتن و بد ولم کردن خدا رحم کرد

یکشنبه 2 آبان1395 - 4:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز ممنون که کنجکاومون کردی که بسازیم. @};- @};- @};- این روشا دیگه قدیمی شده داداچ =)) =)) =)) گیرنده بدون اسیلاتور چه ربطی ب تولید و ارسال نویز داره :)) :)) :)) =)) میسازیمش ب یاری خدا پیش ب سوی طططططط لللللاااااا

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 3 آبان1395 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ماهان جان جناب ارش که نگفتن نسازین .ایشون چیزی رو گفتن که خب براشون پیش اومده و به سیستم مرتبط کردن و انشالله چیز مهمی هم نبوده که بخوان اذیتش کنن.اما بهتره به هم دیگه احترام بزاریم تا سوء تفاهم نشه.اگه نظر من رو میخواین و واقعا میخواین که سیستم فلزات رو بزنه باید از فرستنده هم کنار گیرنده استفاده کنید من طی ازمایشات قبلیم که تو همین تایپیک هم موجوده از فرکانس 50کیلو هرتز تا8 مگاهرتز حامل فرکانسهای پایین وبدون فرکانس تست گرفتم و در همه شرایط به خوبی کار میکرد . بیابون هم بردم و سنس هم داشتم. فقط دلم میخواست یکی بیاد بگه واقعا سیستم رو بدون دستکاری ساخته و بیابون برده وتست میدانی هم گرفته یا فقط به محیط شهری وتست توی خونه اکتفا کردین.اگه فلزی باشه وصد سال به بالا قدمت دفنش باشه فقط توی بیابون میتونین بفهمین که میگیره یا نه وگرنه شرایط تست رو کسی نمیتونه محیا کنه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 3 آبان1395 - 9:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure