انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 2:41am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 مدار یک یون یاب ساده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
ممنون اقا بهرام واقا حامد که جوابمون دادیددر نظرتون راجب مدار ردیابTreasure Scope Quadچی هستش بسازمش خوبه اقا بهرام ممنون میشم که راهنمایم کنید

خواهش میکنم دوست عزیز :ymhug:
مدار خوبی هست فقط روی قطعات باکیفیت تمرکز کنید تا بهترین نتیجه رو به شما بده مخصوصا خازنها ومقاومتهای کنترل فرکانس.واسه تغذیه مدار هم از رگلاتور استفاده کنید ثبات بهتر میشه.پیروز وبرقرارباشین

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 11:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
ممنون اقا بهرام واقا حامد که جوابمون دادیددر نظرتون راجب مدار ردیابTreasure Scope Quadچی هستش بسازمش خوبه اقا بهرام ممنون میشم که راهنمایم کنید

خاهش میکنم منم قطعات Treasure Scope رو گرفتم فقط مقاومت 1%خطا نتونستم گیر بیارم ولی اونجوی که شنیدم خوبه خوده اقا حمیدم گفتن خوبه @};-

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

جمعه 7 فروردین1394 - 5:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
HOSSEIN447 نوشته است:

خواهش میکنم دوست عزیز :ymhug:
مدار خوبی هست فقط روی قطعات باکیفیت تمرکز کنید تا بهترین نتیجه رو به شما بده مخصوصا خازنها ومقاومتهای کنترل فرکانس.واسه تغذیه مدار هم از رگلاتور استفاده کنید ثبات بهتر میشه.پیروز وبرقرارباشین

ممنون اقا بهرام راستش منم قطعاتشو گرفتم ولی از اونجایی که ساختن اسکلت ردیاب یکم وقت گیره دو دل بودم شما هم که تایید کردید منم دست به کار میشم.نظرتون درباره فانکشن دیجیتال که تو تاپیک ها هست چیه قطعات اونم گرفتم ولی چون انتنهاش جدا هست یکم خوشم نمیاد بنظر من اونایی که شکل توماس انتنهاش روی اسکلت مداره باید خطاش کمتر باشه نظر شما چیه؟ :-?

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

جمعه 7 فروردین1394 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باز هم کمال تشکردارم از اقا بهرام ممنون بابت جواب به موقعشون راستیش اقا بهرام می خواستم یه درد دل کوچولو بکنم باشما وهمه دوستان غروب امروز رفتم جای تست یکی از دوستان به گفته خودش یه دیک مسی 40 سانتی رو توی عمق 1.5 سه سال پیش گذاشت بود من ام دی ال و بردم وتی ال 12000 رو البته ام دی ال با لوپ دستساز خودم رفتم لوپ هر دوتا شون 80 مربع بود با تی ال 12000 خیلی راحتر از ام دی ال تونستم پیداش کنم البته با حرفهای رفیقم خیلی نا امید شدم ایشون با دستگاههای کار کرد که همه شون تصویری مثل فیوچر که ما پیشش خجالت کشیدیم وگفت این دستگاهها همه اسباب بازی هستن وپیش خودم گفتم مدار اقا حمید میتونه ابری ما رو بخره بنظر شما مدار اقا حمید بدرد 2 متر تا 3متر میخوره یعنی توی خاک کسی تونست تستش کنه که این مترازو بگیره

جمعه 7 فروردین1394 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من بشخصه توی هوا تست گرفتم وبخاطر خرابی هوا نتونستم بیرون برم وتست زیر خاک بگیرم.ولی بچه ها قبلا تست کردن ونتیجه رو اعلام کردن یک سینی 45 رو با لوپ 1 در 3متر تست کردن وفرق زیادی با تست روی هوا نداشته

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 8 فروردین1394 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
باز هم کمال تشکردارم از اقا بهرام ممنون بابت جواب به موقعشون راستیش اقا بهرام می خواستم یه درد دل کوچولو بکنم باشما وهمه دوستان غروب امروز رفتم جای تست یکی از دوستان به گفته خودش یه دیک مسی 40 سانتی رو توی عمق 1.5 سه سال پیش گذاشت بود من ام دی ال و بردم وتی ال 12000 رو البته ام دی ال با لوپ دستساز خودم رفتم لوپ هر دوتا شون 80 مربع بود با تی ال 12000 خیلی راحتر از ام دی ال تونستم پیداش کنم البته با حرفهای رفیقم خیلی نا امید شدم ایشون با دستگاههای کار کرد که همه شون تصویری مثل فیوچر که ما پیشش خجالت کشیدیم وگفت این دستگاهها همه اسباب بازی هستن وپیش خودم گفتم مدار اقا حمید میتونه ابری ما رو بخره بنظر شما مدار اقا حمید بدرد 2 متر تا 3متر میخوره یعنی توی خاک کسی تونست تستش کنه که این مترازو بگیره

سلام hossein447 عزيز
همون طور كه اقا بهرام عزيز هم گفتن تست سيستم استاد حميد به اينگونه بوده كه با ورژن جديد يه سيني 40 سانت استيل رو تو 3.5 سنس و تو 3.20 سنس كامل شده كه با اين وجود اون سيني مسي تو اون عمق رو با چنان قدرتي سنس ميكنه كه طرف وحشت بكنه ..........عزيز با خيال راحت برو برا تست.........
البته فراموش نكن قبل از اون كه بري برا تست خوب قلق سيستم رو با لوپ 1در 1 و لوپ 60 بدست بياري كه اونجا راحت تنظيمش كني
موفق باشي @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

یکشنبه 6 اردیبهشت1394 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام.روز بخیر
دوست عزیز با خیال راحت با مدار مهندس حمید برید سرمکان تست دوستتون و مطمئن باشید هیچ دستگاهی به گرد این مدار هم نمیرسه ;;)
بنده یکماه قبل حدودا با ورژن 1.50 ، با لوپ 60 انکبوتی در بدترین شرایط ممکن زمین ، فیبر مسی 15*20 رو در زیر خاک در 140 سانتی متری با قدرت تونستم سنس کنم :ymhug:
خدا پدر استاد حمید رو بیامرزه و خودش و خانوادشو از تمامی بلایا و خطرات مصون نگه داره :YMPRAY:
آمیـــــــــــــــن @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:12pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف شما دوستان. :ymhug:
عزیزان فلزیاب ساز (!) لطف کنین همه تاپیکها رو تصرف نکنین! :D

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure