انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:50pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 18  بعدی
 دوربين هاي يون ياب 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

padmehr نوشته است:
ادامه دعوا رو از طریق بچه های وزارت پیگیری میکنم. مطمئن باش برات گرون تموم میشه و اینبار خیلی خیلی معروف خواهی شد...

درود
دوست محترم آخه این حرفها یعنی چی!؟
چرا اینقدر اصرار دارید که خودتون رو مضحکه خاص و عام کنید!؟
بچه های بالا!؟ اونم از طرف یه فروشنده ی فلزیاب!؟ :D
بعد فرض میکنیم شما رییس وزارت اطلاعات؟ عزیز من اینجا مگه فعالیتی علیه امنیت ملی از مهندس حمید سر زده!؟ :))
مهندس حمید جهت کمک به خلق اله و جلوگیری از ضرر و زیان افراد کم اطلاع روشنگری کردن و دست یه کلاهبردار رو رو کردن، این جرمه!؟ :(
سیستم حرفه ای طراحی کرده و مجانی در اختیار ملت گذاشته این جرمه!؟
بدون هیچ چشمداشت مالی و فقط به انگیزه معنوی به هزاران نفر خدمت بدون انتظار جبران کرده، این جرمه!
توی خونه ی خودش از مهمانش خواسته که میهمانان دیگش رو گمراه نکنه و گول نزنه و مودبانه رفتار کنه این جرمه!؟
من نمیدونم چجوری میشه اسم شما رو گذاشت باسواد! مگه میشه کسی ادعای سواد و اونم تخصص در الکترونیک با اینهمه منم منم داشته باشه و بعد هیچ بحث تخصصی و نکته ی فنی برای گفتن نداشته باشه!؟ YMWHISTLE
پر واضحه که شما کوچکترین دانشی که بشه اسمش رو تحصیلات و سواد گذاشت ندارین و این از طرز حرف زدن و مخصوصا پستهای الکی و بیمحتواتون کاملا واضحه!
اینم خدمتتون عرض کنم شما یا هیچگونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارید که اونم از یه فرد تحصیلکرده اصلا از ریشه بعیده! ویا اینکه قصد گمراهکردن و گول زدن دوستانی رودارین که آشنایی با زبان انگلیسی ندارن که یه سیستم رویت امواج نوری مختلف رو بنام سیستم دفینه یاب جا میزنید و به ملت معرفی میکنید ! که این دیگه در هیچ قاموسی نمیگنجه!
دوستان خواننده قضاوت با شما!
ضمنا عزیز من کجای بحث علمی بین دو نفر ربط به وزارت داره!؟ خب شما اگر ادعا دارید حرفتون درسته که ثابت شد از ریشه دروغ محض و کلاهبرداری آشکار هست دیگه از لحاظ علمی و با دلایل منطقی اثبات کن ! این دیگه ناراحتی و قهر و شکایت به وزارت نمیخواد! :D
هیچ انسان تحصیلکرده و باسوادی برای بکرسی نشاندن حرف خود دست بدامان دروغ و گمراه کردن افکار عمومی نمیشه و این از نشانه های افراد کاملا بیسواد و اتفاقا کلاهبرداره!
خواهش میکنم برای حفظ شخصیت خودت هم شده دیگه اینجا نیا!
پیروز باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 31 فروردین1394 - 3:18pm

این آخرین ورود من به انجمن مضحک شماست و کاملا معلومه که شما کاربران رو به دودسته تقسیم کردید:
1- افرادی که برای شما منفعتی دارند.(خواه از طریق خرید دستگاههای ساخت شما و خواه از طریق اطلاعاتی که در جهت ساخت این ابزار ازشون میگیرید)
2-افرادی که برای شما نفعی ندارند و نه برای سایر افراد گروه!(مثل بنده)
پستی رو که در رابطه با شکایت و اقامه دعوا گذاشتم جدی هست شما مورد تمسخر جناب kohyar قرار گرفت جدی هست و ایشون هم نیازی نیست به بنده زبان انگلیسی رو بدن و صحبت از مباحث فنی کنن! همون که بتونن به زبان لری صحبت کنن کافیشونه!
اینبار بخاطر خودم اینکار رو نکردم.

دوشنبه 31 فروردین1394 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
padmehr نوشته است:
ادامه دعوا رو از طریق بچه های وزارت پیگیری میکنم. مطمئن باش برات گرون تموم میشه و اینبار خیلی خیلی معروف خواهی شد...

=)) =))
مهندس میدونی دقیقا یاد چی افتادم؟
دوران مدرسه با هرکی ذعوا میکردیم ، با گریه و زاری میگفت : اگه فردا مامانم رو نیاوردم :(( :((
=)) =))
جناب مستدام ! تا این لحظه همه ما با احترام باهات حرف زدیم و حرمت شخصیت خودمون رو حفظ کردیم .اما الان دیگه قضیه 180 درجه فرق کرد !
اگر خیلی ادعا داری و فکر میکنی خیلی پشتت گرمه ، بنده همین الان حاظرم در محیط خصوصی و عمومی مشخصات خودمون رو با اثبات مدرک فاش کنیم ، بعد ظرف نهایتا 48 ساعت فرصت داریم تا پیگیر مشکل ساختن برای همدیگه شیم، بعد از 48 ساعت هرطرفی که در امان موند باید بیاد و اینجا خودشو معرفی کنه ! :D
طرف دیگه هم دیگه نمیتونه ، چون احتمالا تو گونی درحال سفر به شهر توریستی " گا " خواهد بود :))
اگر فکر میکنی خیلی کلفتی بسم ا... !! ;)
با اجازه مهندس حمید عزیز ، من ایشون رو به این چالش دعوت میکنم ;;)

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 31 فروردین1394 - 4:35pm
استاد
استاد

padمهر نوشته است:
این آخرین ورود من به انجمن مضحک شماست و کاملا معلومه که شما کاربران رو به دودسته تقسیم کردید:
1- افرادی که برای شما منفعتی دارند.(خواه از طریق خرید دستگاههای ساخت شما و خواه از طریق اطلاعاتی که در جهت ساخت این ابزار ازشون میگیرید)
2-افرادی که برای شما نفعی ندارند و نه برای سایر افراد گروه!(مثل بنده)
پستی رو که در رابطه با شکایت و اقامه دعوا گذاشتم جدی هست شما مورد تمسخر جناب kohyar قرار گرفت جدی هست و ایشون هم نیازی نیست به بنده زبان انگلیسی رو بدن و صحبت از مباحث فنی کنن! همون که بتونن به زبان لری صحبت کنن کافیشونه!
اینبار بخاطر خودم اینکار رو نکردم.

درود بر شما
بوسیله یکی دیگه کسی را تهدید کردن از ناتوانی انسان هست.صرفا اینجا موضوعی برای بحث هست که افراد نظرات خودشون را بیان میکنند حالا اگه یکی به اشتباه نظر داد دیگه نباید پافشاری کنه که حتما نظر من درست هست. در کل این سایت فوانینی داره که هر کسی که کاربر این سایت میشه اتوماتیک وار قوانین را پذیرفته حالا من یا شما دیگه نباید با مدیر سایت کل کل کنیم اگه مدیر سایت پست منطقی بزنه که دیگه همه اون را می پذیرنداگه هم به نظر بعضی از افراد منطفی نباشه نهایت یه پست اعتراضی میزنی و دیگه ادامه نباید بدهی افرادی که در سایت هستند دیگه قضاوت با خودشون هست که حرف شما را بپذیرند و یا مدیر سایت را
اینجا یه سایت عمومی هست و رفتاری نباید از کسی سر بزنه که به کسی توهین بشه و یا شخصیت یکی لگد مال بشه و یا مثل شما روی به تهدید کردن بیاری در هر صورت حریم افراد رعایت بشه و صرفا به موضوع مورد بحث پرداخته بشه و از رفتار منفی که حو عمومی را متشنج بکنه باید دوری کرد
شاخ و شونه کشیدن و تهدید کردن در یک جو عمومی فقط به سبک کردن شخصیت ادعا کننده می انجامد و شما بچه نیستید که این رفتار از شما سر میزنه که به تهدید فردی در یک جو عمومی بپردازید باور کنید الان هر کاربری این پست شما را بخونه شما را سبک مغز حساب میکنه پس شحصیت خو.تون را با پستهای اینچنین در یه سایت عمومی خورد نکنید .واقعا اگه شما مشکلی با کسی دارید قانون هست میتونی به قانون مراجعه کنی و یا اگه خودتون قانون هستید و زور دارید میتونی مسعله را شخصا و بدون نیاز به قانون حل کنید دیگه تهدید کردن در سایت چه معنا داره

دوشنبه 31 فروردین1394 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Ancient نوشته است:
padmehr نوشته است:

=)) =))
مهندس میدونی دقیقا یاد چی افتادم؟
دوران مدرسه با هرکی ذعوا میکردیم ، با گریه و زاری میگفت : اگه فردا مامانم رو نیاوردم :(( :((
=)) =))
;;)

=)) :ymapplause: باحال بود
مهندس دوست داریم @};-

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 31 فروردین1394 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
من الان یک سال و خورده ای هست عضو سایتم , باور کنید دوستان هنوز نشده یه اسم دیگه برا خودم درست کنم . من موندم الان دوستان چطوری با این همه اسمی که برا خودشون درست کردن چطوری کنار میان .... این دوستمان هم که اخراج شده اگه آقا حمید صلاح دونسته مطمئن باشید حقشه. آقا حمید بسیار مدیر مدبری هستن.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 31 فروردین1394 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب پادمهر ........شخصیت شما جوریه که نمیتونی کسی رو تایید کنی! این برداشت من از چند ماه حضور شما در اینجاست! لذا با اینکه میدونی من دارم درست میگم و موافق حرف من هم هستی اما با وجود اصرار بنده به گرفتن تایید این موضوع از شما ؛ حالت روحی و شخصیتی خاص شما اجازه تایید حرف من رو نداد!!! این هم واقعا جای تاسف داره.
دوست عزیز که ظاهرا خیلی هم ادعای سواد داری! ............ :D

دقیقاً همینه. الحقّ والنصاف مهندس جون زدی وسط سیبل. \M/ بنده نیز با این فرد بحثی داشتم که بعدش فهمیدم چنین شخصیتی داره وبیخیالش شدم. ولی جالبه؛ در اونجا متاسفانه هیچیک از این دوستان در جهت معرّفی شخصیت و تاریخچه این بابا جیک هم نزد!!!!!!!
که بنده وقتی رو پای این بابایی حروم نکنم.
viewtopic.php?f=34&t=535&start=150 و صفحه بعدش. و نیز اینجا: viewtopic.php?f=34&t=2315

دوشنبه 31 فروردین1394 - 10:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

padmehr نوشته است:

هه هه هه ...نخندونمون ....فهمیدیم شما هم جزئ بزرگانی و دستی تو کار داری... =)) =)) =))
مطمئن باش تا حالا اگه دستت میرسید و میتونستی این کارو کرده بودی بدون اینکه حرفی بزنی...

دوشنبه 8 تیر1394 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

padmehr نوشته است:

آقا شما پولیس هستین میشه باهاتون یه عکس بندازم؟ :ymblushing: :D

پنج شنبه 18 تیر1394 - 9:31am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
padmehr نوشته است:

آقا شما پولیس هستین میشه باهاتون یه عکس بندازم؟ :ymblushing: :D

:)) :)) :)) لایک!!!!

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

چهارشنبه 24 تیر1394 - 9:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure